XVI. Matra Maraton - 2017 08 27 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Ábrahám Zoltán 1981 2023 Dunabogdány Rövid táv R291
Abrán József 1971 2145 Kerepes Közép táv K230
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Közép táv K308
Albrecht Pál 1980 2220 Vecsés Mini táv M39
Almási Anita 1980 6723 Szeged Mini táv M60
Almási Levente 1966 5666 Medgyesegyháza Rövid táv R77
Almási Levente 2002 5666 Medgyesegyháza Rövid táv R78
Andrusch István 1971 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R229
Angeli Ervin 1955 1033 Budapest Mini táv M3
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv R123
Árva Zsolt 1988 2700 Cegléd Freeriderz SC Hosszú táv H46
Árvay Dénes 1981 1112 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H33
Bahul József 1980 3300 Eger Ózdi KE Hosszú táv H2
Bajzát Zoltán 1981 3300 Eger EGER MTB Közép táv K117
Baki András 1991 2145 Kerepes Rövid táv R319
Bakó Attila 1975 6000 Kecskemét Rövid táv R266
Bakondi Attila 1978 3300 Eger Közép táv K321
Bakos Tamás 1989 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K287
Bakos János 1978 2700 Cegléd Közép táv K226
Baksay Gergely 1976 1224 Budapest Közép táv K96
Balázs Amand Tibor 1979 6724 Szeged Primavera SZKSC Rövid táv R246
Balázs Ádám 1970 1182 Budapest Hosszú táv H63
Balázs Miklós 1964 1192 Budapest Közép táv K55
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K83
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K5
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M6
Bali Emese 2005 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M7
Bálint Tímea 1992 6647 Csanytelek Rövid táv R362
Bálint József 1984 3142 Mátraszele Salgótarjáni HKE Rövid táv R164
Bálint Zsolt 1968 2025 Visegrád MiGreen Team Visegrád Rövid táv R396
Bálint Blanka 2005 2025 visegrád MiGreen Team Visegrád Mini táv M83
Balogh Zsombor 2006 5100 Jászberény Mini táv M27
Balogh András 1977 5137 Jászkisér Rövid táv R397
Baluka Bálint 2007 1171 Budapest Trek SE Mini táv M77
Baluka Balázs 1978 1171 Budapest Trek SE Hosszú táv H14
Bán Kristóf Marcell 2007 2011 Budakalász Trek SE Mini táv M78
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K2
Bánfi Sándor 1981 6646 Tömörkény Hosszú táv H9
Baranyai Zoltán 1975 2000 Szentendre Közép táv K281
Baranyi Attila 1999 3671 Borsodnádasd VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Rövid táv R210
Bardóczki Valentin 1997 3200 Gyöngyös Közép táv K171
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid táv R154
Barna Máté 1988 2617 Alsópetény Rövid táv R87
Bartl István 1977 2040 Budaörs Közép táv K61
Bartokos Gábor 1973 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K204
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R178
Beke Gábor 1986 2858 Császár Evolúció Kisbér Rövid táv R124
Belencsák Tibor 1971 2616 Keszeg Közép táv K81
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv K80
Bélteczki Zoltán 1987 4461 Nyírtelek ViniBike.hu Közép táv K162
Bene Zoltán 1990 3070 Bátonyterenye Közép táv K283
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő Közép táv K62
Benedek Zoltán 1965 1123 Budapest Közép táv K196
Bényei Ferenc 1969 2025 Visegrád MiGreen Team Visegrád Közép táv K324
Bérczes Lajos 1974 1086 Budapest Bike4life Közép táv K92
Bereczki István 1973 4030 Debrecen Rövid táv R263
Béres Cintia 1991 3842 Halmaj Mini táv M49
Béres Bence 1996 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Rövid táv R375
Berkes Gábor 1984 7400 Kaposvar Közép táv K36
Berkes Mészáros János 1972 2400 Dunaujvaros Közép táv K14
Berta István 1984 07701 Királyhelmec Rövid táv R297
Berta Rajmund 1985 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R61
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M4
Bihari Tibor 1979 6723 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv H38
Birinyi János 1974 3600 Ózd Ózdi KE Rövid táv R380
Bittmann Panna 2004 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Mini táv M40
Bittmann Zsolt 1973 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Rövid táv R84
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K25
Boda Péter Kristóf 1991 3300 Eger Mesterbike 575 Team Hosszú táv H30
Bódán Zsófia 1994 3659 Sáta NAGY SE Rövid táv R369
Bodócs Mihály 1967 2094 Nagykovács Crosskovácsi SE Rövid táv R301
Bodoki Róbert 1978 2000 Szentendre Közép táv K298
Bodonyi Péter 1953 1026 Budapest Rövid táv R191
Bodrogai Gábor 1966 2000 Szentendre Hosszú táv H55
Bodzán József 1974 5746 Kunágota Közép táv K72
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Rövid táv R30
Bognár Tamás 1978 3212 Gyöngyöshalász Rövid táv R7
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Hosszú táv H37
Bognár Ábel 2000 1094 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K212
Böhm Lajos 1965 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K191
Böjte Csongor 1982 1089 Budapest Rövid táv R357
Bokros Ferenc 1963 3564 Hernádnémeti Rövid táv R273
Bondár László 1959 5700 Gyula Mini táv M52
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R48
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K56
Böszörményi László 1973 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R247
Böszörményi Tamás 1973 2120 Dunakeszi Sólyom Team Rövid táv R120
Bóta Tamás 1985 3325 Noszvaj Rövid táv R37
Bottlik József 2001 6087 Dunavecse Rövid táv R274
Bozóki György 1967 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv M48
Brachna Gábor 1975 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R251
Brájer Gábor 1975 1203 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K93
Brandhuber Attila 1964 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R231
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R5
Bucsi Zoltán 1970 2030 Érd Mini táv M21
Bula Tamás 1974 2621 Verőce Közép táv K106
Bunya László 1979 4032 Debrecen Rövid táv R186
Buvár Eszter 1999 5800 Mezőkovácsháza Közép táv K57
Chovanyecz Emese 1979 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Közép táv K297
Cipó István 1975 3300 Eger Közép táv K238
Csank Zsolt 1976 3397 Maklár EGER MTB Rövid táv R293
Csendes Tamás 1979 8200 Veszprém NYKSE Közép táv K101
Csépányi Péter 1972 3600 Ózd Ózdi KE Rövid táv R381
Cser Attila 1978 2040 Budaörs ROPRINT Racing Team Közép táv K113
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R160
Csikós Nikoletta 1972 3100 Salgótarján Mini táv M70
Csintalan Miklós 1953 94504 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R243
Csizmazia Gergely 1970 2120 Dunakeszi Rövid táv R392
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K227
Csóka Zsolt 1978 1138 Budapest Hosszú táv H66
Csonka István 1980 3300 Eger Egri Bájkerek Közép táv K262
Csontó Ádám 1994 3524 Miskolc Közép táv K235
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Rövid táv R14
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R41
Czéczei Zita 1976 2483 Gárdony Rövid táv R53
Czéczei János 1974 2483 Gardony Cube-Csömör Rövid táv R52
Czéczei Flóra 2001 2483 Gardony Cube-Csömör Rövid táv R51
Czenki Tamás 1981 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Rövid táv R373
Czibere Károly 1974 1151 Budapest Mini táv M61
Czinkóczki Zsuzsanna 1982 1186 Budapest Mini táv M62
Dallos Kornél 1976 9200 Mosonmagyaróvár Tatanka Racing Team Rövid táv R353
Darányi Bence 1995 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K103
Darányi Máté 2001 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R142
Deák Ervin 2000 7090 Tamási Tamási MTB SC Közép táv K219
Deák Anikó 1978 2000 Szentendre Rövid táv R17
Deák Ferenc 1967 1182 Budapest Hosszú táv H41
Debre László 1970 2600 Vác Közép táv K280
Deme Erik 2005 2146 Mogyoród Mini táv M44
Deme Roland 1979 2146 Mogyoród Mini táv M43
Demeter Zoltan 1980 2120 Dunakeszi Rövid táv R11
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Trek SE Rövid táv R275
Dervaderics Botond 1971 2700 Cegléd Hosszú táv H62
Dervalics Gábor 1977 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Rövid táv R371
Dévai Dániel 1985 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Hosszú táv H56
Dévald István 1969 3910 Tokaj NYÍR-MTB Rövid táv R316
Dienes Barnabás 1977 3257 Bükkszenterzsébet EGER MTB Rövid táv R107
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K15
Dömök Nándor 1979 6000 Kecskemét Rövid táv R224
Dömötör Krisztián 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Közép táv K175
Dongi Rudolf 1978 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K63
Dorogi Alex Martin 2007 1108 Budapest Kőbányai Torna Club Mini táv M63
Dósa Márton 1980 2659 Érsekvadkert Vitalitás SE Hosszú táv H70
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Közép táv K108
Dózsa Márk 2004 1144 Budapest Mini táv M30
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R34
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K28
Dózsa Imre 1975 1144 Budapest Mini táv M29
dr. Bakos Gergő 1981 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Hosszú táv H28
dr. Bohus Nóra 1989 1083 Budapest Rövid táv R146
Dr. Buvár István 1973 5800 Mezőkovácsháza Hosszú táv H6
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 5800 Mezőkovácsháza Rövid táv R76
Dr. Czibók Csilla 1959 2083 Solymár Rövid táv R198
Dremák Krisztián 1981 2886 Réde Evolúció Kisbér Közép táv K236
Drenyóczki István 1985 3711 Szirmabesenyő Rövid táv R342
dr. Halász Dávid 1980 1113 Budapest Közép táv K138
Dr. Imre Szabolcs 1975 5000 Szolnok Merkapt Maraton Team SE Rövid táv R315
dr. Kelemen István 1977 3300 Eger Közép táv K202
Dr. Simonyi Ákos 1958 1161 Budapest Trek SE Közép táv K264
dr. Slezák László 1977 6100 Kiskunfélegyháza Mini táv M50
Dr. Szabó Ákos 1974 5600 Békéscsaba Közép táv K170
Dr. Szakács Zoltán 1959 2083 Solymár Közép táv K161
Dr. Tajdi Bence 1987 1135 Budapest Speed-Way Team Közép táv K305
Dudás-Szabó Lajos 1971 6600 Szentes Rövid táv R6
Dúl Bernadett 1990 3664 Járdánháza Ózdi KE Mini táv M69
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K140
Elek Gábor 1976 1138 Budapest Hosszú táv H26
Énekes Attila 1975 2096 Üröm Mini táv M34
Englóner Miklós 1979 2614 Penc Rövid táv R308
Erdélyi Gábor 1977 1046 Budapest Rövid táv R359
Erdős Attila 1973 2112 Veresegyház Rövid táv R368
Erdős Botond 2004 2112 Veresegyhaz Mini táv M72
Erdős Norbert 1971 1028 Budapest Rövid táv R176
Erős András 1990 3414 Bükkzsérc Merida Maraton Team-CST Közép táv K197
Erős Gergely 1980 3300 Eger Közép táv K26
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv K13
Farkas Gábor 1981 2400 Dunaújváros Rövid táv R118
Farkas Balázs 1997 3630 Putnok Ózdi KE Közép táv K301
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Rövid táv R277
Farkas Milán 1980 1164 Budapest Rövid táv R278
Farkas Ádám 1985 1164 Budapest Rövid táv R318
Farkas Attila 1974 2000 Szentendre Salgótarjáni HKE Közép táv K183
Farkas János " Öcsike " 1989 3243 Bodony NAGY SE Közép táv K120
Fazakas László 1976 2220 Vecsés Rövid táv R177
Fedor István 1978 2310 Szigetszentmiklós Merida Maraton Team-CST Közép táv K146
Fehér Imre 1964 1138 Budapest Rövid táv R152
Fehér Csaba 1977 1118 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K266
Fehér Viktor 1973 2192 Hévízgyörk Rövid táv R58
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fejes Gergő 1992 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Közép táv K215
Fekete Zsolt 1975 2942 Nagyigmánd Bakony Racing Team Rövid táv R323
Fekete István 1978 2517 Kesztölc Rövid táv R180
Ferencz Anna 1986 1067 Budapest Rövid táv R307
Fernye Lajos 1982 3246 Mátraderecske Egri Bájkerek Hosszú táv H23
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Közép táv K176
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R25
Fésűs Gábor 1982 1112 Budapest Közép táv K209
Fetter Zsolt 1974 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K198
Filó András 1976 1095 Budapest Mesterbike 575 Team Rövid táv R328
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Rövid táv R219
Flamich Dávid 2003 2600 Vác Rövid táv R218
Fodor Gábor 1975 2484 Agárd Salgótarjáni HKE Hosszú táv H39
Fodor Dávid 1996 3671 Borsodnádasd Ózdi KE Közép táv K302
Fodor Tamás 1974 2600 Vác Közép táv K29
Fodor László 1979 3300 Eger NAGY SE Közép táv K9
Fodor Sándor 1967 3300 Eger MLINKÓSOK Mini táv M35
Fodor István 1984 3300 Eger NAGY SE Mini táv M84
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R256
Fogarasi Péter 1969 1039 Budapest Bike4life Rövid táv R112
Fogarasi László 1965 1142 Budapest Bike4life Rövid táv R111
Foki Hanna 2003 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Rövid táv R370
Földesi Gábor 1971 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Hosszú táv H54
Földesi András 2001 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Rövid táv R264
Földi László 1982 2013 Pomáz Közép táv K268
Földi Bence 1993 1135 Budapest BVSC Közép táv K260
Földi Balázs 1991 2013 Pomáz Közép táv K259
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K112
Frölich Tamás 1983 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv K303
Fülöp Zoltán 1983 1186 Budapest Közép táv K53
Füri Mátyás 2005 1144 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M55
Gacsal Rajmund 1975 2373 Dabas Közép táv K216
Gadanecz András 1966 2096 Üröm Bringabanda SC Közép táv K241
Gajda Pál 1974 6000 Kecskemét Közép táv K177
Gál Béla 1987 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R130
Gál Bertalan 1976 3300 Eger EGER MTB Közép táv K141
Galántha István 1977 4400 Nyíregyháza Közép táv K73
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv K119
Gáspár Gábor 1977 8000 Székesfehérvár Közép táv K249
Gáspár Hajnalka 1986 2225 Üllő Mini táv M33
Gasztonyi Péter 1981 1186 Budapest Rövid táv R364
Gazdag Ferenc 1986 4822 Bad Goisern Közép táv K156
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K50
Gelle Olívia 2000 2921 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R94
Gercsényi András 1953 3031 Zagyvaszántó Rövid táv R262
Gergácz Péter 1986 9700 Szombathely KTM TESZT TEAM Rövid táv R125
Gerliczki Áron 1981 4405 Nyíregyháza Rövid táv R91
Gérnyi Balázs 1994 1113 Budapest Superior MTB Team Közép táv K51
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R148
Goldoványi Krisztina 1978 1174 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R8
Göltl-Zelenij Linda 1986 1138 Budapest Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép táv K211
Gombolai László 1970 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Közép táv K311
Gönczy Gergő 1996 2230 Gyömrő Hosszú táv H68
Gönye Péter 1980 1135 Budapest Közép táv K127
Gordos Zoltán 1968 1182 Budapest Közép táv K133
Góré Attila 1970 3535 Miskolc Közép táv K221
Gőz Péter 1984 3385 Tiszanána Superior MTB Team Rövid táv R92
Gréczi István 1989 2131 Göd Rövid táv R306
Gregor Barnabás 1980 2315 szigethalom Közép táv K240
Grosz Zoltán 1976 1131 Budapest Bringabanda SC Hosszú táv H60
Gubcsó László 1979 6000 Kecskemét Rövid táv R235
Gugó Gábor 1975 2114 Valkó Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R343
Gyöngyösi László 1968 6723 Szeged Primavera SZKSC Hosszú táv H7
Győre Zoltán 1975 2000 Szentendre Bike4life Hosszú táv H18
Habóczky Sándor 1970 1037 Budapest Vasárnapi Tekergők Audentes Rövid táv R132
Hacsi Ákos 1988 3700 Kazincbarcika team3K Közép táv K160
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom ORBEA Forza Racing Team Közép táv K258
Halász Jozsef 1968 2145 Kerepes Közép táv K68
Halász Blanka 1998 2145 Kerepes Rövid táv R97
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R15
Halász Angéla 2001 2145 Kerepes Rövid táv R98
Haraszti Boldizsár 1996 3780 Edelény Közép táv K233
Hargittai Bence 2005 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M56
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K98
Hasenfratz Péter 1976 2085 Pilisvörösvár Közép táv K44
Hattyár Dániel 1985 9700 Szombathely Focus Team Hungary Hosszú táv H47
Havasi Gábor 1968 1029 Budapest Rövid táv R376
Házy Attila 1980 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Rövid táv R388
Hegedüs Beáta 1988 8200 Veszprém Rövid táv R89
Hegedüs Attila 1963 3980 Sátoraljaújhely Rövid táv R19
Hegedüs Zsolt 1983 4031 Debrecen Rövid táv R284
Hegedűs Ádám 1979 1039 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H31
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv K214
Heiszer Zsolt 1965 2045 Törökbálint MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K16
Héjja Attila 1981 1121 Budapest Superior MTB Team Közép táv K248
Herczog Zoltán 1981 2025 Visegrád MiGreen Team Visegrád Rövid táv R395
Herk Imre 1984 2890 Tata MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K77
Hevesi Kata 1967 3300 Eger Rövid táv R324
Hévizi Gergely 1979 1034 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv R335
Hidvégi Péter 1974 3326 Ostoros Közép táv K234
Hidvégi Ariel 1977 1041 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K172
Himer Andrea 1974 2112 Veresegyhaz Mini táv M74
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K217
Hornyák Richárd 1991 2700 Cegléd Rövid táv R32
Horváth Bence 2008 9400 Sopron Focus Team Hungary Mini táv M75
Horváth Attila Vilmos 1982 1194 Budapest Cube-Csömör Hosszú táv H71
Horváth Lászlót Tamás 1982 1137 budapest Közép táv K225
Horváth Zoltán 1977 1076 Budapest Rövid táv R199
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Hosszú táv H22
Horváth Zsolt 1972 2192 Hévízgyök Rövid táv R119
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R47
Horváth Attila 1971 7694 Hosszúhetény ZEKE Rövid táv R221
Horváth Sándor 1980 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Közép táv K296
Horváth Gábor 1982 6724 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K125
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H25
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R162
Horváth Lajos 1981 7400 Kaposvar Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R46
Horváth Zsolt 1982 2623 Kismaros Rövid táv R337
Horváth Győző 1973 1139 Budapest Közép táv K276
Horváth Márk 1995 7694 Hosszúhetény ZEKE Közép táv K189
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K76
Horváth Csaba 1978 9400 Sopron Focus Team Hungary Hosszú táv H52
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv R145
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K34
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team Mini táv M38
Ibrányi Attila 1981 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Közép táv K312
Ifj. Minárovics Krisztián 2002 2760 Nagykáta Trek SE Rövid táv R350
ILLÉS Ferenc 1947 2600 VÁC Rövid táv R40
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Rövid táv R255
Imre Szabolcs 2004 5000 Szolnok Mini táv M42
Imre Eszter 2005 3531 Miskolc Mini táv M82
Imre György 1974 3531 Miskolc Mini táv M81
Itczés Bendegúz 1998 3183 Karancskeszi Salgótarjáni HKE Közép táv K121
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE Rövid táv R156
jakab péter 1982 4400 nyíregyháza Rövid táv R205
Jakab Árpád 1981 8800 Nagykanizsa Rövid táv R228
Jakab Farkas 2000 4033 Debrecen Rövid táv R267
Jakab Gábor 2002 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R187
Jakab József 1952 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R170
Jakab Enikő 1973 535600 Székelyudvarhely Rövid táv R227
Janó Anita 1986 2886 Réde Evolúció Kisbér Közép táv K107
Járfás Zoltán 1973 2000 Szentendre Közép táv K265
JAROS Zsolt 1971 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R203
JAROS Péter 1969 3200 Gyöngyös Rövid táv R202
Jász Dániel 1990 5091 Tószeg Közép táv K23
Jenei Zoltán 1971 2837 Vértesszőlős Rövid táv R226
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Rövid táv R62
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv R240
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R215
Juhász Sándor 1981 5091 Tószeg Közép táv K167
Juhász Gergely 1980 6800 Hódmezővásárhely Életerő KSE Hosszú táv H61
Juhász Tímea 1986 1137 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K143
Juhász János 1968 2225 Üllő Rövid táv R236
Kádár Eszter 2006 9400 Sopron Focus Team Hungary Mini táv M24
Kádár Anna 2003 9400 Sopron Focus Team Hungary Rövid táv R232
Kakas László 1975 1115 Budapest Focus Team Hungary Hosszú táv H48
Káldi Tamás 1975 1123 Budapest FEMAT-ZKSE Közép táv K295
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R36
Kallus Edit 1980 3530 Miskolc team3K Rövid táv R197
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv R12
Kámán Csaba 1970 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R63
Kámán Krisztián 1998 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R59
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony ViniBike.hu Rövid táv R216
Kanyári Zsombor 1998 4531 Nyírpazony Rövid táv R217
Kapás Zoltán 1981 2120 Dunakeszi Rövid táv R113
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K42
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv K147
Kárai István 1974 4150 Püspökladány Rövid táv R26
Kárai Attila 1976 4030 Debrecen Közép táv K39
Karakai Viktor 1978 1181 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K99
Karcsai Imréné Anna 1955 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R258
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Pécsi Junior KE Közép táv K52
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Rövid táv R141
Kárpáti Bálint 2005 1105 Budapest Kőbányai Torna Club Mini táv M64
Kató László 1975 3070 Bátonyterenye Mini táv M13
Katona Péter 1968 2800 Tatabánya Tatabányai Volán SE Közép táv K290
Katona Endre 1954 2049 Diósd Mini táv M37
Kazi György 1968 1144 Budapest Rövid táv R79
Keczkó Zoltán 1969 2360 Gyál Merkapt Maraton Team SE Közép táv K232
Kékesi András 1979 3262 Markaz Mini táv M10
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv R103
Kéri Attila 1959 1136 Budapest Rövid táv R379
Király Lajos 1977 3327 Novaj NAGY SE Rövid táv R151
Király József 1983 3024 Lőrinci-Selyp Rövid táv R330
Király Ákos 1972 8230 Balatonfüred Rövid táv R206
Kirner Richard Leonard 1986 1111 Budapest Bringabanda SC Rövid táv R289
Kis András 1979 6728 Szeged Primavera SZKSC Hosszú táv H3
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R153
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H35
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv R3
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 2161 Csomád Közép táv K64
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K7
Kiss Mónika 1983 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K128
Kiss Nikoletta Bettina 2008 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M66
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M57
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H19
Kiss Tamás 1971 1174 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R101
Kiss Zoltán 1976 2220 vecsés Közép táv K37
Kiss Tamás 1970 1029 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K74
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K30
Kiss Gábor 1978 3600 Ózd Ózdi KE Rövid táv R382
Kiss István 2007 2100 Gödöllő Mini táv M67
Kóbor Edit 1967 1123 Budapest Száguldó Virágok SE Közép táv K58
Koch Kristóf 1979 3300 Eger Dr. Bátorfi-Agria KTK Rövid táv R321
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv R23
Kocsis Péter 1980 4551 Nyíregyháza NYÍR-MTB Közép táv K206
Koczka Dóra 2003 6088 Apostag Mini táv M47
Koczka László 1975 6088 Apostag Közép táv K272
Koczka Tamás 1992 3200 Gyöngyös Rövid táv R334
Koczka Péter 1972 2100 Gödöllő Közép táv K314
Kókai Béla 1981 5123 Jászárokszállás Jbike Team Rövid táv R192
Kókai Gábor 1966 2230 Gyömrő GIANT Gyömrő Rövid táv R174
Kókány Pál 1975 1157 Budapest Rövid táv R24
Köllőd Róbert 1959 1124 Budapest Közép táv K231
Kömöz Róbert 1975 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv R64
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Közép táv K247
Kondacs Zoltán 1965 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K10
Konrád Attila 1980 2623 Kismaros Rövid táv R268
Koós Tibor 1958 3671 Borsodnádasd KTM TESZT TEAM Mini táv M9
Koós Dezső 1954 3671 Borsodnádasd Rövid táv R173
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Rövid táv R104
Koppány Barnabás 1978 3300 Eger EGER MTB Közép táv K184
Koritár Máté 1984 1063 Budapest Rövid táv R213
Kőrösi Erika 1987 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K67
Kostyánszki Balázs 1987 6044 Kecskemét Rövid táv R320
Kőszegi Krisztián 1977 8096 Sukoró Trek SE Közép táv K100
Kőszegi Csaba 1970 2475 Kápolnásnyék Trek SE Rövid táv R360
Kószó Balázs 1973 6723 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K49
Kotroczó Dorka 2001 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R165
Kotroczó Nándor 1975 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Hosszú táv H50
Kovács Gergely 1975 7677 Orfű Mecsek Maraton Team SE. Közép táv K186
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy Rövid táv R71
Kovács Tibor 1979 3300 Eger Ózdi KE Rövid táv R383
Kovács István 1975 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv K304
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R4
Kovács Edit 1967 1174 Budapest Rövid táv R207
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv R42
Kovács Tamás 1984 1204 Budapest Rövid táv R114
Kovács Károly 1978 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Közép táv K154
Kovács Szabolcs 1986 8000 Székesfehérvár Közép táv K282
Kovács Tamás 1980 1126 Budapest Vuelta Sportegyesület Közép táv K300
Kovács Péter 1980 1141 Budapest Közép táv K210
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács László 1966 1204 Budapest Trek SE Közép táv K109
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K148
Kovács Tamás 1989 1089 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H13
Kővári Péter 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R212
Kováts Beatrix 1964 1124 Budapest Rövid táv R253
Krisztián Gergő 1982 4405 Nyíregyháza Rövid táv R10
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv R115
Kukk László 1988 4244 Újfehértó Rövid táv R365
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv K313
Kuncz Richárd 1972 2096 Üröm Rövid táv R257
Kupán Kornél 1978 1032 Budapest Rövid táv R18
Kuti Zoltán 1976 2120 Dunakeszi Rövid táv R80
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv H4
Lakatos Balázs 2003 1 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R401
Lakatos Ede 1963 3348 Szilvásvárad Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv R16
Lakatos Áron 1977 1037 Budapest Tatabányai Volán SE Közép táv K291
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Közép táv K45
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K17
Láng Rudolf 1987 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R109
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv R85
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R326
László Csaba Tibor 1987 1214 Budapest Rövid táv R157
Lebedy Máté 1981 2000 Szentendre Közép táv K182
Lekeny Márk 1993 6726 Szeged Közép táv K243
Lelkes Márk 1974 1119 Budapest Rövid táv R344
Lénárt László 1956 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Rövid táv R74
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv R158
Lévai Tamás 1978 1117 Budapest Freeriderz SC Közép táv K213
Lizán Péter 1973 2314 Halásztelek Vegan Energy Food Team Hosszú táv H69
Loboda Attila 1974 6050 Lajosmizse Közép táv K24
Locher János 1976 1021 Budapest Közép táv K286
Lőcsei Gábor 1976 1142 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv H21
Lőkös László 1977 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R131
Lőrincz Ádám 1978 3300 Eger HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K200
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K158
Lőrincz Bendegúz 2002 2094 Nagykovácsi MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R29
Lőrincz Mátyás 1980 2094 Nagykovácsi MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R28
Lőrincz Benedek 2004 2094 Nagykovácsi MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R31
Losonczi Laszlo 1976 2120 Dunakeszi Rövid táv R13
Ludányi László 1974 Maklár Mini táv M12
Ludmerczki Tibor 1973 2360 Gyál Közép táv K70
Magdics Gábor 1979 9463 Sopronhorpács Focus Team Hungary Hosszú táv H49
Magyar Márk 1989 2344 Dömsöd Rövid táv R93
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K129
Májer Balázs 1986 2600 Vác Közép táv K54
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Közép táv K278
Maradi István 1964 2045 Törökbálint Rövid táv R126
Marlok Szabolcs 1991 2084 Pilisszentiván Rövid táv R265
Marosffy Orsolya 1972 1112 Budapest Száguldó Virágok SE Rövid táv R60
Marosi Eszter 1983 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Rövid táv R374
Maróti Bence 1987 2030 Érd Rövid táv R358
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K19
Maruszki Péter 1986 2614 Penc Rövid táv R313
Máté János 1974 1112 Budapest Rövid táv R386
Mátis Barnabás 1981 1221 Budapest Közép táv K279
Matus Tamás 1982 2192 Hévízgyörk Rövid táv R127
Mátyási Szabolcs 1977 1131 Budapest Közép táv K188
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R65
Mayer Zsolt 1962 1165 budapest Közép táv K6
Medek Miklós 1973 6400 Kiskunhalas Közép táv K169
Megyesi Péter 1986 2170 Aszód Rövid táv R149
Méhész Tamás 1977 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R185
Melihercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R166
Mészáros Gábor 1977 3300 eger Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Közép táv K322
Mészáros Tamás 2003 5124 Jászágó Jbike Team Rövid táv R55
Mészáros Milán 1986 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R188
Mező Dániel 1980 1149 Budapest Trek SE Közép táv K223
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R54
Mihálffy Gergely 2007 2097 Pilisborosjenő Trek SE Mini táv M41
Mihályi Balázs 1969 2536 Nyergesújfalu Közép táv K178
Mihályi Zoltán 1966 2536 Nyergesújfalu Közép táv K174
Mikóczi Géza 1978 1112 Budapest VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Hosszú táv H44
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R184
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv R208
Minárovics Kisztián 1978 2760 nagykáta Rövid táv R351
Misku Zoltán 1987 6600 Szentes Merida Maraton Team-CST Közép táv K150
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K130
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K69
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K40
Molnár Bálint 1974 1013 Budapest Közép táv K220
Molnár László 1965 7627 Pécs Közép táv K179
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R234
Molnár János 1977 3240 Parád Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszú táv H27
Molnár Csaba 1977 6600 Szentes Közép táv K180
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv K31
Molnár Róbert 1986 6600 Szentes Rövid táv R387
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H8
Molnos Csaba 1979 7100 Szekszárd Rövid táv R333
Motován Dóra 2008 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv M26
Motován Ádám 2006 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv M25
Motován Miklós 1978 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Közép táv K205
Mráz János 1978 6723 SZEGED Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K78
Mráz Katalin 1979 5000 Szolnok Száguldó Virágok SE Közép táv K75
Mrázik András 1987 2614 Penc Közép táv K155
Muller Antal 1949 2025 Visegrad MiGreen Team Visegrád Rövid táv R393
Müller Antal 1977 2025 Visegrad MiGreen Team Visegrád Rövid táv R394
Nabha Ilias 1976 1037 budapest Közép táv K242
nagy györgy 1976 3300 eger Közép táv K48
Nagy Szilárd 1973 8438 VESZPRÉMVARSÁNY Bakony Racing Team Rövid táv R312
Nagy Ferenc 1979 7300 Komló Döke Komlói Egyesülete Közép táv K263
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K84
Nagy Attila 1977 1124 Budapest Közép táv K114
Nagy Balázs 1975 5600 Békéscsaba Rövid táv R295
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K104
Nagy András 1975 2083 Solymár Közép táv K250
Nagy Veronika 1978 1181 Budapest Rövid táv R237
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K38
Nagy Noémi 1979 8146 Jenő Szingo SE Rövid táv R285
Nagy Tibor 1973 1145 Budapest Rövid táv R244
Nagy Tamás 1967 3300 Eger EGER MTB Rövid táv R161
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K131
Nagy Zoltán 1974 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K173
Nagy Zoltán 1966 1037 Budapest Bike4life Rövid táv R322
Nagy Tamás Balázs 2003 5600 Békéscsaba Mini táv M71
Nagy Norbert 1980 07701 Királyhelmec KKB SE Közép táv K144
Nagy Zoltán 1978 3300 Eger Rövid táv R391
Nagy Csaba 1970 7624 Pécs ZEKE Rövid táv R105
Nagypál Attila 2000 3300 Eger Közép táv K163
Naszódi Zsolt 1985 7261 Taszár(KELLYS-NUTRIXXION) Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K201
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K110
Nègyessi Márton 1996 4028 Debrecen Rövid táv R27
Németh Ádám 2007 2089 Telki Trek SE Mini táv M76
Németh Ádám 1984 1119 Budapest evosoft Közép táv K157
Németh Róbert 1984 8000 Székesfehérvár PCCC Közép táv K271
Németh Lilli 2001 Csömör Cube-Csömör Rövid táv R341
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv R182
Németh Szabolcs 1996 1213 Budapest Közép táv K164
Németh Gábor 1982 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Hosszú táv H15
Németh Roland 1978 2030 Èrd VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Rövid táv R44
Németh Attila 1969 1213 Budapest Rövid táv R338
Némethné Láng Zsuzsanna 1970 1213 Budapest Rövid táv R339
Neruda Nándor 1983 1026 Budapest Bike4life Rövid táv R110
Neufeld Kitti 1995 2119 Pécel Mini táv M2
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R72
Noé Balázs 1977 1024 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K20
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K27
Novák István 1977 1125 Budapest Közép táv K273
Nyári Gábor 1972 2143 Kistarcsa Rövid táv R292
Nyircsák Roland 1973 3397 Maklár EGER MTB Közép táv K142
Nyírő Erzsébet 1984 2500 Esztergom Rövid táv R108
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R70
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Rövid táv R100
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K86
Olàh Zoltàn 1974 2310 Szigetszentmiklós Rövid táv R66
Oravecz Olivér 1978 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R168
Oravecz Lora 2004 3100 Salgótarján PCCC Rövid táv R167
Orbán Dániel 1982 1034 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H10
Orosházi Róbert 1979 4251 Hajdúsámson-Sámsonkert Hosszú táv H58
Orosz Dániel 1980 2000 Szentendre Rövid táv R250
Osgyáni Dávid Sándor 1997 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R169
Oskó Dániel 1981 1014 Budapest Közép táv K168
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő Rövid táv R385
Pakot András Gusztáv 2006 1108 Budapest Kőbányai Torna Club Mini táv M54
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H42
Palásti Zsolt 1978 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv R252
Páli István Zoltán 1970 1204 Budapest Közép táv K299
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M19
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Ózdi KE Rövid táv R384
Pap Gergely 2007 3078 Bátonyterenye Mini táv M15
papp endre 1980 1114 budapest Közép táv K289
Papp Zoltán 1969 5800 Mezőkovácsháza Közép táv K43
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K21
Papp Tamás 1987 2131 Göd Rövid táv R238
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv K207
Papp Krisztina 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R102
Parádi Gegely 2000 1033 Budapest Jbike Team Közép táv K255
Parádi Csaba 1971 1033 Budapest Jbike Team Rövid táv R305
Pardavi Zoltán 1974 2614 Penc Rövid táv R309
Pásztor László 1974 1147 Budapest Trek SE Rövid táv R193
Pásztor Attila 1985 6775 Kiszombor Közép táv K285
PÁSZTOR ZOLTÁN 1973 4600 kisvárda NYÍR-MTB Rövid táv R214
Pataki Ferenc 1963 1038 Budapest PCCC Közép táv K256
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid táv R128
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R260
Paulovits László 1967 1033 Budapest Crosskovácsi SE Közép táv K59
Pechál Nikolett 1985 2600 Vác Bringabanda SC Rövid táv R122
Péli Gábor 1986 3300 Eger Egri Bájkerek Közép táv K111
Peller Márton 1952 2623 Kismaros Börzsöny Császárai Rövid táv R298
Perge Tibor 1961 3300 Eger EGER MTB Rövid táv R279
Péter Nándor 2008 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M8
Pethô József 1971 2094 Nagykovácsi Bike4life Rövid táv R179
Petia Csaba 1979 2475 Kápolnásnyék Superior MTB Team Közép táv K60
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Közép táv K151
Pincze Gábor 1976 2071 Páty PCCC Rövid táv R398
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R88
Pisák István 1981 2225 Üllő Rövid táv R245
Plajer Lajos 1956 9400 SOPRON Focus Team Hungary Rövid táv R223
Pogány Tamás 1977 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Hosszú táv H12
Polereczky Éva 1964 1161 Budapest Trek SE Rövid táv R304
Polonkai László 1963 3525 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M20
Pósfalvi Tamás 1969 9700 Szombathely Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H36
Pribelszki Anett 1985 1085 Budapest Mini táv M53
Pribula Adrián 1974 2100 Gödöllő Rövid táv R290
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv K135
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K41
Puki Attila 1985 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R133
Pusztai László 1989 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K65
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen ZEKE Rövid táv R150
P. Varga Zoltán 1971 6050 Lajosmizse Rövid táv R45
Rácz Gergely 1990 2022 Tahitótfalu Hegyimazsolák Szentendre SE Hosszú táv H59
Rácz Ákos 1977 2049 Diósd Sólyom Team Rövid táv R21
Rácz Szabolcs 1972 3300 Eger Salgótarjáni HKE Hosszú táv H29
Rácz Balázs 1999 2141 Csömör Tatanka Racing Team Rövid táv R242
Radnai Gábor 1986 2000 Szentendre Közép táv K306
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Rövid táv R201
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE Közép táv K115
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R95
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R96
Rauchhaus Tom 1985 35614 Asslar Közép táv K269
Rausch Péter 1983 2112 Veresegyház KTM TESZT TEAM Rövid táv R331
reider marko 2005 2097 Pilisborosjenő Trek SE Mini táv M80
Répási Roland 1983 4002 Debrecen Rövid táv R276
Révfalusi Balázs 1998 8085 Vértesboglár Trek SE Közép táv K254
Ribár Gyula 1987 3534 Miskolc Mini táv M36
Riegel Dániel 1987 2045 Törökbálint Superior MTB Team Rövid táv R220
Rigó Zsolt 1979 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R363
Ringelhann Fanni 1990 9700 Szombathely Focus Team Hungary Közép táv K192
Róbert Helle 1971 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R56
Romvári Loránd 1975 2013 Pomáz Közép táv K274
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R204
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv R86
Rudolf Attila 1979 3910 Tokaj Rövid táv R325
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Börzsöny Császárai Rövid táv R299
Sajcz László 1967 2233 Ecser Börzsöny Császárai Közép táv K251
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Rövid táv R281
Samu Krisztina 1991 9700 Szombathely KTM TESZT TEAM Rövid táv R129
Sándor Bertalan 1970 3433 Nyékládháza Közép táv K4
Sárosi Endre 1973 4400 Nyíregyháza Közép táv K316
Sass József 1977 2096 Üröm MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K35
Sátori Bence 2002 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv R50
Sátori Szabolcs 1971 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv R49
Schleining Rudolf 1985 6710 Szeged Primavera SZKSC Hosszú táv H17
Schmidt Gergely 1987 2093 Budajeno Superior MTB Team Közép táv K318
Schwendtner Bálint 1993 1107 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R399
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R9
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid táv R233
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M68
Sike Ágnes 1985 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv R241
Sike Lili Alexandra 2004 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M58
Sike András 1972 2120 Dunakeszi EGER MTB Közép táv K87
Sikos Melinda 1982 1115 Budapest Mini táv M46
Silinger István 1969 8700 Marcali Marcali KSE Hosszú táv H20
Simon Zsolt 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R81
Simon Kitti 1993 4243 Téglás NYKSE Rövid táv R134
Simon Bence 2004 3231 Gyöngyössolymos Rövid táv R314
Simon Péter 1967 3231 Gyöngyössolymos Rövid táv R311
Simon Péter 1998 3200 Gyöngyös Superior MTB Team Rövid táv R310
Simonyi András 1982 2600 Vác Trek SE Közép táv K252
Sinka Gyula 1979 1211 Budapest Közép táv K159
Sipos Dávid 1984 2659 Érsekvadkert Rövid táv R366
Sipos Attila 1984 1123 Budapest Bringabanda SC Hosszú táv H57
Slezák Benjámin 2004 6100 Kiskunfélegyháza Mini táv M51
Sógor Bence 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M11
Sógor Artúr 1977 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K132
Solymosi Gábor 1981 3300 Eger Rövid táv R282
Sólyom László 1980 1022 Budapest Rövid táv R402
Sónyák Szabolcs 1989 4029 Debrecen Superior MTB Team Rövid táv R67
Sós Béla 1958 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R57
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Közép táv K88
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M5
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R106
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Kőbányai Torna Club Közép táv K253
Stein József - György 1976 410298 Nagyvárad Velo Sport Oradea Közép táv K294
Steványik Benedek 2001 4551 Nyíregyháza ViniBike.hu Rövid táv R82
Sülle Iván 2006 1094 Budapest Kőbányai Torna Club Mini táv M59
Svéd Csaba 1981 2481 Velence Trek SE Közép táv K284
Szabo Gabor 1973 3153 Dorogháza Mini táv M28
Szabó Miklós 1978 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv R317
Szabó László 1986 2858 Császár Evolúció Kisbér Közép táv K66
Szabó László Csaba 1980 5600 Békéscsaba Közép táv K320
Szabó Levente 1994 5940 Tótkomlós Közép táv K257
Szabó Gábor 1986 6078 Jakabszállás Közép táv K309
Szabó Róbert 1977 2484 Agárd Rövid táv R286
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R163
Szabó László 1972 1048 Budapest Jbike Team Rövid táv R20
Szabó Tícia 1994 4400 Nyíregyháza Rövid táv R249
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Rövid táv R143
Szabó György 1962 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Közép táv K229
Szabó Miklós 1971 1044 Budapest Közép táv K261
Szabó Gábor 1973 1143 Budapest Közép táv K18
Szabó Tibor 1970 4400 Nyíregyháza NYÍR-MTB Közép táv K181
Szabó Ádám Lajos 1980 6794 Üllés Team Heavy Pedál - Szeged Rövid táv R248
Szabó Szabolcs 1977 2370 Dabas Közép táv K91
Szajlai Gáspár Péter 1978 3399 Andornaktálya HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R83
Szakács Márk 1990 2083 Solymár Közép táv K165
Szakonyi Sándor 1975 2113 Erdokertes BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R336
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H32
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Rövid táv R183
Szarka Regő 2005 3327 Novaj Dr. Bátorfi-Agria KTK Mini táv M45
Szász Eszter 1983 2659 Érsekvadkert Vitalitás SE Rövid táv R389
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K95
Száva Tamás 1970 5200 Törökszentmiklós Közép táv K82
Szécsényi Tamás 1983 3232 Gyöngyös - Mátrafüred Rövid táv R332
Szécsi Sándor 1983 2534 Tát Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid táv R175
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R189
Szedlacsek Ottó 1979 3700 Kazincbarcika Rövid táv R69
Szegedi Zsolt 1973 2023 Dunabogdány Rövid táv R269
Szegedi Attila 1985 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv K237
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Telekom SC Közép táv K525
Szegi Amondó 1964 1116 Budapest Rövid táv R377
Székely Árpád 1986 1121 Budapest evosoft Hosszú táv H5
Székely Tamás 1974 3200 Gyöngyös Közép táv K33
Székely Bertalan 1973 2040 Budaörs Rövid táv R155
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R39
Szekeres Viktória 1983 2100 Gödöllő KTM TESZT TEAM Rövid táv R283
Szente András 1970 1126 Budapest Közép táv K126
Szentgyorgyi Krisztian 1973 1039 Budapest Közép táv K277
Szerző Péter 1992 2045 Törökbálint Pearl Izumi Factory Team Rövid táv R287
Szigeti Lilla 1987 4400 Nyiregyháza Rövid táv R288
Szihalmi Zsolt 1982 1139 Budapest Primavera SZKSC Rövid táv R2
Szikszer Bálint 1998 6723 Szeged Primavera SZKSC Közép táv K71
Szilágyi Szabolcs 1971 2100 Gödöllő Hosszú táv H34
Szilvási Sándor 1978 1181 Budapest Közép táv K195
Szívós János 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R38
Szlovencsák Panka 2001 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Mini táv M23
Szögi Csaba 1983 1237 Budapest Közép táv K222
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Közép táv K118
Szollár József 1981 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R135
Szöllősi Virág 1995 2022 Tahitótfalu Focus Team Hungary Közép táv K193
Szöllősi Imre 1983 1032 Budapest Közép táv K228
Szollosy Szabolcs 1972 430145 Nagybanya Boneshaker Cycling Közép táv K239
Szombati András 1973 2089 Telki Telki BikeTeam Rövid táv R356
Szombati Berta 2003 2089 Telki Telki BikeTeam Rövid táv R354
Szombati Márton 2001 2089 Telki Telki BikeTeam Rövid táv R355
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Mini táv M16
Sztanko Arni 1988 93030 Nagyszarva NYKSE Közép táv K102
Szuchovszky Endre 1975 1214 Budapest Tatabányai Volán SE Közép táv K292
Szücs Ádám 1977 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R140
Szűcs Sándor 1976 5091 Tószeg Közép táv K270
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K3
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R33
Szundi Attila 1980 3300 Eger Hosszú táv H64
Szurmik Attila 1984 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H53
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Rövid táv R43
Szvercsek Zsolt 1967 6087 Dunavecse Mini táv M14
Szvetnyik Zoltán 1977 1212 Budapest Rövid táv R347
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE Közép táv K122
Takács Ildikó 1985 3900 Szerencs NYKSE Rövid táv R136
Takács Zoltán 1985 1147 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R261
Takáts Máté 1988 1116 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K22
Taks Sándor 1979 2192 Hévízgyörk Rövid táv R121
Táky Péter 1973 2535 Mogyorósbánya Rövid táv R194
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H45
Tamás Viktória 1975 5600 Békéscsaba Mini táv M73
Tamás János 1978 2840 Oroszlány Evolúció Kisbér Közép táv K46
Tanács Gabriella 1985 6763 Szatymaz Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 6078 Jakabszállás Közép táv K293
Tángli András 1972 2400 Dunaújváros Rövid táv R117
Tapsonyi Sándor 1981 2900 Komárom Brigetio KSE Közép táv K203
Tar Imre Norbert 1987 5340 Kunhegyes Rövid táv R270
Tari László 1973 3360 Heves Rövid táv R302
Tarkó Norbert 1978 2700 Cegléd Rövid táv R35
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R159
Tatár Márton 2004 2314 Halásztelek Superior MTB Team Mini táv M65
Távoly Péter 1972 1026 Budapest Speed-Way Team Rövid táv R22
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárom Rövid táv R211
Tilistyák Gergő 1988 1221 Budapest Közép táv K89
Tomasovszki Tamás 1987 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R137
Tönköly Erika 1968 1033 Budapest Száguldó Virágok SE Rövid táv R90
Tornyai Miklós 1977 7355 Nagymányok Közép táv K288
Török József Bálint 1978 9081 Győrújbarát Tatanka Racing Team Közép táv K224
Toth Attila 1978 6326 Harta Rövid táv R361
Tóth Ferenc 1982 1115 Budapest Superior MTB Team Mini táv M32
Tóth Tibor 1988 3300 Eger evosoft Közép táv K208
Tóth Attila Zoltán 1980 1118 Budapest Közép táv K267
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R68
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv K323
Tóth Gergely 1989 4033 Debrecen Rövid táv R327
Tóth Lili 1993 2000 Szentendre Bike4life Rövid táv R116
Tóth István 1960 2092 Budakeszi SILVER KAJAK Rövid táv R144
Tóth Attila 1989 4400 Nyíregyháza ViniBike.hu Rövid táv R348
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv K307
Tóth Levente 1996 4623 Tuzsér Közép táv K47
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R222
Tóth Árpád 1960 2000 Szentendre Bike4life Közép táv K94
TÓTH RAJMUND 1970 1138 budapest Trek SE Közép táv K8
Tóthpál Attila 1980 3300 Eger Közép táv K105
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv R73
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv K11
Truica Norin 1963 430201 Baia Mare Boneshaker Cycling Rövid táv R271
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K137
Udvarias Attila 1979 5100 Jászberény Rövid táv R200
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R147
Urbán Tamás 1988 2614 Penc Rövid táv R209
Vadányi Marcell 2005 1144 Budapest Mini táv M22
Vadócz Máté 1980 8097 Nadap Szingo SE Közép táv K124
Vámos László 1979 1239 Budapest Rövid táv R181
Vámosi László 1983 8900 ZALAEGERSZEG FEMAT-ZKSE Rövid táv R372
Váradi András 2001 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R259
Várallyai László 1976 9025 Győr Bakony Racing Team Hosszú táv H65
Varga Ádám 1985 1068 Budapest Rövid táv R367
Varga Zsolt 1968 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R172
Varga István 1980 8095 Pákozd Szingo SE Közép táv K97
Varga István 1970 1171 Budapest Börzsöny Császárai Rövid táv R300
Varga Dániel Bence 2001 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R171
Varga Viktor 1983 3526 Miskolc Rövid táv R346
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K319
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K199
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv R190
Varga József 1968 6000 Kecskemét Rövid táv R225
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv K153
Vargyai József 1954 2851 Környe Rövid táv R345
Várhidi Zoltán 1980 1037 Budapest Rövid táv R294
Varjas Dávid 1981 2481 Velence Közép táv K315
várnagy marcell 1989 6724 szeged Rövid táv R139
Várnai Jenő 1972 3300 Eger Rövid táv R195
Várnai Jenő 2001 3300 Eger Dr. Bátorfi-Agria KTK Rövid táv R196
Varsányi Bernadett 1979 6800 Hódmezővásárhely Rövid táv R280
Vas Kata Blanka 2001 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Rövid táv R400
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv M18
Vas Balázs 2000 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Közép táv K325
Vasné Pál Katalin 1974 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv M17
Vass Gábor 1967 3240 Parád Rövid táv R349
Vass Gábor 1978 2440 Százhalombatta Rövid táv R239
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K12
Vaszkó Péter PINK 1991 6723 Szeged Közép táv K244
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K79
Verebélyi Zsolt 1965 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv K123
Veres Balázs 1991 6723 Szeged Közép táv K245
Veress Zoltán 1974 2096 Üröm Vuelta Sportegyesület Rövid táv R378
Versegi Lorant 1982 1223 Budapest Rövid táv R352
versényi viktor 1982 2621 veröce Rövid táv R254
Vincze Ádám 1983 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R138
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Trek SE Közép táv K166
Virág László 1978 3300 Eger Rövid táv R340
Virág Zoltán 1975 2083 Solymár PCCC Rövid táv R230
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K32
Vock Balazs 1970 8435 Gic Bakony Racing Team Hosszú táv H67
Vock Mátyás 1998 8435 Gic Bakony Racing Team Közép táv K310
Vödrös Gergely 1980 1023 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R329
Vona János 1964 3385 Tiszanána MLINKÓSOK Mini táv M79
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv H24
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K116
Wilfing Zoltán 1974 9431 Fertőd Focus Team Hungary Hosszú táv H51
Wolsky Norbert 1980 6723 Szeged Közép táv K275
Zádori István 1977 6794 Üllés Közép táv K185
Zagyi Ferenc 1976 2750 Nagykőrös Rövid táv R303
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv K152
Zeleznik Alexandru 1999 430133 BaiaMare Boneshaker Cycling Rövid táv R272
Zelmer Erhard 1958 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R296
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K90
Zentai László 1966 8200 Veszprém Rövid táv R75
Zimmer Mátyás 1978 2000 Szentendre evosoft Közép táv K139
Zonkó Ferenc 1958 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K145
Zsejki Balázs 2000 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K194
Zsejki Ákos 1971 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K190
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Hosszú táv H16
Zsidai Sándor István 1994 2100 Gödöllő KTM TESZT TEAM Közép táv K246
Zsigmondi Zoltán 1972 1025 Budapest Közép táv K218
Zsofcsák Péter 1981 1088 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv R390


Vissza az előző oldalra