XIX. Duna Maraton - 2018 07 08 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Ádám Szalkai 2005 1171 Budapest Mini táv
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Rövid táv
Alexandru Bran 1988 310315 Arad 669 seiseinove team Közép táv
Bahul József 1980 3300 Eger Ózdi KE Közép táv
Baknák Ramóna 1981 8400 Ajka Rövid táv
Bakó Csaba 1968 1121 Budapest Telekom SC Közép táv
Bánrévi Zsolt 1989 3300 Eger Rövid táv
Baranya Rebeka 2003 9071 Gönyű Rövid táv
Bázsa Péter 1993 2120 Dunakeszi Rövid táv
Berényi Klaudia 1990 1136 Budapest Rövid táv
Berta Marcell 1992 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv
Bittmann Panna 2004 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Mini táv
Bondár László 1959 5700 Gyula Rövid táv
Borsi Tamás 1984 1113 Budapest Ózdi KE Rövid táv
Buruczki Szilárd 1979 1121 Budapest Cube-Csömör Hosszú táv
Bús Miklós 2004 2700 Cegléd C.E.S. Mini táv
Buvar Csenge 2005 5800 Mezőkovácsháza Mini táv
Buvár Emese 2005 5800 Mezőkovácsháza Mini táv
Buza Mónika 1978 1101 Budapest Sólyom Team Rövid táv
Cristofaletti Corrado 1961 310101 Arad 669 seiseinove team Közép táv
Cseh Veronika 1970 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv
Csépányi Péter 1972 3600 Ózd Ózdi KE Rövid táv
Csepi Dusán 1979 1091 Budapest Közép táv
Csonka Olivér 1995 1239 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv
Csonka Dávid 1984 1144 budapest Ózdi KE Rövid táv
Dalos Attila 1967 2093 Budajeno Közép táv
Dalos István 1965 6034 Helvécia Közép táv
Debreczeni Alex 1970 1112 Budapest Hosszú táv
Dervalics Gábor 1977 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Közép táv
Dobozi András 1983 2085 Pilisvörösvár Rövid táv
Dorogi Alex Martin 2007 1108 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Dózsa Csaba 1969 2621 Verőce Rövid táv
dr. Bús László 1974 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv
Dr. Takács Eszter 1981 2162 Őrbottyán Rövid táv
Dúl Bernadett 1990 3664 Járdánháza Ózdi KE Rövid táv
Elek Zoltán 1979 1225 Budapest Rövid táv
Farkas Balázs 1997 3630 Putnok Ózdi KE Közép táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Rövid táv
Farkas Miklós 1983 2030 Érd Rövid táv
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Közép táv
Fenusz Márk 1991 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv
Földesi Gábor 1971 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Hosszú táv
Frölich Tamás 1983 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv
Fülöp Tamás 1965 8000 Székesfehérvár Közép táv
Gajdics Attila 1975 1015 Budapest Rövid táv
Gál Bertalan 1976 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Gerzsenyi Zsolt 1973 2030 Érd Rövid táv
Gillich István 1966 2837 Vértesszőlős Rövid táv
Gönczy Dávid 1991 2230 Gyömrő GIANT Gyömrő Közép táv
Gorzsás Zsanett 2003 2094 Nagykovácsi Superior MTB Team Rövid táv
Gyűrű Tamás 1982 2142 nagytarcsa Rövid táv
Hacker Zoltán 1983 1125 Budapest XII. Rövid táv
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom FEMAT-ZKSE Rövid táv
Hazai Tibor 1969 2500 Esztergom Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid táv
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv
Hetyei Tamás 1983 8000 Székesfehérvár Közép táv
Hodász Tibor 1978 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Horváth József 1966 1118 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Horváth Zsolt 1972 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv
Hrenkó Norbert 2001 4400 Nyíregyháza Közép táv
Huszka Róbert Sándor 1994 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Rövid táv
Izbéki Bálint 1982 1144 Budapest Közép táv
Józsa Dániel 1992 3031 Zagyvaszántó Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kakuk Simon 1968 3324 Felsőtárkány Rövid táv
Kalmár Csaba 1976 8283 Káptalantóti Mini táv
Kalmár Laca 1968 1156 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kalocsai Adrienn 1969 2837 Vértesszőlős Rövid táv
Karcsai Imréné Anna 1955 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv
Károly János 1978 2220 Vecsés Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Kárpáti Bálint 2005 1182 Budapest Merida Kőbánya TC Rövid táv
Kecskeméti Jácint 1985 94301 Sturovo Rövid táv
Kecskeméti László 1982 3744 Múcsony Közép táv
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv
Kimmel János 1974 2016 Leányfalu Rövid táv
Király Katalin 1978 2097 Pilisborosjenő Waberer's Trek Team Közép táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Közép táv
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kiss Gábor 1978 3600 Ózd Ózdi KE Rövid táv
Kiss Attila 1987 1076 Budapest Közép táv
Kiss Zoltán 1976 2220 vecsés Hosszú táv
Koch Kristóf 1979 3300 Eger K4Bike Rövid táv
Kollár László 1975 8500 Pápa Rövid táv
Kőszegi Krisztián 1977 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Mini táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Kovács Dominik 2002 2621 Verőce Rövid táv
Kubik Csenge 1998 1108 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Kuti Csaba 1972 1112 Budapest Rövid táv
Lénárt László 1956 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Rövid táv
Ludmerczki Tibor 1973 2360 Gyál Rövid táv
Marlok Róbert 1963 9142 Rábapatona Rövid táv
Maroti Dávid 2002 9024 Győr Tatanka Racing Team Rövid táv
Megyesi Péter 1986 1237 Budapest Rövid táv
Michalik László 1953 2100 Gödöllő Közép táv
Mihályi Balázs 1969 2536 Nyergesújfalu Közép táv
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Miloneán Attila 1980 2677 Herencsény Rövid táv
Miloneán Jonatán 2007 2677 Herencsény Mini táv
Mráz Katalin 1979 5000 Szolnok Száguldó Virágok SE Közép táv
Nagy Ferenc 1979 7300 Komló Döke Komlói Egyesülete Közép táv
Nagy Szilard 1973 8438 Veszprémvarsány Bakony Racing Team Rövid táv
Nochta Zsolt 1992 8056 Bakonycsernye VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv
Novák Zita Lilla 1993 1074 Budapest Rövid táv
Olajos Attila 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv
Oszetzky Zoltán 1967 1033 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Közép táv
Pakot András Gusztáv 2006 1108 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Paless Gergely 1999 2117 Isaszeg Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Rövid táv
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Ózdi KE Rövid táv
Papp Róbert 1981 3600 Ózd Rövid táv
Pécsi Péter 1974 5600 Békéscsaba Rövid táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Közép táv
Pisák István 1981 2225 Üllő Közép táv
Poczik Viktor 1979 3348 Szilvásvárad Rövid táv
Polonkai László 1963 3525 Miskolc HOTE SE Mini táv
Pozsgai József 1986 3671 Borsodnadasd Rövid táv
Prommer Anett 1991 2096 Üröm Rövid táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Rátkay Kristóf 1990 1039 Budapest Rövid táv
Révész Balázs 1977 2000 Szentendre Rövid táv
Révfalusi Balázs 1998 8085 Vértesboglár Waberer's Trek Team Közép táv
Rigó Gergő Krisztián 1996 1113 Budapest Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid táv
Rózsavölgyi Péter 1980 7300 Komló FRO Racing Rövid táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Silinger István 1969 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv
Simon Róbert 1979 2146 Mogyoród Rövid táv
Simon Bence 2004 3231 Gyöngyössolymos Mini táv
Simon Krisztián 1977 2091 Etyek Rövid táv
Simon Péter 1967 3231 Gyöngyössolymos Rövid táv
Simonyi András 1982 2600 Vác Waberer's Trek Team Közép táv
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Közép táv
Sülle Iván 2006 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Szabó Péter 1982 1115 Budapest Rövid táv
Szabó Gábor 1974 2000 Szentendre Közép táv
Szakonyi Gábor 1972 7500 Nagyatád Közép táv
Szendrei László 1964 4031 Debrecen Merkapt Maraton Team SE Közép táv
Szentgyorgyi Krisztian 1973 1039 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Szilágyi Szabolcs 1971 2100 Gödöllő MASH Racing Team Közép táv
Szobota László 1990 4621 Fényeslitke Közép táv
szücs balázs 1979 9023 győr Rövid táv
Takács Ildikó 1985 3900 Szerencs NYKSE Rövid táv
Tamás Bianka 1999 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv
Tapaszto Zsolt 1982 310023 Arad Közép táv
Tari László 1973 3360 Heves Rövid táv
Timár Tibor 1980 Hosszú táv
Toader Gabriela 1983 310310 Arad 669 seiseinove team Közép táv
Torma Gábor 1974 1147 Budapest Rövid táv
Tóth Marcell 1991 1138 Budapest Bike4life Közép táv
Tóth László 1977 1135 Budapest Rövid táv
Tóth István 1960 2092 Budakeszi SILVER KAJAK Rövid táv
Tóth Márk 1992 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Tóth Tibor 1988 3300 Eger evosoft Közép táv
Tóth Dávid 2000 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team Közép táv
Tövissi Bence 2002 1116 Budapest Rövid táv
Tulcsik Melinda 1988 1126 Budapest Rövid táv
Vámos László 1979 1239 Budapest Rövid táv
Váradi András 2001 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv
Varga László 1995 1044 Budapest Közép táv
Varga Márk 2007 1134 Budapest BVSC Mini táv
Vargyai József 1954 2851 Környe Rövid táv
Várhidi Zoltán 1980 1024 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Közép táv
Wágner Dávid 2002 8060 Mór Rövid táv
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv
Zemplényi György 1989 1137 Budapest Közép táv
Zoller Márton István 2000 8400 Ajka BringAjka KSE Közép táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Közép táv
Zsolnai Gábor 1976 1106 Budapest Rövid táv


Vissza az előző oldalra