XVII. Specialized Maraton Szilvasvarad - 2018 05 27 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Almási Anita 1980 6723 Szeged Mini táv
Barna Máté 1988 2617 Alsópetény Rövid táv
Bobula Dalma 1998 7627 Pécs Rövid táv
Bodnár Márton 1985 1107 Budapest HegyiBringa SE Hosszú táv
Bondár László 1959 5700 Gyula Rövid táv
Borbély József Attila 1975 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Csányi László 1970 1039 Budapest FESTO - AM SE Rövid táv
Cseh Veronika 1970 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv
Csepi Dusán 1979 1091 Budapest Rövid táv
Dalos István 1965 6034 Helvécia Közép táv
Dalos Attila 1967 2093 Budajenő Közép táv
Dózsa Imre Márk 2004 1144 Budapest Rövid táv
dr. Kelemen István 1977 3300 Eger Közép táv
Egei Tamás 1963 2089 Telki Waberer's Trek Team Közép táv
Elek Zoltán 1979 1225 Budapest Rövid táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Mini táv
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Közép táv
Fodor István 1984 3300 Eger NAGY SE Mini táv
Gál Gyula 1972 2045 Törökbálint Rövid táv
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Gerzsenyi Zsolt 1973 2030 Érd Rövid táv
Gór Szabolcs 1985 3644 Tardona Rövid táv
Grosz Zoltán 1976 1131 Budapest Bringabanda SC Hosszú táv
Gyűrű Tamás 1982 2142 nagytarcsa Rövid táv
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom FEMAT-ZKSE Rövid táv
Hankó Tamás 1978 2013 Pomáz Közép táv
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv
Herczeg Lili 1992 6088 Apostag Közép táv
Hetyei Tamás 1983 8000 Székesfehérvár Közép táv
Horváth Máté 1977 3534 Miskolc Közép táv
ifj Herczeg Ferenc 1988 6088 Apostag Közép táv
Jánosi Richárd 1981 3324 Felsőtárkány Rövid táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kató László 1975 3070 Bátonyterenye Mini táv
Kecskeméti László 1982 3744 Múcsony Közép táv
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv
Kerekes Csaba 1973 5650 Mezőberény Rövid táv
Király László 1968 2740 Abony Közép táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Közép táv
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kiss Zoltán 1976 2220 vecsés Hosszú táv
Koch Kristóf 1979 3300 Eger K4Bike Rövid táv
Kókai Béla 1981 5123 Jászárokszállás Jbike Team Rövid táv
Kókány Pál 1975 1157 Budapest Rövid táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Kovács Sándor 1961 2015 Szigetmonostor Közép táv
Kuti Csaba 1972 1112 Budapest Mini táv
Libor László 1974 1074 Budapest Közép táv
Losonczi Laszlo 1976 2120 Dunakeszi Közép táv
Lovrity Krisztián 1980 2091 Etyek Rövid táv
Ludmerczki Tibor 1973 2360 Gyál Rövid táv
Lukács Viktória 1978 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv
Marosffy Orsolya 1972 1112 Budapest Száguldó Virágok SE Rövid táv
Maroti Dávid 2002 9024 Győr Tatanka Racing Team Rövid táv
Mészáros Zsolt 1974 6772 Deszk Közép táv
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv
Mogony Zsolt 1978 2163 Vácrátót Rövid táv
Molnár András 1976 3262 MARKAZ Rövid táv
Molnár Gergő 1989 6088 Apostag Rövid táv
Nagy Ferenc 1979 7300 Komló Döke Komlói Egyesülete Közép táv
Nagy Gábor 1981 8400 Ajka Hill's Angels Rövid táv
Németh József 1977 8400 Ajka Hill's Angels Rövid táv
Németh László 1979 8400 Ajka Hill's Angels Rövid táv
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Közép táv
Pánczél József 1981 1225 Budapest Serrenők Hosszú táv
PÁSZTOR ZOLTÁN 1973 4600 kisvárda NYÍR-MTB Rövid táv
Pátrovics Richárd 1994 1192 Budapest Rövid táv
Pátrovics Richárd 1970 1196 Budapest Rövid táv
Pázmándi Péter 1987 3533 Miskolc Közép táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Pisák István 1981 2225 Üllő Közép táv
Polonkai László 1963 3525 Miskolc Freeriderz SC Mini táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Ribár Gyula 1987 3534 Miskolc Mini táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Sándor László 1992 6042 Fülöpháza Közép táv
Sándor Andrea 1986 6088 Apostag Rövid táv
Sárosi Endre 1973 4400 Nyíregyháza Közép táv
Simon Péter 1967 3231 Gyöngyössolymos Mini táv
Simon Bence 2004 3231 Gyöngyössolymos Mini táv
Simonyi András 1982 2600 Vác Waberer's Trek Team Rövid táv
Sipos Dávid 1984 2659 Érsekvadkert Rövid táv
Soós Győző 1970 2235 Mende FESTO - AM SE Rövid táv
Szabo Attila 1981 1146 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Szabó Gábor 1974 2000 Szentendre Rövid táv
Szalay Csaba 1984 9300 Csorna Rövid táv
Szalay Zsófia 1987 1054 Budapest Rövid táv
Szeibert Dorottya 2004 1108 Budapest Mini táv
Szeibert György 1973 1108 Budapest Mini táv
Székely Berctalan 1973 Rövid táv
Szentgyorgyi Krisztian 1973 1039 Budapest Superior MTB Team Mini táv
Tamás Szaniszló 1990 3524 Miskolc Közép táv
Tóth Tibor 1970 2000 Szentendre Hegyimazsolák Szentendre SE Közép táv
Tourneur Olivier 1977 1126 Budapest Rövid táv
Varga Hajnalka 1989 6088 Apostag Közép táv
Varga István 1970 1171 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Közép táv
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Közép táv
Zsigmondi Zoltán 1972 1025 Budapest Közép táv


Vissza az előző oldalra