VIII. Villapark Vértes Maraton - 2018 05 13 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Adamkó Gergely 1977 1034 Budapest Rövid táv
Adorján Bence 1978 1121 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Adorján Nicolas 2006 1121 Budapest Superior MTB Team Mini táv
Ángyán Ramóna 1995 8360 Keszthely Superior MTB Team Rövid táv
Árva Zsolt 1988 3529 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv
Árvay Dénes 1981 1074 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Bakonyi Györgyi 1972 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv
Baluka Balázs 1978 1171 Budapest Waberer's Trek Team Hosszú táv
Bánházi Ágnes 1986 2942 Nagyigmánd Evolúció Kisbér Rövid táv
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv
Bencz Zoltán 1969 2360 Gyál FOOTSTRONG SE. Rövid táv
Benedek Levente 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv
Berkes Mészáros János 1972 2400 Dunaujvaros Közép táv
Berta Marcell 1992 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv
Biki Norbert 1977 8443 Bánd Úrkút SK-Bakony Sport Single Speed
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Közép táv
Böjte Csongor 1982 1089 Budapest Rövid táv
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Csonka Lajos 1972 8220 Balatonalmádi Sólyom Team Rövid táv
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv
Csuja Bálint 2003 1116 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Waberer's Trek Team Közép táv
Dervalics Gábor 1977 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Közép táv
Dorogi Alex Martin 2007 1108 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Dósa Márton 1980 2659 Érsekvadkert Vitalitás SE Hosszú táv
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Rövid táv
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv
Dremák Krisztián 1981 2886 Réde Superior MTB Team Single Speed
Dr. Takács Eszter 1981 2162 Őrbottyán Rövid táv
Dr Vágó Brigitta 1988 3872 Novajidrány Családi Mini (2 fő)
Durucz Miklós 1991 1201 Budapest Pavé Cycling Academy Hosszú táv
Fedor István 1978 2310 Szigetszentmiklós Merida Maraton Team-CST Közép táv
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Single Speed
Fekete Zsolt 1975 2942 Nagyigmánd Bakony Racing Team Közép táv
Ferenczi Balázs 1995 8500 Pápa Bakony Racing Team Rövid táv
Fetter Zsolt 1974 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv
Füri Mátyás 2005 1144 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Gombolai László 1970 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Közép táv
Gorzsás Zsanett 2003 2094 Nagykovácsi Superior MTB Team Mini táv
Guba László 1969 2074 Perbál Bike4life Rövid táv
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom FEMAT-ZKSE Rövid táv
Hasenfratz Péter 1976 2085 Pilisvörösvár PCCC Hosszú táv
Havasi Annamaria 1976 2800 Tatabanya Rövid táv
Havasi Dániel 1981 2800 Tatabánya Rövid táv
Havasi Gábor 1968 1029 Budapest Rövid táv
Hegedűs Ádám 1979 1039 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Hegyi Pál Szabolcs 1981 8060 Mór Evolúció Kisbér Rövid táv
Herceg Zoltán 1974 9400 Sopron Superior MTB Team Közép táv
Hercsel Balázs 1981 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Rövid táv
Hermann Róbert 1980 2484 Agárd Közép táv
Heuschmidt Attila 1970 1224 Budapest Superior MTB Team Közép táv
Horváth Bence 2008 9400 Sopron Focus Team Hungary Mini táv
Horváth Zsolt 1972 8700 Marcali Marcali KSE Rövid táv
Horváth Attila 1974 8000 Székesfehérvár HegyiBringa SE Rövid táv
Horváth József 1966 1118 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv
Horváth Csaba 1978 9400 Sopron Focus Team Hungary Hosszú táv
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team Mini táv
Ibrányi Attila 1981 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Közép táv
id. Motován Miklós 1950 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Közép táv
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Káldi Tamás 1975 1123 Budapest FEMAT-ZKSE Közép táv
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Pécsi Junior KE Közép táv
Kárpáti Bálint 2005 1182 Budapest Merida Kőbánya TC Rövid táv
Kauker Gergely 1983 8442 Hárskút Farkaspagony ISE Közép táv
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv
Keresztes-Kiss Norbert 1975 8000 Székesfehérvár Közép táv
Király Katalin 1978 2097 Pilisborosjenő Waberer's Trek Team Rövid táv
Király Levente 1990 2183 Galgamácsa Pavé Cycling Academy Hosszú táv
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Kiss Milán Márk 2001 2100 Gödöllő Superior MTB Team Közép táv
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv
Kiss István 2007 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Kiss Luca Rozália 2006 2040 Budaörs Mini táv
Klotz Viola 1988 2015 Szigetmonostor Rövid táv
Kocsis János 1989 8447 Ajkarendek BringAjka KSE Rövid táv
Kömöz Róbert 1975 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv
Kosányi Ervin 1976 9400 Sopron Focus Team Hungary Rövid táv
Kosányi Péter 2002 9400 Sopron Focus Team Hungary Rövid táv
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Közép táv
Kovács Gergely 1976 2051 Biatorbágy Rövid táv
Kovács Károly 1978 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Közép táv
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Krautwurst Bence 2004 1108 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Kreácsik Miklós 1967 1026 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv
Kronberger Olivér 1980 2060 Bicske VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv
Kubik Zsolt 1971 1108 Budapest Rövid táv
Kubik Csenge 1998 1108 Budapest Superior MTB Team Közép táv
Kuts Bence 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Laczko András 1977 3000 Hatvan Sportstuff Racing Rövid táv
Laczkó Krisztián 1976 2162 Őrbottyán Rövid táv
Láng Melinda 1981 2600 Vác Meditech Sport Club Közép táv
Laposa Tibor 1958 9024 Győr Pannonhalma Stelvio Project Rövid táv
Lendvai Szabolcs 1981 9763 Vasszécseny FEMAT-ZKSE Közép táv
Lipták Márk Lőrinc 1990 1089 Budapest Tatanka Racing Team Rövid táv
Lovrity Krisztián 1980 2091 Etyek Rövid táv
Majoros Dávid 2005 1164 Budapest Merida Kőbánya TC Rövid táv
Makadán Tibor 1973 1117 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Mátis Barnabás 1981 1221 Budapest Pavé Cycling Academy Közép táv
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Medgyes Gábor 1975 2100 Gödöllő KTM TESZT TEAM Hosszú táv
Mészáros Gábor 1991 1068 Budapest Rövid táv
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv
Mihályi Zoltán 1966 2536 Nyergesújfalu Közép táv
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv
Mohai Károly 1963 7191 Hőgyész Rövid táv
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv
Molnár-Farkas Gergő 1990 1115 Budapest Rövid táv
Monostori Noel 2005 8451 Ajka BringAjka KSE Rövid táv
Motován Dóra 2008 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv
Motován Ádám 2006 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv
Motován Miklós 1978 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Közép táv
Nagy Zoltán 1969 2100 Gödöllő Rövid táv
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv
Nagy Zsolt 1986 1037 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Nagy Noémi 1979 8146 Jenő Szingo SE Közép táv
Nagy Barnabás 1997 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Noé Balázs 1977 1024 Budapest Meditech Sport Club Közép táv
Ördög Szilárd 1974 1035 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv
Pakot András Gusztáv 2006 1108 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Papp Atilla 1972 1037 Budapest Meditech Sport Club Közép táv
Papp Dénes 1974 1124 Budapest Meditech Sport Club Hosszú táv
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid táv
Pataki Ferenc 1963 1038 Budapest PCCC Közép táv
Pataky Kitti 1985 2065 Mány Superior MTB Team Közép táv
Pelikán Gábor 1972 8790 Zalaszentgrót Közép táv
Pincze Gábor 1976 2071 Páty PCCC Rövid táv
Pongráczné Oláh Judit 1981 2500 Esztergom Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid táv
Ragoncza Vince 2007 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Családi Mini (2 fő)
Révfalusi Balázs 1998 8085 Vértesboglár Waberer's Trek Team Közép táv
Riegel Dániel 1987 2045 Törökbálint Superior MTB Team Rövid táv
Rigó Zsolt 1979 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Sajcz Bence 1989 1145 Budapest Börzsöny Császárai Közép táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Sátori Bence 2002 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv
Sátori Szabolcs 1971 2092 Budakeszi Rövid táv
Schmidt Gergely 1987 2093 Budajenő Pavé Cycling Academy Közép táv
Sike Krisztina 1978 2120 Dunakeszi Mini táv
Sike Lili Alexandra 2004 2120 Dunakeszi Superior MTB Team Rövid táv
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Mini táv
Silkó Olivér 1972 3000 hatvan Sportstuff Racing Rövid táv
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Hosszú táv
Staub Zsolt 1974 8440 Herend Közép táv
Sülle Iván 2006 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv
Svéd Csaba 1981 2481 Velence Waberer's Trek Team Közép táv
Szabó Tivadar 1985 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Rövid táv
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv
Szabó László 1986 2858 Császár Evolúció Kisbér Rövid táv
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Közép táv
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Telekom SC Rövid táv
Szegi Amondó 1964 1116 Budapest Single Speed
Szvercsek Zsolt 1967 6087 Dunavecse Mini táv
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Superior MTB Team Rövid táv
Takács Zoltán 1985 1147 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Takáts Máté 1988 1039 Budapest Meditech Sport Club Közép táv
Tamás Bianka 1999 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv
Tatár Márton 2004 2314 Halásztelek Superior MTB Team Mini táv
Tordai Csaba 1964 1172 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv
Tóth Krisztián 1989 2376 Hernád MASH Racing Team Rövid táv
Tóvaj Dániel 1997 3014 Hort Sportstuff Racing Rövid táv
Várallyai László 1976 9025 Győr Bakony Racing Team Hosszú táv
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv
Varga Márk 2007 1134 Budapest BVSC Mini táv
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv
Vargyai József 1954 2851 Környe Rövid táv
Vas Péter 1971 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv
Vásárhelyi Norbert 1968 2092 Budakeszi Rövid táv
Vránich Botond 2003 9400 Sopron Focus Team Hungary Rövid táv
Wencz Miklós 1965 2534 Tát HegyiBringa SE Rövid táv
Würtz Tamás 1975 2921 Komárom Rövid táv
Záray Dániel 1989 2840 Oroszlány Közép táv
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv
Zoller Márton István 2000 8400 Ajka BringAjka KSE Közép táv
Zsoldos Levente András 2004 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv


Vissza az előző oldalra