Crosskovacsi Maraton 2018 - 2018 06 09 rajt:10:30
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Andrusch István 1971 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv
Árvay Dénes 1981 1074 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Bakos Tamás 1989 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv
Benkó Barbara 1990 H-2085 Pilisvörösvár GHOST FACTORY RACING Közép táv
Berkes Mészáros János 1972 2400 Dunaujvaros Közép táv
Biki Norbert 1977 8443 Bánd Úrkút SK-Bakony Sport Hosszú táv
Borsos Benedek 1996 1029 Budapest SVS Pro Team Hosszú táv
Brandhuber Attila 1964 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv
Budenszki Péter 1973 2649 Dejtár Vitalitás SE Hosszú táv
Buruczki Szilárd 1979 1121 Budapest Cube-Csömör Hosszú táv
Cser Attila 1978 2040 Budaörs ROPRINT Racing Team Közép táv
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Debreczeni Alex 1970 1112 Budapest Hosszú táv
Dervalics Gábor 1977 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Közép táv
Dolezsai Balázs 1989 8220 Balatonalmádi VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú táv
Drenyóczki István 1985 3711 Szirmabesenyő Rövid táv
Dr. Takács Eszter 1981 2162 Őrbottyán Rövid táv
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv
Fedor István 1978 2310 Szigetszentmiklós Merida Maraton Team-CST Közép táv
Fenusz Márk 1991 8700 Marcali Marcali KSE Hosszú táv
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Közép táv
Fetter Zsolt 1974 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv
Fibecz Zsolt 1981 2100 Gödöllő Cube-Csömör Hosszú táv
Fülöp Ádám 2001 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Glózer-Say Viktória 1978 2094 Nagykovácsi Családi verseny
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom FEMAT-ZKSE Rövid táv
haffner kata 1990 2851 Környe KROSS Bikes VKE-NELSON Team Közép táv
Hegedűs Ádám 1979 1039 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Hegedűs Attila 1975 2040 Budaörs Merida Maraton Team-CST Közép táv
Hegyi Gábor 1974 7627 Pécs Közép táv
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv
Horváth Attila Vilmos 1982 1194 Budapest Cube-Csömör Hosszú táv
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv
Illés Előd 1984 1135 Budapest Speed-Way Team Hosszú táv
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Közép táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
kanyári zsombor 1998 4531 Nyírpazony-Kabalás Rövid táv
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony Superior MTB Team Közép táv
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kelemen Imre 1968 2536 Nyergesújfalu Vialand Racing Team Közép táv
Kelő Sára 1966 1048 Budapest Rövid táv
Keöd Ágoston 1989 9121 Győrszemere Bakony Racing Team Hosszú táv
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Klein Tamás 1974 1034 Budapest FOOTSTRONG SE. Hosszú táv
Kollár László 1975 8500 Pápa Rövid táv
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Rövid táv
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Közép táv
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kovács Tamás 1974 5123 Jászárokszállás Merida Maraton Team-CST Közép táv
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv
Laczkó Krisztián 1976 2162 Őrbottyán Rövid táv
Lakatos Balázs 2003 1 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Lizán Péter 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Losonczi Laszlo 1976 2120 Dunakeszi Közép táv
Magyar Levente 2002 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Magyar Tamás 1970 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Magyar Ádám 2000 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Magyar Márk 1997 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Magyar Balázs 2006 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Gyermek verseny
Méhész Tamás 1977 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Melichercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Nagy Adam 2009 2111 Szada BIKE ZONE Gödöllő Gyermek verseny
Németh Gábor 1982 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Hosszú táv
Németh Jenő 1975 1221 Budapest Rövid táv
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv
Olajos Attila 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv
PALUMBY ZSOMBOR 1996 2081 PILISCSABA SVS Pro Team Hosszú táv
Papp Dénes 1974 1124 Budapest Meditech Sport Club Hosszú táv
Papp Mihály 1973 5310 Kisújszállás Rövid táv
Pásztor László 1974 1147 Budapest Waberer's Trek Team Rövid táv
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Petrovits-Juhász Tímea 1986 1137 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Pincze Gábor 1976 2071 Páty PCCC Rövid táv
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Sándor Csaba 1983 3070 Bátonyterenye Hosszú táv
Sárosi Endre 1973 4400 Nyíregyháza Közép táv
Sátori Bence 2002 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv
Sátori Szabolcs 1971 2092 Budakeszi Rövid táv
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Gyermek verseny
Sike Lili Alexandra 2004 2120 Dunakeszi Superior MTB Team Rövid táv
Simon Krisztián 1977 2091 Etyek Rövid táv
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Hosszú táv
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 6000 Kecskemét Superior Team Sopron Rövid táv
Suták Péter 2006 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Gyermek verseny
Szabó Gábor 1974 2000 Szentendre Közép táv
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Szatmáry András 1990 2141 Csömör Cube-Csömör Hosszú táv
Szécsi Sándor 1983 2534 Tát Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid táv
Szeibert György 1973 1108 Budapest Rövid táv
Szeibert Dorottya 2004 1108 Budapest Rövid táv
Szép Damján 2009 8943 Bocfölde FEMAT-ZKSE Gyermek verseny
Szilágyi Szabolcs 1971 2100 Gödöllő MASH Racing Team Hosszú táv
Takács Máté 1987 1098 Budapest Közép táv
Takács Zoltán 1985 1147 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárno Rövid táv
Timár Tibor 1980 Hosszú táv
Tomán Zoltán 1982 2621 Verőce Hosszú táv
Török József Bálint 1978 9081 Győrújbarát Tatanka Racing Team Hosszú táv
Tóth Tamás 1978 9026 Győr Hosszú táv
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv
Varga László R. 1969 2085 Pilisvörösvár Közép táv
Varga Viktor 1983 3526 Miskolc Rövid táv
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv
Várkonyi Gábor 1978 6724 Szeged Életerő KSE Hosszú táv
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Gyermek verseny
Vas Péter 1971 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Waberer's Trek Team Közép táv
Vozár Zoltán 1968 5600 Békéscsaba Superior MTB Team Közép táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Közép táv
Zsivity Zorán 1986 5600 békéscsaba Mesterbike 575 Team Hosszú táv
Zsolt Pap 1979 3400 Mezőkövesd Közép táv


Vissza az előző oldalra