Kellys Bakonyerdo Maraton 2018 - 2018 05 19 rajt:10:20
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória
Ambrózy Péter 1979 1203 Budapest PROTÚR Rövid táv
Árvay Dénes 1981 1074 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Bakó Csaba 1968 1121 Budapest Telekom SC Közép táv
Bittmann Panna 2004 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Rövid táv
Bodnár Márton 1985 1107 Budapest HegyiBringa SE Hosszú táv
Börcsök Attila 1986 6728 Szeged Hosszú táv
Böröczky Péter 1990 8500 Pápa Rövid táv
Bula Tamás 1974 2621 Verőce Közép táv
Csepi Dusán 1979 1091 Budapest Rövid táv
Cser Attila 1978 2040 Budaörs ROPRINT Racing Team Közép táv
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv
DOMNÁNITS JÓZSEF 1976 9025 GYőrújbarát Bakony Racing Team Hosszú táv
Dr. Timár Zsolt 1986 9028 Győr Bakony Racing Team Közép táv
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv
Ferenczy Tamás 1998 9122 felpéc Bakony Racing Team Rövid táv
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Közép táv
Földesi Gábor 1971 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Közép táv
Gál István 1964 8308 Zalahaláp Rövid táv
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom FEMAT-ZKSE Rövid táv
Herceg Zoltán 1974 9400 Sopron Superior MTB Team Közép táv
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv
Hűvösvölgyi Márton 1986 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Rövid táv
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv
Kenyó Kristóf 2002 2230 Gyömrő Rövid táv
Kenyó Endre 1974 2230 Gyömrő Rövid táv
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv
Koczka László 1975 6088 Apostag Közép táv
Kollár Dani 1994 9028 Győr Közép táv
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Közép táv
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Közép táv
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv
Lipták Márk Lőrinc 1990 1089 Budapest Tatanka Racing Team Rövid táv
Losonczi Laszlo 1976 2120 Dunakeszi Közép táv
Lovrity Krisztián 1980 2091 Etyek Rövid táv
Magyar Tamás 1970 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Melichercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Molnár Csaba 1977 6600 Szentes Közép táv
Nabha Ilias 1976 1037 budapest Közép táv
Nagy Noémi 1979 8093 Lovasberény Közép táv
Nagy Attila 1968 9700 Szombathely Rövid táv
Oskó Dániel 1981 1014 Budapest Közép táv
Pásztor László 1974 1147 Budapest Waberer's Trek Team Rövid táv
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv
Rosenmayer András 1973 9400 Sopron Superior Team Sopron Rövid táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Stefanut-Győrfi Dániel 1994 6000 Kecskemét Superior Team Sopron Rövid táv
Steiner Otto 1958 2879 Kisbér-Hánta Tatanka Racing Team Rövid táv
Szabó Róbert 1977 2476 Pázmánd Rövid táv
Szabó Máté 1999 8500 Pápa Rövid táv
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv
Szakonyi Gábor 1972 7500 Nagyatád Közép táv
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv
Tavali Dávid 1997 9029 Győr Pannonhalma Stelvio Project Rövid táv
Távoly Péter 1972 1026 Budapest Speed-Way Team Közép táv
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárno Rövid táv
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv
TÓTH RAJMUND 1970 1138 budapest Waberer's Trek Team Közép táv
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv
Varga László R. 1969 2085 Pilisvörösvár Közép táv
Varró József 1984 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Közép táv
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv
Vikartovszky János 1977 8428 Borzavár Tatanka Racing Team Rövid táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Rövid táv
Zsigmondi Zoltán 1972 1025 Budapest Közép táv
Zsigri Sándor 1965 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv
Zsivity Zorán 1986 5600 békéscsaba Mesterbike 575 Team Hosszú táv


Vissza az előző oldalra