Crosskovácsi Marathon 2019-TMS - 2019 06 15 rajt:10:30
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Ádók Róbert 1992 Közép táv
Bakonyi Györgyi 1972 Vegan Energy Food Team Rövid táv
Baksa Tamás 1986 Rövid táv
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid táv
Bartl Olivér 2009 Superior MTB Team Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép táv
Bereczki Szilard 1977 Családi verseny
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv
Blaskovits István 1968 Rövid táv
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Rövid táv
Bokros Ferenc 1963 Rövid táv
Bottlik Gábor 1991 Rövid táv
Csányi László 1970 FESTO - AM SE Rövid táv
Csintalan Miklós 1953 Rövid táv
Deme Roland 1979 Rövid táv
Deme Erik 2005 Rövid táv
Ďurčov Milan 1964 Közép táv
Ďurčová Monika 1966 Közép táv
Endre Jenei 1983 Rövid táv
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Farkas Miklós 1983 Rövid táv
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Fodor Zsolt 1985 Hosszú táv
Fogarasi Péter 1969 evopro Rövid táv
Fogarasi László 1965 evopro Rövid táv
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Herceg Zoltán 1974 Superior MTB Team Közép táv
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Hodász Tibor 1978 Rövid táv
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid táv
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kajári Anna 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kakuk Simon 1968 Rövid táv
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kelemen Péter József 1975 Rövid táv
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid táv
Kincses Bálint 1979 FESTO - AM SE Rövid táv
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú táv
Kisida Benedek 2003 Crosskovácsi SE Rövid táv
Kiss Luca Rozália 2006 Vegan Energy Food Team Rövid táv
Kollár Dani 1994 Közép táv
Kollár László 1975 Rövid táv
Korcsog Klára 1981 Családi verseny
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid táv
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép táv
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid táv
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid táv
Lassu Bence 1998 Superior MTB Team Rövid táv
Lukács Károly 1978 Közép táv
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Majnár Kristóf 2005 Rövid táv
Majnár Krisztián 1977 Rövid táv
Márkus Gyula 1971 Közép táv
Márton András 1978 Közép táv
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép táv
Mészáros László 1986 Közép táv
Mészáros Zsolt 1974 Közép táv
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Molnár László 1965 Közép táv
Mrkva Tamás 1985 Közép táv
Nagy Ferenc 1979 Döke Komlói Egyesülete Közép táv
Nagygyőr Árpád 1972 C.E.S. Rövid táv
Németh Lajos 1964 Rövid táv
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép táv
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid táv
Papp Zoltán 1969 Közép táv
Pataky Kitti 1985 Superior MTB Team Közép táv
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Rövid táv
Pethô József 1971 evopro Rövid táv
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Pozsgai József 1986 Közép táv
Prohászka Judit 1983 Közép táv
Rantal Zoltan 1978 Crosskovácsi SE Rövid táv
Sátori Szabolcs 1971 Rövid táv
Sátori Bence 2002 Crosskovácsi SE Rövid táv
Sebők Gábor 1989 NAGY SE Rövid táv
Selmeczi Imre 1968 Rövid táv
Soós Győző 1970 FESTO - AM SE Rövid táv
Szabó Roland 2000 Rövid táv
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép táv
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid táv
Szekeres Norbert 2006 Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tól
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Tomán Zoltán 1982 Hosszú táv
Tóth-Pál János 1978 Rövid táv
Varga István 1980 Szingo SE Közép táv
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Vass Gábor 1978 Rövid táv
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Hosszú táv
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Rövid táv
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Zeke Norbert 1989 Rövid táv
Zelmer Erhard 1958 Vegan Energy Food Team Rövid táv


Vissza az előző oldalra