XIX. Bükk Maraton-TMS - 2019 08 04 rajt:09:25
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Angyal Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Baksa Tamás 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bokros Ferenc 1963 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bondár László 1959 NYÍR-MTB ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
csaba nagy 1971 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Csámpa Tibor 1971 Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Cseh Krisztián 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 nő
Dalos István 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Erdélyi Gábor 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Eszik dr. Imre 1974 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fodor László 1979 NAGY SE Közép távKözép táv Master 2 férfi
Fogarasi Péter 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gőz Péter 1984 Superior MTB Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Halász Károly 1963 Mini távMini táv master 3 férfi
Illés Márton 2004 Péceli TE Cseuz Ördögei ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Karafa Balázs 1984 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kármán József 1955 Trek Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Kecskeméti László 1982 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kókai Béla 1981 Jbike Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kollár László 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Mészáros László 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Móczár Adorján 1970 BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár Ildikó 1981 Közép távKözép táv Master 1 nő
Molnár Gábor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár András 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Nagy Norbert 1980 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi
Nagy Tibor 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Osztermann László 1977 Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi
Paár Vilmos 1977 ROAD Kse ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pátrovics Richárd 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Répási Roland 1983 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Sátori Bence 2002 Telki BikeTeam ROCKRIDER Rövid távRövid táv U19 férfi
Sátori Szabolcs 1971 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő
Szabo Gabor 1973 Mini távMini táv felnőtt férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szabó Roland 2000 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Száraz Zoltán 1965 C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szigeti Ferenc 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szoó István 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Takács Boglárka 1994 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 nő
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú
Turnáczki Róbert 1979 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Ungor Péter 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Zeke Norbert 1989 Mátra Biker SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi


Vissza az előző oldalra