XIX. Bükk Maraton-TMS - 2019 08 04 rajt:09:25
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Angyal Zsolt 1976 Mini távMini táv felnőtt férfi
Bodnár Márton 1985 HegyiBringa SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Bokros Ferenc 1963 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Bondár Lászlo 1959 Mini távMini táv master 4 férfi
Brandhuber Attila 1964 PCCC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Braun Sándor 1971 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép távKözép táv Felnőtt nő
Cseh Krisztián 1980 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Csonka Lajos 1972 Sólyom Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Erdélyi Gábor 1977 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Fogarasi Péter 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Gortva László 1968 Green Riders Mini távMini táv master 3 férfi
Gyűrű Tamás 1982 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Héjja Attila 1981 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Izbéki Bálint 1982 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Johnson Bill 1960 Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kakuk Simon 1968 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Keppler Miklós Norbert 1972 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kiss Ica 1989 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 nő
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Kollár László 1975 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST ROCKRIDER Rövid távRövid táv U17 férfi
Lech Kawecki 1978 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Lizik László 1981 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Magyar Tamás 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Majoros Csaba 1989 Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Majoros Miklós 1974 Mini távMini táv felnőtt férfi
Majoros Balázs 2006 Mini távMini táv u15 fiú
Makk László 1979 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Mármarosi Zoltán 1976 Szekszárdi Szabadidős KE Mini távMini táv felnőtt férfi
Mármarosi Alexa Ildikó 2009 Szekszárdi Szabadidős KE Mini távMini táv u13 lány
Mészáros László 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Molnár András 1976 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Molnár Ildikó 1981 Közép távKözép táv Master 1 nő
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Pap Gyula 1957 Ózdi KE ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 4 férfi
Pátrovics Richárd 1970 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Pozsgai József 1986 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Szabó László 1976 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szalmási Ágnes 1994 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szegedi Attila 1985 Vegan Energy Food Team ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 1 férfi
SZEMÁN JÁNOS 1970 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Szép Damján 2009 Mini távMini táv u13 fiú
Szepesi György 1965 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 3 férfi
Takács Boglárka 1994 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Felnőtt nő
Ungor Péter 1974 ROCKRIDER Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Varga Balázs 1976 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Vratarics Kornél 1988 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Woods David 1956 Pedelec 0-500WhPedelec férfi
Zsigmondi Zoltán 1972 Közép távKözép táv Master 2 férfi


Vissza az előző oldalra