TOP Maraton Sorozat/TMS/ előnevezés /Specialized, Bükk, Mátra/ - 2019 02 28 rajt:00:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép táv
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid táv
Berecz Péter 1986 Rövid táv
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép táv
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép táv
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Horváth Ádám 1987 Salgótarjáni HKE Rövid táv
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid táv
Judák János 1969 Rövid táv
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid táv
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid táv
Károly János 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Király Ákos 1972 Rövid táv
Kiss Zoltán 1976 Hosszú táv
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv
Krajnyák Tibor 1968 Közép táv
Krompàczki Péter 1985 KTM TESZT TEAM Rövid táv
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép táv
Lender György 1965 HegyiBringa SE Rövid táv
Lengyel Ábel 2006 Superior MTB Team Mini táv
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Marlok Róbert 1963 Közép táv
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Mészáros Zsolt 1974 Közép táv
Miczkó János 1971 Rövid táv
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép táv
Nagygyőr Árpád 1972 C.E.S. Rövid táv
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép táv
Nyári Krisztina 1967 Mini táv
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép táv
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Rövid táv
Sike András 1972 Közép táv
Silinger István 1969 Marcali KSE Közép táv
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép táv
Székely Bertalan 1973 Rövid táv
Szentgyorgyi Krisztian 1973 Superior MTB Team Rövid táv
Szomszéd Ottó 1974 Rövid táv
Szoó-Kovács Tódor 2006 Mini táv
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid táv
Varga József 1968 Rövid táv
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép táv
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Közép táv
weinber attila 1974 Rövid táv


Vissza az előző oldalra