Kelly's Bakonyerdő Maraton 2019 XCM OB - 2019 05 18 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Andreyev Kostyantyn 1978 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Árvay Dénes 1981 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Béres Bence 1996 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Burgermeister Balázs 1982 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Buruczki Szilárd 1979 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Cser Gábor 1982 SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Fibecz Zsolt 1981 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Fodor Zsolt 1985 Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE Közép távKözép táv U19 férfi
haffner kata 1990 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép távKözép táv Felnőtt nő
Hegedüs Zsolt 1983 EGER MTB Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Horváth Szabolcs 1980 FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Illés Előd 1984 Speed-Way Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi
Kelemen Krisztián 1984 MASH Racing Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Kelemen Péter 1975 Saxum KSC Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kiss Regő 2000 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. Közép távKözép táv Master 2 férfi
Koczka László 1975 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Kollár Dani 1994 Közép távKözép táv Felnőtt férfi
Koltai Ferenc 1958 Rövid távRövid táv Master 4 férfi 2015
Lakatos Balázs 2003 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv U17 férfi
Marczali Richárd 1988 Közép távKözép táv Master 1 férfi
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi
Molnár Csaba 1977 Közép távKözép táv Master 2 férfi
Molnár László 1965 Közép távKözép táv Master 3 férfi
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Rövid távRövid táv gyermek fiú
Pataki Roland 1992 Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Petrovits Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 2 férfi
Révfalusi Balázs 1998 Trek Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
Szatmáry András 1990 Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi
szücs balázs 1979 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Szuh Csaba 1991 Trek Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Szutor Gábor 2003 Kontent-DKSI Rövid távRövid táv U17 férfi
Takács András 1977 Rövid távRövid táv Master 2 férfi
Takács Máté 2001 Cube-Csömör Közép távKözép táv U19 férfi
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép távKözép táv Master 3 férfi
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 1 nő
Tavali Dávid 1997 Pannonhalma Stelvio LOLAND Team Rövid távRövid táv Felnőtt férfi
Török Huba 2003 Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv U17 férfi
Török Mihály 1982 Rövid távRövid táv Master 1 férfi
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Közép távKözép táv Master 1 férfi


Vissza az előző oldalra