Balaton MTB Maraton 2019-TMS - 2019 05 05 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Abrán József 1971 Közép 40 km K84
Abt Zsombor 1991 Közép 40 km K98
Adámi Krisztina 1984 Rövid 20 km R4
Adamkó Gergely 1977 Rövid 20 km
Ádók Róbert 1992 Közép 40 km K99
Adorján Bence 1978 Superior MTB Team Rövid 20 km R105
Ágoston József 1970 C.E.S. Rövid 20 km R21
Álmos Gergő 1978 Közép 40 km
Ambrózy Péter 1979 PROTÚR Közép 40 km
Angeli Ervin 1955 Mini 10 km M10
Bácsi Attila 1977 Közép 40 km K39
Bagi Csaba 1976 Közép 40 km K4
Bakk Martin 1995 Rövid 20 km R96
Baknák Ramóna 1981 Rövid 20 km
Bakos János 1978 Hosszú 60 km H17
Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE Mini 10 km M3
Bali Péter 1990 Hosszú 60 km H54
Bali Sára 2002 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Bálint Zsolt 1968 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km
Bálint József 1984 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Bálint Blanka 2005 MiGreen Team Visegrád Rövid 20 km
Báló Dorka 2005 Rövid 20 km
Báló Krisztián 1976 Közép 40 km
Balyi Kitti Regina 1986 Rövid 20 km R84
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid 20 km R97
Baranyai András 1972 Közép 40 km K76
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid 20 km R63
Barkóczi Balázs 1977 Rövid 20 km
Becsey Ákos 1995 Hosszú 60 km H33
Belák Tibor 1966 Rövid 20 km
Belme Lajos 1968 Közép 40 km
Benedek Zoltán 1965 Közép 40 km K5
Benedek Gábor 1978 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú 60 km H24
Berecz Péter 1986 Közép 40 km
Berkes Mészáros János 1972 Hosszú 60 km H8
Berta Marcell 1992 Marcali KSE Közép 40 km
Berta Rajmund 1985 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 km
Berta Roland 1984 Rövid 20 km R70
Bezzeg László 1966 Rövid 20 km R69
Bezzeg Bendegúz 2001 Közép 40 km K81
Biki Norbert 1977 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú 60 km H19
Bíró Antal 1988 Rövid 20 km R16
Bittmann Panna 2004 KTM Team Hungary Mini 10 km M22
Bittmann Zsolt 1973 KTM Team Hungary Rövid 20 km R74
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép 40 km K29
Blaskovits István 1968 Rövid 20 km R43
Bodri Tamas 1982 Közép 40 km K27
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team Rövid 20 km R12
Bognár Ferenc 1964 Rövid 20 km R53
Bognár Tamás 1983 Rövid 20 km R62
Bólya Márton 1989 Közép 40 km K112
Bólya Olivér 1993 Közép 40 km K121
Bondár László 1959 NYÍR-MTB Rövid 20 km R38
Borbély Zsolt 1979 Rövid 20 km
Borbély István 1991 Jbike Team Közép 40 km
Böröczky Péter 1990 Hosszú 60 km
Boromisza Zsolt 1991 Közép 40 km K59
Borzas Virág 1980 Rövid 20 km R54
Bottlik Gábor 1991 Rövid 20 km R59
Bottlik József 2001 Közép 40 km
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km R129
Brezina Albert 1979 Közép 40 km
Budenszki Péter 1973 Vitalitás SE Hosszú 60 km H5
Bugyi Imre 1975 Rövid 20 km R17
Bula Tamás 1974 Közép 40 km
Bula Zsófia 2004 Mini 10 km M4
Buvár Eszter 2001 Superior MTB Team Közép 40 km
Cipó István 1975 Közép 40 km
Császti Júlia 1976 Mini 10 km M20
Csendes Tamás 1979 NYKSE Közép 40 km
Csernyik László 1979 Rövid 20 km R45
Cservák Zalán 2003 team3K Rövid 20 km R18
Csikász Gergely 1986 Rövid 20 km
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE Rövid 20 km R123
CSÖRÖNCSICS BARNABÁS 2003 Rövid 20 km R89
Czakó Csaba 1974 Rövid 20 km R88
Czakó Péter 1976 Jbike Team Közép 40 km
Czére Krisztián 1976 ROAD Kse Közép 40 km
Czibere Gábor 1965 Közép 40 km
Czinkoczki Zoltán 1981 Bringabanda SC Közép 40 km
Dabronaki Zsolt 1976 Rövid 20 km R52
Dalos István 1965 Hosszú 60 km H2
Darányi Máté 2001 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km R130
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km K21
Deák Dániel 1989 Rövid 20 km
Debre László 1970 Közép 40 km K63
Demeter Zoltan 1980 Superior MTB Team Rövid 20 km
Dervarics Tamás 1977 Hosszú 60 km H16
Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 1979 Közép 40 km K48
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB Közép 40 km K91
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú 60 km H41
Doszev Gábor 1990 Bringabanda SC Közép 40 km
Dózsa Szilvia 1975 Rövid 20 km
Dózsa Imre Márk 2004 Hosszú 60 km
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid 20 km R99
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép 40 km K117
Dózsa Imre 1975 Rövid 20 km
Draskovits Ottó 1984 Rövid 20 km R65
dr. Bakos Gergő 1981 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Dr. Buvár István 1973 Hosszú 60 km
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 Rövid 20 km
Dr. Gombos Ádám 1978 Közép 40 km
Dukai Tamás 1988 Közép 40 km K83
Ecsédi András 1967 Közép 40 km K123
Egei Tamás 1963 Waberer's Trek Team Hosszú 60 km H28
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K126
Erőss Béla 1958 NYÍR-MTB Rövid 20 km R68
Farkas Attila 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Farkas Péter 1994 Hosszú 60 km
Farkas Tibor 1990 Hosszú 60 km H26
Farkas Milán 1980 Rövid 20 km
Farkas Péter 1976 Közép 40 km K75
FARKAS LÁSZLÓ 1974 Rövid 20 km R90
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K127
Fehér István 1985 Rövid 20 km R37
Fekete István 1978 Rövid 20 km R126
Fekete József 1986 Superior MTB Team Rövid 20 km R112
Feldhoffer Bálint 2005 Superior MTB Team Rövid 20 km
Felső Péter 1986 Közép 40 km K49
Ferencz Anna 1986 Bringabanda SC Rövid 20 km
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid 20 km R19
Fésűs Gábor 1982 Közép 40 km
Fetter Zsolt 1974 PCCC Közép 40 km
Figler Anita 1974 Ózdi KE Közép 40 km
Fodor Gábor 1975 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Fodor Sándor 1967 Rövid 20 km R79
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 Rövid 20 km R78
Földesi Balázs 1991 Hosszú 60 km H37
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km K55
Forró Szabolcs 1980 Rövid 20 km R55
Freeman Karl 1969 Közép 40 km
Fridrich István 1975 Közép 40 km K116
Fülöp Tamás 1965 Hosszú 60 km
Gábor Farkas 1981 Rövid 20 km
Gadanecz András 1966 Bringabanda SC Rövid 20 km R132
Gálfi-Bódi Ajtony 1979 Közép 40 km K56
Gelencsér Ferenc 1966 Superior MTB Team Közép 40 km
Girus Miklós 1974 Közép 40 km K118
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km R119
Gombás Miklós 1975 Rövid 20 km R42
Göncző Attila 1974 C.E.S. Hosszú 60 km
Gönczy Gergő 1996 Hosszú 60 km H38
Gróf Attila 1988 Közép 40 km K40
Gulyás Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K103
Gyaraki Zsolt 1971 Fillari Team Budaörs Közép 40 km K61
Gyaraki Károly 1968 Fillari Team Budaörs Közép 40 km K90
Gyenes Balázs 1983 Hosszú 60 km H13
Győri Richárd 2004 Rövid 20 km
Hacsi Ákos 1988 team3K Közép 40 km K19
Hajas Katalin 1991 Közép 40 km
Hajnal László 1974 Közép 40 km K109
Halasi Tamás 1976 Közép 40 km K34
Halász László 1973 Jbike Team Közép 40 km
Hámori Kornél 1979 Superior MTB Team Rövid 20 km R114
Hasenfratz Péter 1976 PCCC Hosszú 60 km
Hattyár Dániel 1985 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km H44
Házy Attila 1980 Közép 40 km
Hegedűs Beáta 1988 Waberer's Trek Team Közép 40 km K111
HERKE TAMAS 1980 Hosszú 60 km H25
Herkules János 1972 Rövid 20 km R81
Hermann Róbert 1980 Közép 40 km K18
Hodász Tibor 1978 Rövid 20 km R121
Hódi Laura 1986 Mini 10 km M33
Holló Tibor 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Homonnay András 1982 ROPRINT Racing Team Hosszú 60 km H51
Hornung András 1994 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km
Hornyák László 1988 Superior MTB Team Rövid 20 km R113
Horváth Miklós 1976 Chili Sport Rövid 20 km
Horváth Gábor 1982 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km
Horváth Péter 1974 Közép 40 km K92
Horváth Péter 1979 Közép 40 km K138
Horváth József 1975 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 km
Horváth Ádám 1986 Rövid 20 km
Horváth István 1987 Közép 40 km
Horváth Zsolt 1972 Marcali KSE Közép 40 km
Horváth Béla 1969 Rövid 20 km R11
Horváth Ágnes 1975 Meditech Sport Club Közép 40 km
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs Közép 40 km
Hugyecz Attila 1989 Rövid 20 km
Hugyi Zoltán 1983 Közép 40 km K17
Hummel Dániel 1994 Közép 40 km K114
Hunics Balázs 2004 Superior MTB Team Rövid 20 km
Ifj. Nagy Ferenc 1984 Közép 40 km
Iván Bence 1995 Közép 40 km K97
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép 40 km K47
Jakab József 1952 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Jánosi Zoltán 1977 Rövid 20 km
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid 20 km R131
JAROS Zsolt 1971 Mátra Biker SC Rövid 20 km
Jenei Zoltán 1971 Közép 40 km
Jobbágy Balázs 1992 Sólyom Team Hosszú 60 km
Józsa Dániel 1992 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km
József Soós 1970 Közép 40 km K32
Juhász Ákos 1984 Közép 40 km
Juhász Ferenc 1974 Közép 40 km K9
Juhász József 1977 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 km
Juhász Róbert 1976 Rövid 20 km R111
Kajári Anna 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km R115
Kajtár Balázs 1986 Rövid 20 km R3
Kalmár Csaba 1976 Rövid 20 km R47
Kálóczi Balázs 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km R34
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km R35
Kanczler Gábor 1972 Hosszú 60 km H10
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K128
Kárai István 1974 Rövid 20 km
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km H45
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE Közép 40 km
Kargul Anett 1993 Bringabanda SC Rövid 20 km
Kárpáti Balázs 1975 Mini 10 km M21
Kató László 1975 Salgótarjáni HKE Mini 10 km M24
Katona Bálint 1986 Közép 40 km
Kazi Alex 1999 Hosszú 60 km
Kazi György 1968 Hosszú 60 km
Keller Johanna 1994 Rövid 20 km R64
Keményfi Zoltán 1972 Rövid 20 km R73
Kenesei Benjámin 1998 Közép 40 km K136
Kenyeres Valéria 1966 Mini 10 km M16
Kenyó Endre 1974 Rövid 20 km R77
Kenyó Kristóf 2002 Rövid 20 km R86
Kenyóné Süli Melinda 1976 Rövid 20 km R76
Keöd Ágoston 1989 Bakony Racing Team Hosszú 60 km H39
Kerek Róbert 1977 Sportstuff Racing Rövid 20 km R58
Keresztes-Kiss Norbert 1975 Hosszú 60 km
Kersánszki Tamás 1975 Rövid 20 km R7
Kerstner Krisztián 1984 Közép 40 km
Király Ákos 1972 Közép 40 km
Kis Szabolcs 1980 Rövid 20 km R5
Kis Balázs 1979 Közép 40 km K3
Kis Zoltán 1982 Közép 40 km K79
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km H46
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 Közép 40 km K20
Kiss Zoltán 1976 Hosszú 60 km H48
Kiss István 1976 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km
Kiss Kata 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 km R94
Kiss Ádám 2005 Rövid 20 km R93
Kocsár István 1964 Rövid 20 km R120
Kocsi Sándor Nagykáta 1955 Rövid 20 km
Koczka László 1975 Közép 40 km K100
Kókai Gábor 1966 GIANT Gyömrő Rövid 20 km
Kollár László 1975 Rövid 20 km R22
Kolozsváry Szilárd 1977 Brigetio KSE Rövid 20 km R66
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km R15
Koncz Róbert 1968 Hosszú 60 km H12
Könczöl Gábor 1987 Közép 40 km
Konrád Attila 1980 Közép 40 km
Kordé Zsolt 1973 Hosszú 60 km H32
Kormos István Péter 1990 Közép 40 km K25
Kormos Csaba 1973 Superior MTB Team Közép 40 km K125
Kormos Judit Renáta 1990 Közép 40 km
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép 40 km K14
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid 20 km R14
Kőszegi Kornélia 1987 Waberer's Trek Team Közép 40 km K105
Kőszegi Csaba 1970 Waberer's Trek Team Rövid 20 km
Kotroczó Dorka 2001 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Kovács László 1966 Waberer's Trek Team Közép 40 km
Kovács Szabolcs 1986 Hosszú 60 km H49
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép 40 km K12
Kovács Miklós 1975 Közép 40 km K43
Kovács Fruzsina 1987 Superior MTB Team Közép 40 km K86
Kovács Anikó 1982 Bringabanda SC Rövid 20 km R28
Kovács Tamás Zomby 1984 NAGY SE Hosszú 60 km
Kovács Zoltán 1978 Rövid 20 km
Kovács Máté Antal 1995 Sportstuff Racing Rövid 20 km R72
Kovács Enikő 1971 Sportstuff Racing Rövid 20 km R51
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K129
Kovács Gyula András 1991 Superior MTB Team Rövid 20 km R110
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid 20 km R30
Kozár László 1966 Közép 40 km K120
Krompàczki Péter 1985 KTM Team Hungary Rövid 20 km
Kruzsics József 1974 Rövid 20 km R100
Kubát Károly 1973 Rövid 20 km
Kubik Csenge 1998 Superior MTB Team Rövid 20 km
Kubik Zsolt 1971 Superior MTB Team Mini 10 km M5
Kumin Zina 1970 Rövid 20 km R25
Kun Dávid 1975 Hosszú 60 km
Kurinczi Engelbert 1976 Közép 40 km K62
Kuzma Ádám 1988 Team CoachKuzma Egyesület Mini 10 km M15
Laczko András 1977 Sportstuff Racing Rövid 20 km R56
Ladocsi Norbert 1977 Közép 40 km
Ladvenicza Tamás 1971 Közép 40 km K134
Lahocsinszky Róbert 1973 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 km H27
Lakatos Susann 1976 Rövid 20 km
Láng Melinda 1981 Meditech Sport Club Közép 40 km
Laposa Tibor 1958 Rövid 20 km
Laskó Gábor 1984 Mini 10 km M6
Lauscher András 1990 Közép 40 km K122
Léber Zsófia Melinda 2003 Brigetio KSE Mini 10 km M30
Lekeny Márk 1993 Közép 40 km K102
Lénárt László 1956 KTM Team Hungary Rövid 20 km R33
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép 40 km K31
Liszicsán Zoltán 1975 Közép 40 km
Loboda Attila 1974 Hosszú 60 km
Lóth Gábor 1989 Közép 40 km K2
Lovasz Gabor 1976 Közép 40 km K96
Lovrity Krisztián 1980 Hosszú 60 km H4
Lowry Marcus 1962 Közép 40 km K137
Magos Kornél 1991 Rövid 20 km R102
Máhr Péter 1998 BIKE ZONE Gödöllő Hosszú 60 km H23
Májer Balázs 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Majkó György 1968 Közép 40 km K45
Makadán Tibor 1973 BIKE ZONE Gödöllő Közép 40 km
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Mini 10 km M26
Márkus Melinda 1984 Superior MTB Team Rövid 20 km
Marlok Szabolcs 1991 Rövid 20 km R2
Marlok Róbert 1963 Közép 40 km
Marosvolgyi Bence 2003 Superior MTB Team Rövid 20 km R48
Marosvölgyi Krisztian 1975 Superior MTB Team Közép 40 km K50
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid 20 km R32
Maróti Bence 1987 Rövid 20 km
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid 20 km R31
Maternik András 1978 Közép 40 km K58
Mayer Gábor 1982 BIKE ZONE Gödöllő Rövid 20 km
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km R116
Melichercsik János 1950 Salgótarjáni HKE Közép 40 km
Ments Ervin 1974 Közép 40 km K42
Mészáros Zsolt 1974 Közép 40 km K107
Miczkó János 1971 Rövid 20 km
Mihályi Balázs 1969 Közép 40 km
Mihályi Zoltán 1966 Közép 40 km
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K46
Mikuska Tamás 1989 Superior MTB Team Rövid 20 km
Móder Zoltán 1975 Evolúció Kisbér Közép 40 km
Mogony Zsolt 1978 Rövid 20 km R39
Mohácsi Géza 1976 Közép 40 km
Mohai Károly 1963 Rövid 20 km R44
Molnár Gergely 1980 Bringabanda SC Közép 40 km
Molnár Gábor 1979 Közép 40 km K10
Molnár Róbert 1981 Közép 40 km K54
Molnár László 1966 TSSE Közép 40 km
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép 40 km K15
Molnár-Farkas Gergő 1990 Rövid 20 km
Molnár Gábor Zoltán 1968 Közép 40 km K93
Molnár Gábor Attila 1963 Rövid 20 km R82
Monostori Noel 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 km R122
Moretti Massimiliano 1981 Hosszú 60 km H50
Mráz János 1978 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km
Mucsi Korinna 1984 Rövid 20 km R85
Mucsi Izabella 1991 Rövid 20 km R83
Müller Antal 1977 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km
Nabha Ilias 1976 Közép 40 km K106
Nagy Csilla 1979 Közép 40 km
Nagy Zoltán 1974 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km
Nagy Gábor 1981 Hill's Angels Közép 40 km K74
Nagy Péter 1974 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Nagy Zsolt 1986 Superior MTB Team Hosszú 60 km H52
Nagy Noémi 1979 Szingo SE Közép 40 km
Nagyszegi Emese 1991 Rövid 20 km R36
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K82
Nemcsics Ákos 1958 Rövid 20 km R23
Nemes Krisztián 1976 Rövid 20 km R29
Nemes Tibor 1955 FEMAT-ZKSE Hosszú 60 km H30
Németh Lajos 1964 Rövid 20 km R109
Németh László 1979 Hill's Angels Közép 40 km K66
Németh József 1977 Hill's Angels Közép 40 km K72
Németh Róbert 1975 Hosszú 60 km H34
Neruda Nándor 1983 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K115
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km K69
Novák Zoltán 1974 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép 40 km
Nyári Krisztina 1967 Mini 10 km M7
Nyircsák Roland 1973 EGER MTB Közép 40 km K8
Ódor János 1968 Kiválók-BakonySport KSE Rövid 20 km
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép 40 km K133
Olcsvári Szilárd 1980 ROAD Kse Mini 10 km M13
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse Mini 10 km M12
Orlóczki Dávid 1992 Green Riders Közép 40 km K87
Orosz Lili 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid 20 km R95
Oskó Dániel 1981 Hosszú 60 km H7
Osterling Ádám 2002 MASH Racing Team Közép 40 km
Paless Gergely 1999 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km R75
Pálffy György 1974 Hosszú 60 km H22
Pallos Zoltán 1955 Freeriderz SC Mini 10 km M11
Pánczél József 1981 Serrenők Hosszú 60 km H21
Pap Péter 1984 Közép 40 km
Papp Zoltán 1969 Közép 40 km K35
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú 60 km H9
Papp Róbert 1981 Rövid 20 km R108
Papp Zoltán 1971 Közép 40 km K71
Papp Tamás 1987 Közép 40 km
Paróczi Csaba 1971 Közép 40 km K33
Pásztor László 1974 Waberer's Trek Team Rövid 20 km
Pásztor Róbert 1993 Közép 40 km K7
Pataky Kitti 1985 Közép 40 km K37
Patyi Péter 1969 Rövid 20 km R6
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Közép 40 km K140
Pekarek Tibor 1972 Rövid 20 km R80
Pelikán Gábor 1972 Hosszú 60 km H36
PERGER RÓBERT 1978 Kiválók-BakonySport KSE Hosszú 60 km
Pesthy Péter 1973 Rövid 20 km
Péter Máté 1993 Közép 40 km K70
Péter Nándor 1973 Salgótarjáni HKE Mini 10 km M8
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE Mini 10 km M9
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K130
Plaszkó Roland 1980 Rövid 20 km
Polonkai László 1963 HOTE SE Mini 10 km M18
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km K131
Pribula Adrián 1974 MASH Racing Team Közép 40 km K135
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km H15
Prohászka Judit 1983 Közép 40 km
Pule István 1992 Közép 40 km K11
P. Varga Zoltán 1971 Közép 40 km
Rabóczki Lajos 1978 Közép 40 km
Rácz Szabolcs 1972 Salgótarjáni HKE Hosszú 60 km
Rácz Ákos 1977 Sólyom Team Rövid 20 km
Radnai Attila 1990 Közép 40 km
Radványi Norbert 1998 AKSE Hosszú 60 km H20
Raffai Péter 1980 Fillari Team Budaörs Közép 40 km K57
Raffai Pál 1983 Közép 40 km
Rákosfalvi Csaba 1973 Rövid 20 km R128
Rakovics Vilmos 1955 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 km
Rakovics Márton 1986 Vuelta Sportegyesület Rövid 20 km
Rakovics Marcell 2005 Rövid 20 km R13
Révész Viktória 1982 Rövid 20 km R24
Riegel Dániel 1987 Superior MTB Team Rövid 20 km
Rigó Anita 1984 Mini 10 km M34
Rittgasszer Tamás 2002 Superior MTB Team Közép 40 km
Rosta Gábor 1975 Közép 40 km K89
Rozgonyi Csaba 1984 Közép 40 km K6
Sági Anikó 1988 Rövid 20 km R125
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Közép 40 km K80
Sándor Csaba 1983 Hosszú 60 km
Sándor Zoltán 1984 Közép 40 km
Sándor Péter 1988 Rövid 20 km
Sári Tamás 1978 Rövid 20 km
Savanyu Roland 1976 Rövid 20 km
Schmid Christoph 1963 Közép 40 km
Schmidt Zoltán 1983 Hosszú 60 km H3
Selmeczi Imre 1968 Rövid 20 km R127
Sike András 1972 Hosszú 60 km H18
Silinger István 1969 Marcali KSE Hosszú 60 km
Silkó Olivér 1972 Sportstuff Racing Rövid 20 km R57
Simányi Katalin 1975 Team CoachKuzma Egyesület Mini 10 km M23
Simon Zsolt 1967 Közép 40 km
Simon Péter 1998 Superior MTB Team Közép 40 km
SIMON LÁSZLÓ 1957 Rövid 20 km R61
Solymosi Gábor 1981 Közép 40 km K24
Somoskői Dóra 1982 Közép 40 km
Sónyák Szabolcs 1989 Superior MTB Team Közép 40 km K68
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép 40 km K108
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km K16
Steinmacher Máté 1990 Rövid 20 km R8
Stier Péter 1975 Rövid 20 km R101
Stierné Fischer Hajnalka 1980 Mini 10 km M25
Sümegi Bálint 1985 Rövid 20 km R71
Svéd Csaba 1981 Waberer's Trek Team Közép 40 km
Szabados Péter 1970 Superior MTB Team Hosszú 60 km H6
Szabo Gabor 1973 Mini 10 km M2
Szabó Gábor 1986 Közép 40 km
Szabó Pál 1984 Közép 40 km K110
Szabó Roland 2000 Rövid 20 km R10
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép 40 km K13
Szabó Norbert 1986 Közép 40 km K23
Szabó György Csaba 1968 Superior MTB Team Hosszú 60 km H43
Szajlai Gáspár Péter 1978 HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid 20 km
Szakonyi Gábor 1972 Hosszú 60 km H11
Szakonyi Győző 1973 Hosszú 60 km
Szalai Ádám 1986 Rövid 20 km R107
Szalai Dániel 1986 Tatanka Racing Team Rövid 20 km R40
Szalai Zoltán 1976 Sportstuff Racing Rövid 20 km R50
Szalkai Ádám 2005 Rövid 20 km R104
Szalontay András 1958 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km R41
Szanto Csaba 1973 Superior MTB Team Közép 40 km
Szántó Norbert 1966 Közép 40 km K113
Szántó Roland 1995 Közép 40 km K94
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid 20 km R91
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Közép 40 km K41
Szauer Ákos 1987 Rövid 20 km R87
Száva Tamás 1970 Kisvárda és Környéke Bringások KSE Hosszú 60 km
Szécsényi Fanni 1987 Mini 10 km M32
Szeibert György 1973 Mini 10 km M14
Székely Árpád 1986 Meditech Sport Club Hosszú 60 km
Székely Bertalan 1973 Közép 40 km K26
Szekér István 1969 Közép 40 km
Szemere Márton 1976 Közép 40 km
Szente András 1970 Rövid 20 km
Szentes Csaba 1974 Közép 40 km K36
Szép Zsolt 1975 Rövid 20 km R67
Szilágyi Zoltán 1985 Közép 40 km K38
Szilágyi Szabolcs 1971 MASH Racing Team Hosszú 60 km
Szilàgyi Zoltàn 1968 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km
Szirmai Ádám 1983 Hosszú 60 km H31
Szlávik Nándor 1990 C.E.S. Közép 40 km
SZLOVÁK FERENC 1968 Rövid 20 km R106
Szlovencsák Panka 2001 Mátra Biker SC Rövid 20 km
Szögi Csaba 1983 Hosszú 60 km H42
Szöllősi Imre 1983 Hosszú 60 km H53
szücs balázs 1979 Közép 40 km K119
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép 40 km K30
SZŰCS Tibor 1972 Közép 40 km
Szűcsné Eke Enikő 1976 Rövid 20 km
Szvercsek Márk 2001 Superior MTB Team Rövid 20 km
Szvercsek Zsolt 1967 Rövid 20 km
Takács József 1957 Közép 40 km K67
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE Közép 40 km
Takács Máté 1987 Superior MTB Team Hosszú 60 km H14
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km R117
Takó Zsófia 2006 Mini 10 km M27
Takó Tibor Gábor 1980 Mini 10 km M28
Takóné Sárközi Sarolta 1977 Mini 10 km M29
Tanács Gabriella 1985 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km
Tángli András 1972 Rövid 20 km
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE Rövid 20 km R124
Tenta Tamás 1976 Rövid 20 km
Tihor Tamás 1970 Rövid 20 km
Tilistyák Gergő 1988 OTE Sports Team Közép 40 km K124
Tölli Tamás 1976 Közép 40 km K139
Törőcsik Attila 1968 Közép 40 km
Török Mihály 1982 Közép 40 km K85
Tóth Tamás 1974 Mátra Biker SC Rövid 20 km
Tóth Balázs 1982 Hosszú 60 km H29
Tóth Máté 1990 Bringabanda SC Rövid 20 km R9
Tóth Balázs 1979 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km K64
Tóth László 1977 Bringabanda SC Rövid 20 km R98
Tóth Gábor 1971 Bringabanda SC Közép 40 km
Tóth István 1974 Hosszú 60 km
Tóth György 1989 Közép 40 km K78
Tóth Antal 1985 Mini 10 km M17
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini 10 km M31
Tóth Ferenc 1978 Hosszú 60 km
Tóth Edit 1990 Közép 40 km K77
Tóth Péter 1973 Közép 40 km
Tóthné Seres Zsanett 1990 Mini 10 km M19
Tóth-Pál János 1978 Rövid 20 km R27
Tóvaj Dániel 1997 Sportstuff Racing Rövid 20 km R60
Turi András 1976 Közép 40 km K65
Tuza Róbert 1988 Közép 40 km K104
Vadócz Máté 1980 Szingo SE Közép 40 km
Varga István 1980 Szingo SE Közép 40 km K88
Varga Balázs 1977 Közép 40 km K95
Varga Viktor 1999 Tamási BringaSport Egyesületre Hosszú 60 km
Varga Zsolt 1968 Salgótarjáni HKE Rövid 20 km
Varga Ádám 1988 Mesterbike 575 Team Közép 40 km K73
Varga Marcell 2003 Tamási BringaSport Egyesületre Rövid 20 km
Varga Ádám 1985 Közép 40 km
Varga Mátyás 1989 Mesterbike 575 Team Hosszú 60 km H35
Varga Szabolcs 1984 Közép 40 km
Vargáné Lőrincz Hajnalka 1973 Rövid 20 km R26
Vargyai József 1954 Rövid 20 km R49
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km R118
Vass Péter 1997 Rövid 20 km R103
Vass István 1987 Közép 40 km K28
Vaszkun Anita 1979 Közép 40 km
Végh Tamás 1978 Közép 40 km K51
Veingartner Balázs 1976 Közép 40 km
Veres Balázs 1991 Közép 40 km K101
Vincze Csaba 1972 Rövid 20 km R46
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Közép 40 km K44
Vitkovics Péter 1973 FEMAT-ZKSE Közép 40 km K132
Vukovics József 1968 C.E.S. Közép 40 km
Wagner Viktória 1976 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km
Wágner Dávid 2002 Rövid 20 km R92
weinber attila 1974 Rövid 20 km
Wolford Zoltán 1999 Team Heavy Pedál - Szeged Közép 40 km K22
Zakosz Miklós 1981 Közép 40 km K53
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km H47
Zentai Zsolt 1980 Superior MTB Team Közép 40 km
Zentai László 1966 Rövid 20 km R20
Zimmer Mátyás 1978 evosoft Hosszú 60 km H40
Zoltan Friedrich 1977 Közép 40 km K60
Zoltan Vas 1983 Közép 40 km K52
Zonkó Ferenc 1958 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km


Vissza az előző oldalra