Balaton MTB Maraton 2019-TMS - 2019 05 05 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória
Balazs Gyenes 1983 Hosszú 60 km
Balázs Beáta 1981 Bringabanda SC Közép 40 km
Baranya Rebeka 2003 Tatanka Racing Team Rövid 20 km
Bardóczki Valentin 1997 Mátra Biker SC Rövid 20 km
Bartos Barbara 1981 Mini 10 km
Belencsák Dorián 1999 Superior MTB Team Közép 40 km
Bényei Ferenc 1969 MiGreen Team Visegrád Közép 40 km
Berkes Mészáros János 1972 Hosszú 60 km
Bihari Tibor 1979 Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú 60 km
Blahut Szabolcs 1976 Pedáldöngölők HKE Közép 40 km
Brachna Gábor 1975 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km
Bregó Gábor 1979 Rövid 20 km
Bugyi Imre 1975 Rövid 20 km
Cseh Tamas 1974 Rövid 20 km
Cservák Zalán 2003 team3K Rövid 20 km
Darányi Bence 1995 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km
Dienes Barnabás 1977 EGER MTB Közép 40 km
Dózsa Zétény 2004 Superior MTB Team Rövid 20 km
Dózsa György 1967 Superior MTB Team Közép 40 km
Erős András 1990 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Fedor István 1978 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club Rövid 20 km
Forró Szabolcs 1980 Rövid 20 km
Gerzsenyi Zsolt 1973 Rövid 20 km
Giriti Sándor 1967 Rövid 20 km
Girus Miklós 1974 Közép 40 km
Goldoványi Krisztina 1978 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km
Gróf Attila 1988 Közép 40 km
Györe Szabolcs 1973 C.E.S. Közép 40 km
Györe Evelin 2001 C.E.S. Közép 40 km
Hidvégi Ariel 1977 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Horvath Zsolt 1991 Közép 40 km
Hugyi Zoltán 1983 Közép 40 km
Izsó Norbert 2001 AKSE Közép 40 km
Izsó Dániel 2006 AKSE Mini 10 km
Jaros Péter 1969 Mátra Biker SC Rövid 20 km
József Soós 1970 Közép 40 km
Juhász Imre 1972 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km
Kakuk Simon 1968 Rövid 20 km
Kámán Csaba 1970 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km
Kámán Krisztián 1998 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km
Karácsonyi Ildikó 1977 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Karakai Viktor 1978 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Kelemen Gábor 1976 Bringabanda SC Mini 10 km
Kis József 1972 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km
Kisgergely György 1966 FASTER HARDER SCOOTER Rövid 20 km
Kiss Zoltán 1976 Hosszú 60 km
Kollár László 1975 Rövid 20 km
Kömöz Róbert 1975 ROPRINT Racing Team Rövid 20 km
Kormos István Péter 1990 Közép 40 km
Korsós Zoltán 1969 Életerő KSE Közép 40 km
Korsósné Hődör Katalin 1973 Életerő KSE Rövid 20 km
Kovács Miklós 1975 Közép 40 km
Kovács Zsolt 1972 Péceli TE Cseuz Ördögei Mini 10 km
Kovács Árpád 1966 Közép 40 km
Kovács Gergely 1975 Pécsi Junior KE Közép 40 km
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Kővári Richárd 1977 C.E.S. Közép 40 km
Kozák Attila 1978 Bringabanda SC Rövid 20 km
Ladányi Miklós 1974 Merkapt Maraton Team SE Hosszú 60 km
Lakatos Ede 1963 Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid 20 km
Lender György 1965 HegyiBringa SE Közép 40 km
Maroti Dávid 2002 Tatanka Racing Team Rövid 20 km
Maróti János 2001 Tatanka Racing Team Rövid 20 km
Méhész Tamás 1977 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km
Mészáros László 1986 Rövid 20 km
Miklós Erika 1969 Rövid 20 km
Mikula Gábor 1975 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Mogony Zsolt 1978 Rövid 20 km
Molnár Lóránd 1988 Életerő KSE Közép 40 km
Nagygyőr Árpád 1972 C.E.S. Közép 40 km
Nedeczky Csaba 1966 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Neufeld Dávid 1992 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km
Nochta Zsolt 1992 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú 60 km
Ökrös Benedek 1983 Mesterbike 575 Team Közép 40 km
Olàh Zoltàn 1974 Green Riders Rövid 20 km
Oskó Dániel 1981 Hosszú 60 km
Papp Atilla 1972 Meditech Sport Club Hosszú 60 km
Pázmándi Peti 1987 HOTE SE Rövid 20 km
Petrovits-Juhász Tímea 1986 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Pintér Patrik 2001 Tatanka Racing Team Közép 40 km
Pósfalvi Tamás 1969 Merida Maraton Team-CST Közép 40 km
Pozsgai József 1986 Hosszú 60 km
Primász Péter 1981 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km
Radványi Norbert 1998 AKSE Hosszú 60 km
Rakovics Marcell 2005 Rövid 20 km
Sajcz László 1967 Péceli TE Cseuz Ördögei Közép 40 km
Sajcz Gergő 2003 Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid 20 km
Salgóvári István 1972 Superior MTB Team Közép 40 km
Selmeczi Imre 1968 Rövid 20 km
Solymosi Gábor 1981 Közép 40 km
Sram Gábor 1979 Bringabanda SC Közép 40 km
Staub Zsolt 1974 Kiválók-BakonySport KSE Közép 40 km
Szabados Péter 1970 Superior MTB Team Hosszú 60 km
Szabó Zsolt 1982 Életerő KSE Közép 40 km
Szabó Norbert 1986 Közép 40 km
Szakonyi Gábor 1972 Hosszú 60 km
Szarka Regő 2005 Ózdi KE Rövid 20 km
Szaszkó Gergő 1979 EGER MTB Hosszú 60 km
Szedeli Krisztián 2001 Tamási MTB SC Közép 40 km
Székely Bertalan 1973 Közép 40 km
Szücs Gergely 1973 Hit.hu Cycling Team Közép 40 km
Takács Zoltán 1985 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km
Takács András 1977 Rövid 20 km
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini 10 km
Várhidi Zoltán 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km
Vastag Szabolcs 1976 Bringabanda SC Közép 40 km
Vingl Balázs 1998 Waberer's Trek Team Hosszú 60 km
Vitkai Zoltan 1977 Crosskovácsi SE Közép 40 km
Vödrös Gergely 1980 Merida Maraton Team-CST Rövid 20 km
Weisz Attila 1965 Rövid 20 km
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST Hosszú 60 km
Zeke Norbert 1989 Rövid 20 km
Zsemberi Zoltán 1977 Bringabanda SC Rövid 20 km


Vissza az előző oldalra