XXIX. TURUL – KUPA - 2019 07 14 rajt:10:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Ábel Melinda 1979 Buruczki Training System - BTS SE 80km80km WMaster 20
Adorján András 1955 30km országúti30km Senior 2 208
Albert Gergely 1978 80km80km Master 70
Ancsin Marek 1994 80km80km Elit 1 95
Antal Attila 1973 80km80km Master 8
Arany Gábor 1976 80km80km Master 14
Bagarus Bence 2002 80km80km U19 87
Bali Sára 2002 80km80km WU19 92
Balogh András 1999 80km80km Elit 1 59
Balogh Lajos 1967 80km80km Senior 1 3
Bánhidy Attila 1980 80km80km Elit 2 35
Bence Lipkovics 1996 Szerpentin KE 80km80km Elit 1 86
BENEDEK ISTVÁN 1959 30km országúti30km Senior 2 206
Boda Zoltán 1978 80km80km Master 47
Bognár Balázs 2008 30km országúti30km U13 217
Bokor Attila 1982 80km80km Elit 2 37
Bucsai Péter 1993 80km80km Elit 1 67
Budai Katalin 1969 Buruczki Training System - BTS SE 30km országúti30km Wsenior 210
Bujtár Róbert 1984 80km80km Elit 2 50
Chlebovits Sándor 1973 80km80km Master 72
Cseke Zoltán 1980 80km80km Elit 1 18
Csikós-Nagy Zsolt 1975 80km80km Master 12
Csintalan Miklós 1953 Brigetio KSE 30km országúti30km Senior 2 211
Csizmadia Zoltán 1968 80km80km Senior 1 36
Csontó Ádám 1994 Buruczki Training System - BTS SE 80km80km Elit 1 85
Dékány Tamás 1984 80km80km Elit 2 21
Delbo Jozsef 1969 80km80km Senior 1 17
Dorka Jordán 2002 80km80km WU19 83
Dorogi Alex Martin 2007 30km országúti30km U13 218
dr. Kovács Kristóf 1982 80km80km Elit 2 82
Dr. Nyitray László 1956 30km országúti30km Senior 2 223
dr. Takács Ádám 1986 80km80km Elit 2 51
Fail Boglárka 1989 80km80km WElit 22
Fehér Attila 1969 80km80km Senior 1 44
Fekete Zsolt 1975 80km80km Master 52
Ferge Gábor 1986 80km80km Elit 1 2
Földesi Gábor 1971 80km80km Master 49
Földi Bence 1993 BIKE ZONE Gödöllő 80km80km Elit 1 11
Forgó Tibor 1978 Salgótarjáni HKE 80km80km Master 93
Fűzfa Ambrus 2001 80km80km U19 78
Gajdošík Ján 1998 80km80km Elit 1 96
Gál István József 1949 30km országúti30km Senior 3 201
Gohér Mihály 2001 80km80km U19 90
Gortva László 1968 Green Riders 30km mtb30km MTB Master 401
Gregó Zoltán 1979 80km80km Master 74
Gregor Zoltán 1989 Brigetio KSE 80km80km Elit 2 28
György Zsolt 1963 80km80km Senior 1 46
Hanko Zoltan 1973 80km80km Master 91
Hegyi Zsolt 1976 80km80km Elit 2 1
Héregi Péter 2000 80km80km Elit 1 68
Héregi Péter 1968 80km80km Senior 1 69
Horváth Imre 1956 30km országúti30km Senior 2 203
Horváth Adél 1999 80km80km WElit 66
Horváth Attila 1978 80km80km Master 61
Hűvösvölgyi Márton 1986 Fillari Team Budaörs 80km80km Elit 2 13
Inamori Kojiro 1971 80km80km Master 9
Iván Attila 1971 80km80km Master 10
Jáger Péter 1989 80km80km Elit 2 30
Jánoki Ádám 1992 Brigetio KSE 80km80km Elit 1 31
Juràs Imre 1982 80km80km Elit 2 29
KAUKER ATTILA 1965 80km80km Senior 1 39
Kmetykó Gábor 1971 80km80km Master 48
Kopácsi Attila 1998 80km80km Elit 1 23
Kormosói Laszlo 1973 80km80km Master 26
Kovács Dávid 1995 Salgótarjáni HKE 80km80km Elit 1 94
Kovács György 1992 80km80km Elit 1 5
Kristóf Varga 2005 30km országúti30km U15 224
Krisztina Benczés 1975 80km80km WMaster 88
Kuba Roland 1994 80km80km Elit 1 53
Labancz István 1953 30km országúti30km Senior 2 204
Leányvári József 1954 30km országúti30km Senior 2 213
Lippai Marcell 1994 80km80km Elit 1 58
Madarász Áron 2000 Brigetio KSE 80km80km Elit 1 34
Majoros Dávid 2005 30km országúti30km U15 219
Makács Gábor 1980 Szerpentin KE 80km80km Elit 2 80
Maros András 2005 30km országúti30km U15 216
Marton Orsolya 1986 80km80km WElit 25
Máté Tamás 1977 80km80km Master 43
Mészáros Szabolcs 1986 80km80km Elit 2 63
Molnár Levente 2004 30km országúti30km U17 221
Nagy N. László 1971 80km80km Elit 2 4
Németh László 1983 80km80km Elit 2 75
Németh Bettina Tímea 2004 30km országúti30km WU17 202
Nyikus Norbert 1982 80km80km Elit 2 71
Őri Balázs 1983 80km80km Elit 2 77
Ottovay István 1984 80km80km Elit 2 45
Pakot András Gusztáv 2006 30km országúti30km U15 220
Papp Zoltán 1958 karbona.hu 30km országúti30km Senior 2 205
Pászka Tibor 1971 80km80km Master 76
Pelikán János 1995 80km80km Elit 1 64
Péter-Lichtenberger Ábris 2008 30km országúti30km U13 209
Petrik Csaba 1975 Szerpentin KE 80km80km Master 79
Petró Károly 1979 ASE Kerékpár 80km80km Master 40
Pirityi István 1962 80km80km Senior 1 27
Pócza László 1969 80km80km Senior 1 24
Pogonyi Tibor 1979 80km80km Master 6
Pohner Gréta 2007 30km országúti30km WU15 207
Popovics Gergely 1982 80km80km Elit 2 56
Pusztai Dominik 2003 30km országúti30km U17 222
Reé Balázs 1969 80km80km Senior 1 55
Rózsa Péter 1984 80km80km Elit 2 15
Rózsa Balázs 1995 80km80km Elit 1 65
Sasvári Dániel 1996 80km80km Elit 1 57
Schmauser József 1971 80km80km Master 54
Seres Judit 1981 80km80km WElit 7
Skuba Ákos 1992 80km80km Elit 1 38
Specziár Viktor 1972 Kőbánya Cycling Team 80km80km Master 84
Stodulka Peter 1970 80km80km Master 32
Szabó Bálint Solt 1994 80km80km Elit 1 60
Szabó Balázs Gergely 2006 30km országúti30km U15 215
Szabó Gréta Adél 2005 30km országúti30km WU15 214
Szalánczy Csaba 1972 80km80km Master 42
Szász Attila 1979 80km80km Master 41
Takács Zoltán 1982 80km80km Elit 2 19
TAKÁCS LÁSZLÓ 1959 30km országúti30km Senior 2 200
Tamàs Balla 1992 80km80km Elit 1 89
Taródy Dávid 1986 80km80km Elit 2 73
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 Brigetio KSE 30km országúti30km Wsenior 212
Tóth Zoltán 1982 30km mtb30km MTB Felnőtt 400
Urbán Jakab 1993 80km80km Elit 1 81
Végi Tamás 1989 80km80km Elit 2 16
Zábráczki Zoltán 1979 80km80km Master 62
Zádori Sándor 1980 80km80km Elit 2 33


Vissza az előző oldalra