eBike.hu XCO Országos Bajnokság - 2019 07 20 rajt:09:00
Versenyző neve Szül. év Egyesület Verseny kategória Rszám
Ádám Gabriella 2009 ZKSE XCO U11 lány
Ádám Viktória 2009 ZKSE XCO U11 lány
Ádám Szabolcs 2006 ZKSE XCO U15 fiú
Adorján Nicolas 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Aradi Bendegúz 2007 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Bakó Donát 2009 PCCC XCO U11 fiú
Balázs Örs 2007 Crosskovácsi SE XCO U13 fiú
Baluka Balázs 1978 Trek Team XCO Master 2 férfi
Bartalis Hunor 2009 ROPRINT Racing Team XCO U11 fiú
Berencsi Benedek 2008 Speed-Way Team XCO U13 fiú
Berencsi Mátyás 2012 Speed-Way Team XCOU9 fiú
Bertalan Tamás 2004 Crosskovácsi SE XCO U17 férfi
Boda Márton 2005 DVTK-Freeriderz XCO U15 fiú
Bognár Balázs 1978 Superior MTB Team XCO Master 2 férfi
Böhm Lajos 1965 Focus Team Hungary XCO Master 3 férfi
Bokros Kincső 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 lány
Borsos Benedek 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Bruchner Máté 2011 ZKSE XCOU9 fiú
Bruchner Regina 2006 ZKSE XCO U15 lány
Csákai Bence 2003 Telki BikeTeam XCO U17 férfi
Cseh Veronika 1990 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCOELIT Nő
Csentericz Levente 2011 ZKSE XCOU9 fiú
Cser Antónia 2010 Superior MTB Team XCO U11 lány
Cser Gábor 1982 SVS Pro Team XCO Master 1 férfi
Csonka Olivér 1995 Trek Team XCOELIT Férfi
Csorba Zalán 2008 Kis-Galya KSE XCO U13 fiú
Csuja Bálint 2003 Superior MTB Team XCO U17 férfi
Czettele Péter 1981 Superior MTB Team XCO Master 1 férfi
Dervalics Gábor 1977 ZKSE XCO Master 2 férfi
Dobai Zoltán 1982 Trek Team XCO Master 1 férfi
Dolezsai Balázs 1989 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO Master 1 férfi
Dorogi Alex Martin 2007 Kőbánya Cycling Team XCO U13 fiú
Dózsa György 1967 Superior MTB Team XCO Master 3 férfi
Fésüs László 1969 Meditech Sport Club XCO Master 3 férfi
Fetter Erik 2000 PCCC XCOElit férfi (u23)
Frölich Tamás 1983 Ózdi KE XCO Master 1 férfi
Fülöp Ádám 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 Férfi
Füri Mátyás 2005 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 fiú
Gábor Balázs 2011 Superior MTB Team XCOU9 fiú
Gábor Milán 2008 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Gerely Attila 2002 Crosskovácsi SE XCOU19 Férfi
Gergely Apor Ágoston 2009 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U11 fiú
Gergely Virág 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 nő
Greman Szonja 2005 PCCC XCO U15 lány
Gubancsik Péter 1981 ZKSE XCO Master 1 férfi
Gudella Ádám 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 fiú
Hajder Gergely 2008 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Hajder Benedek 2004 Superior MTB Team XCO U17 férfi
Hebling Lili 2001 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 nő
Hegedűs Csaba 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 férfi
Hegedűs Heléna 2010 BIKE ZONE Gödöllő XCO U11 lány
Héjja Attila 1981 Superior MTB Team XCO Master 1 férfi
Heuschmidt Levente 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Horváth Attila Vilmos 1982 Speed-Way Team XCO Master 1 férfi
Horváth Győző 1973 Superior MTB Team XCO Master 2 férfi
Horváth Sándor 1980 ZKSE XCO Master 1 férfi
Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary XCO U13 fiú
Horváth Szabolcs 1980 ZKSE XCO Master 1 férfi
Horváth Csaba 1978 Focus Team Hungary XCO Master 2 férfi
Horváth Bálint 2011 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Hugauf Marcell 1994 Fillari Team Budaörs XCOELIT Férfi
Ibrányi Attila 1981 Vitalitás SE XCO Master 1 férfi
Illés Levente 2003 Crosskovácsi SE XCO U17 férfi
Illés Bence 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Iván Borisz 2006 ZKSE XCO U15 fiú
Káldi Tamás 1975 ZKSE XCO Master 2 férfi
Kálmán Dániel Ákos 2007 ZKSE XCO U13 fiú
Kálmán Luca 2009 ZKSE XCO U11 lány
Kardos Tibor 1960 Pécsi Junior KE XCO Master 3 férfi
Kárpáti Mira 2010 Kőbánya Cycling Team XCO U11 lány
Kárpáti Bálint 2005 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
Kelemen Imre 1968 Vialand Racing Team XCO Master 3 férfi
Kerékgyártó Norbert 1980 ZKSE XCO Master 1 férfi
Király Katalin 1978 Trek Team XCO Master nő
Király Levente 1990 Pavé Cycling Academy XCOELIT Férfi
Kiss Kata 2002 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOU19 nő
Kiss Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Kiss Vince Daniel 2006 BIKE ZONE Gödöllő XCO U15 fiú
Kiss Nikoletta Bettina 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 lány
Kiss István 2007 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 fiú
Klein Tamás 1974 FOOTSTRONG SE. XCO Master 2 férfi
Kömöz Abigél 2011 ROPRINT Racing Team XCOU9 lány
Kömöz Lujza Panka 2011 ROPRINT Racing Team XCOU9 lány
Kosányi Péter 2002 Focus Team Hungary XCOU19 Férfi
Kőszegi Krisztián 1977 Trek Team XCO Master 2 férfi
Kovács Áron 2007 Focus Team Hungary XCO U13 fiú
Kovács András 1973 Merida Maraton Team-CST XCO Master 2 férfi
Kovács Boldizsár Péter 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 férfi
Kovács István 1975 Ózdi KE XCO Master 2 férfi
Kreácsik Miklós 1967 Alpinbike Team Endura Giant High5 XCO Master 3 férfi
Laczkó Olivér 2010 Superior MTB Team XCO U11 fiú
Lakatos Péter 1968 Focus Team Hungary XCO Master 3 férfi
Leányvári Áron 2008 DVTK-Freeriderz XCO U13 fiú
Leányvári Sára 2004 Kis-Galya KSE XCO U17 nő
Leányvári Benjámin 2010 DVTK-Freeriderz XCO U11 fiú
Lőrincz János 1967 BIKE ZONE Gödöllő XCO Master 3 férfi
Lovász Máté 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Magyar Gergő 2004 Győri Atlétikai Club XCO U17 férfi
Magyar Balázs 2006 Crosskovácsi SE XCO U15 fiú
Magyar Bendegúz 2006 Kis-Galya KSE XCO U15 fiú
Magyar Botond 2008 Kis-Galya KSE XCO U13 fiú
Majoros Dávid 2005 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
Marczal Marcell 2008 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 fiú
Mármarosi Alexa Ildikó 2009 Szekszárdi Szabadidős KE XCO U11 lány
Martonics Armand 2009 ZKSE XCO U11 fiú
Medgyes Gábor 1975 KTM Team Hungary XCO Master 2 férfi
Molnár Ágoston 2010 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Molnár Zsombor 2011 Focus Team Hungary XCOU9 fiú
Molnár Mór 2010 ZKSE XCO U11 fiú
Monostori Noel 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Motován Ádám 2006 Focus Team Hungary XCO U15 fiú
Motován Dóra 2008 Focus Team Hungary XCO U13 lány
Motován Miklós 1978 Focus Team Hungary XCO Master 2 férfi
Nagy Lél Bátor 2009 Focus Team Hungary XCO U11 fiú
Nagy Adam 2009 XCO U11 fiú
Németh Roland 1978 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO Master 2 férfi
Olcsvàri Botond 2008 ROAD Kse XCO U13 fiú
Oravecz Lora 2004 PCCC XCO U17 nő
Orosz Lili 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 lány
Pakot András Gusztáv 2006 Kőbánya Cycling Team XCO U15 fiú
PALUMBY ZSOMBOR 1996 SVS Pro Team XCOELIT Férfi
Parti András 1982 Trek Team XCO Master 1 férfi
Pataki Barnabás 2003 PCCC XCO U17 férfi
Péter Nándor 2008 Salgótarjáni HKE XCO U13 fiú
Prájczer Péter 1978 Focus Team Hungary XCO Master 2 férfi
Rantal Sára 2009 Crosskovácsi SE XCO U11 lány
Révész Ádám 2007 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U13 fiú
Révfalusi Balázs 1998 Trek Team XCOElit férfi (u23)
Ruszin Ádám 1987 RSG Haldern 03. XCOELIT Férfi
Schmidt Gergely 1987 Pavé Cycling Academy XCO Master 1 férfi
Sike Roland András 2008 Superior MTB Team XCO U13 fiú
Simon Viktor 2008 Kőbánya Cycling Team XCO U13 fiú
Sógor Bence 2006 Superior MTB Team XCO U15 fiú
Storcz-Nagy Réka 2013 Superior MTB Team XCOU9 lány
Sylvester Balázs 2000 ZKSE XCOElit férfi (u23)
Szávai Petra 2008 BIKE ZONE Gödöllő XCO U13 lány
Szép Damján 2009 ZKSE XCO U11 fiú
Szöllőssy Ádám 2005 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U15 fiú
Szücs Júlia 2007 ZKSE XCO U13 lány
Szücs Borbála 2009 ZKSE XCO U11 lány
Takács Balázs 1997 Kontent-DKSI XCOElit férfi (u23)
Takács Gábor 1966 Salgótarjáni HKE XCO Master 3 férfi
Takács-Valent Márk 2004 PCCC XCO U17 férfi
Takács-Valent Máté 2003 PCCC XCO U17 férfi
Timár Péter 2009 ZKSE XCO U11 fiú
Török András 1974 Crosskovácsi SE XCO Master 2 férfi
Török Huba 2003 Crosskovácsi SE XCO U17 férfi
Tóth Mira 2011 Superior MTB Team XCOU9 lány
Tóth Márkó 2005 Győri Atlétikai Club XCO U15 fiú
Tóth Attila Zoltán 1980 KTM Team Hungary XCO Master 1 férfi
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE XCO U13 fiú
Trócsányi Laura 2003 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCO U17 nő
Vránich Botond 2003 Focus Team Hungary XCO U17 férfi
Záray László 1989 Merida Maraton Team-CST XCO Master 1 férfi
Zoboki Péter 1998 VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team XCOElit férfi (u23)
Zsivity Zorán 1986 Mesterbike 575 Team XCO Master 1 férfi


Vissza az előző oldalra