XVII. Bukk Maraton - 2017 08 06 rajt:09:20
Versenyző neve Szül. év Település Egyesület Verseny kategória Rszám
Adorján Sándor 1963 2016 Leányfalu Merida Maraton Team-CST Rövid táv R183
Albrecht Pál 1980 2220 Vecsés Mini táv M28
Almási Levente 2002 5666 Medgyesegyháza Rövid táv R82
Almási Levente 1966 5666 Medgyesegyháza Rövid táv R81
Ambrózy Péter 1979 1203 Budapest PROTÚR Rövid táv R230
Andrusch István 1971 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R234
Angeli Ervin 1955 1033 Budapest Mini táv M3
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv R123
Árva Zsolt 1988 2700 Cegléd Freeriderz SC Hosszú táv H51
Árvay Dénes 1981 1112 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H37
Bahul József 1980 3300 Eger Ózdi KE Hosszú táv H2
Baksay Gergely 1976 1224 Budapest Közép táv K98
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K84
Balázs Miklós 1964 1192 Budapest Közép táv K57
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K5
Bali Emese 2005 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M7
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M6
Bálint József 1984 3142 Mátraszele Salgótarjáni HKE Rövid táv R165
Balogh Zsolt 1965 4551 Nyíregyháza ViniBike.hu Közép táv K187
Baluka Balázs 1978 1171 Budapest Trek SE Hosszú táv H19
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K2
Bánfi Sándor 1981 6646 Tömörkény Hosszú táv H13
Baranyi Attila 1999 3671 Borsodnádasd VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Rövid táv R216
Bardóczki Valentin 1997 3200 Gyöngyös Közép táv K173
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid táv R156
Barna Máté 1988 2617 Alsópetény Rövid táv R70
Bartl István 1977 2040 Budaörs Közép táv K66
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R179
Beke Gábor 1986 2858 Császár Evolúció Kisbér Rövid táv R124
Belencsák Tibor 1971 2616 Keszeg Közép táv K92
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv K93
Bélteczki Zoltán 1987 4461 Nyírtelek ViniBike.hu Közép táv K167
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő Közép táv K67
Benedek Zoltán 1965 1123 Budapest Közép táv K199
Bérczes Lajos 1974 1086 Budapest Bike4life Közép táv K96
Berecz Béla 1978 3398 Nagytálya NAGY SE Mini táv M29
Bereczki István 1973 4030 Debrecen Rövid táv R40
Bereczky Gáspár 1966 1104 Budapest Kancellária SE Közép táv K119
Berkes Gábor 1984 7400 Kaposvar Közép táv K37
Berkes Mészáros János 1972 2400 Dunaujvaros Közép táv K16
Berta Rajmund 1985 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R61
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M4
Bihari Tibor 1979 6723 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv H45
Bittmann Zsolt 1973 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Rövid táv R86
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K27
Boda Péter Kristóf 1991 3300 Eger Mesterbike 575 Team Hosszú táv H34
Boda Ferenc 1976 3397 Maklár Közép táv K356
Bodócs Mihály 1967 2094 Nagykovács Crosskovácsi SE Rövid táv R248
Bodonyi Péter 1953 1026 Budapest Rövid táv R191
Bodzán József 1974 5746 Kunágota Közép táv K79
Bognár Tamás 1978 3212 Gyöngyöshalász Rövid táv R19
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Hosszú táv H44
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Rövid táv R30
Böhm Lajos 1965 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K194
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R246
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K58
Boros Barna András 2004 5100 Jászberény Salgótarjáni HKE Mini táv M8
Boros Dr. Csaba 1970 5100 Jászberény Salgótarjáni HKE Közép táv K120
Böszörményi Tamás 1973 2120 Dunakeszi Sólyom Team Rövid táv R62
Bóta Tamás 1985 3325 Noszvaj Rövid táv R36
Bótáné Varga Tímea 1987 3325 Noszvaj Mini táv M32
Brájer Gábor 1975 1203 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K137
Brandhuber Attila 1964 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R237
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R5
Bucsi Zoltán 1970 2030 Érd Mini táv M23
Bula Tamás 1974 2621 Verőce Közép táv K109
Buvár Eszter 1999 5800 Mezőkovácsháza Közép táv K60
Csendes Tamás 1979 8200 Veszprém NYKSE Rövid táv R132
Csepi Dusán 1979 1091 Budapest Közép táv K110
Cser Attila 1978 2040 Budaörs ROPRINT Racing Team Közép táv K116
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R79
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Közép táv K10
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R41
Czéczei Zita 1976 2483 Gárdony Rövid táv R53
Czéczei János 1974 2483 Gardony Cube-Csömör Rövid táv R52
Czéczei Flóra 2001 2483 Gardony Cube-Csömör Rövid táv R51
Darányi Bence 1995 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K106
Darányi Máté 2001 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R145
Deák Ervin 2000 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R186
Deák Anikó 1978 2000 Szentendre Rövid táv R15
Deák Ferenc 1967 1182 Budapest Közép táv K181
Demeter Zoltan 1980 2120 Dunakeszi Rövid táv R12
Dienes Barnabás 1977 3257 Bükkszenterzsébet EGER MTB Rövid táv R104
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K17
Dömök Nándor 1979 6000 Kecskemét Rövid táv R204
Dömötör Krisztián 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Közép táv K177
Dongi Rudolf 1978 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K68
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Közép táv K112
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R32
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K30
dr. Bakos Gergő 1981 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Hosszú táv H32
dr. Bohus Nóra 1989 1083 Budapest Rövid táv R149
Dr. Buvár István 1973 5800 Mezőkovácsháza Hosszú táv H8
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 5800 Mezőkovácsháza Rövid táv R80
Dr. Czibók Csilla 1959 2083 Solymár Rövid táv R201
Dremák Krisztián 1981 2886 Réde Evolúció Kisbér Hosszú táv H12
dr. Halász Dávid 1980 1113 Budapest Közép táv K144
Dr. Karagics Judit 1969 1021 Budapest Száguldó Virágok SE Rövid táv R111
Dr. Szabó Ákos 1974 5600 Békéscsaba Közép táv K172
Dr. Szakács Zoltán 1959 2083 Solymár Közép táv K166
Dudás-Szabó Lajos 1971 6600 Szentes Rövid táv R6
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K146
Elek Gábor 1976 1138 Budapest Hosszú táv H29
Erdős Norbert 1971 1028 Budapest Rövid táv R177
Erős Gergely 1980 3300 Eger Közép táv K28
Erős András 1990 3414 Bükkzsérc Merida Maraton Team-CST Közép táv K200
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv K15
Fáczán Csaba 1976 3300 Eger Rövid táv R247
Farkas Gábor 1981 2400 Dunaújváros Rövid táv R114
Farkas Attila 1974 2000 Szentendre Salgótarjáni HKE Hosszú táv H49
Fazakas László 1976 2220 Vecsés Rövid táv R178
Fedor István 1978 2310 Szigetszentmiklós Merida Maraton Team-CST Közép táv K149
Fehér Viktor 1973 2192 Hévízgyörk Rövid táv R58
Fejes Gergő 1992 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Közép táv K209
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fekete István 1978 2517 Kesztölc Rövid táv R120
Feldhoffer Botond 2003 2040 Budaörs Superior MTB Team Rövid táv R238
Feldhoffer Bálint 2005 2040 Budaörs Superior MTB Team Mini táv M26
Feldhoffer András 1966 1221 Budapest Közép táv K74
Fernye Lajos 1982 3246 Mátraderecske Egri Bájkerek Hosszú táv H26
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Közép táv K182
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R16
Fetter Zsolt 1974 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K201
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Rövid táv R211
Flamich Dávid 2003 2600 Vác Rövid táv R210
Fodor Tamás 1974 2600 Vác Közép táv K31
Fodor István 1984 3300 Eger NAGY SE Mini táv M27
Fodor Gábor 1975 2484 Agárd Salgótarjáni HKE Hosszú táv H46
Fodor László 1979 3300 Eger NAGY SE Közép táv K11
Fogarasi László 1965 1142 Budapest Bike4life Rövid táv R115
Fogarasi Péter 1969 1039 Budapest Bike4life Rövid táv R116
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K115
Gajda Pál 1974 6000 Kecskemét Rövid táv R212
Gál Bertalan 1976 3300 Eger EGER MTB Közép táv K141
Gál Béla 1987 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R133
Galántha István 1977 4400 Nyíregyháza Közép táv K80
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv K122
Gazdag Ferenc 1986 4822 Bad Goisern Közép táv K159
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K50
Gelle Olívia 2000 2921 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R98
Gergácz Péter 1986 9700 Szombathely KTM TESZT TEAM Rövid táv R129
Gerliczki Áron 1981 4405 Nyíregyháza Rövid táv R94
Gérnyi Balázs 1994 1113 Budapest Superior MTB Team Közép táv K51
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R151
Goldoványi Krisztina 1978 1174 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R9
Göltl-Zelenij Linda 1986 1138 Budapest Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép táv K206
Gönye Péter 1980 1135 Budapest Közép táv K130
Gordos Zoltán 1968 1182 Budapest Közép táv K138
Gőz Péter 1984 3385 Tiszanána Superior MTB Team Rövid táv R95
Gubcsó László 1979 6000 Kecskemét Rövid táv R244
Gyarmathy Tamás 1974 3300 Eger Rövid táv R225
Gyöngyösi László 1968 6723 Szeged Primavera SZKSC Hosszú táv H9
Győre Zoltán 1975 2000 Szentendre Bike4life Hosszú táv H22
Hacsi Ákos 1988 3700 Kazincbarcika team3K Közép táv K162
Halász Jozsef 1968 2145 Kerepes Közép táv K69
Halász Blanka 1998 2145 Kerepes Rövid táv R96
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R8
Halász Angéla 2001 2145 Kerepes Rövid táv R97
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K105
Hasenfratz Péter 1976 2085 Pilisvörösvár Közép táv K45
Hattyár Dániel 1985 9700 Szombathely Focus Team Hungary Hosszú táv H53
Hegedüs Beáta 1988 8200 Veszprém Rövid táv R91
Hegedüs Attila 1963 3980 Sátoraljaújhely Rövid táv R18
Hegedűs Ádám 1979 1039 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H35
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv K208
Heiszer Zsolt 1965 2045 Törökbálint MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K19
Herenik Katalin 1984 1092 Budapest Kancellária SE Rövid táv R77
Herk Imre 1984 2890 Tata MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K62
Hidvégi Ariel 1977 1041 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K174
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K214
Hornyák Richárd 1991 2700 Cegléd Rövid táv R31
Horváth Zsolt 1972 2192 Hévízgyök Rövid táv R117
Horváth Lajos 1981 7400 Kaposvar Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R46
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H28
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R47
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Közép táv K123
Horváth Zoltán 1977 1076 Budapest Rövid táv R199
Horváth Áron Mihály 2003 2162 Őrbottyán BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R48
Horváth Gábor 1982 6724 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K128
Horváth Zsolt 1974 1051 Budapest Rövid táv R245
Horváth Attila 1971 7694 Hosszúhetény ZEKE Rövid táv R224
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R163
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv R148
Horváth Márk 1995 7694 Hosszúhetény ZEKE Közép táv K192
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K61
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K35
ILLÉS Ferenc 1947 2600 VÁC Rövid táv R39
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Közép táv K99
Itczés Bendegúz 1998 3183 Karancskeszi Salgótarjáni HKE Közép táv K124
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE Rövid táv R158
jakab péter 1982 4400 nyíregyháza Rövid táv R207
Jakab Gábor 2002 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R187
Jakab Enikő 1973 535600 Székelyudvarhely Rövid táv R233
Janó Erik 2000 6724 Szeged Életerő KSE Rövid táv R88
Janó Anita 1986 2886 Réde Evolúció Kisbér Közép táv K100
JAROS Zsolt 1971 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R206
JAROS Péter 1969 3200 Gyöngyös Rövid táv R205
Jász Dániel 1990 5091 Tószeg Közép táv K26
Jenei Zoltán 1971 2837 Vértesszőlős Rövid táv R228
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Rövid táv R63
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv R180
Juhász Sándor 1981 5091 Tószeg Közép táv K165
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R217
Juhász Tímea 1986 1137 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K147
Kakas László 1975 1115 Budapest Focus Team Hungary Hosszú táv H54
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R35
Kallus Edit 1980 3530 Miskolc team3K Rövid táv R198
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv R13
Kámán Csaba 1970 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R64
Kámán Krisztián 1998 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R59
Kanyári Zsombor 1998 4531 Nyírpazony Rövid táv R219
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony ViniBike.hu Rövid táv R218
Kapás Zoltán 1981 2120 Dunakeszi Rövid táv R118
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K43
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv K150
Kárai István 1974 4150 Püspökladány Rövid táv R25
Kárai Attila 1976 4030 Debrecen Közép táv K42
Karakai Viktor 1978 1181 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K101
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Közép táv K52
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Rövid táv R144
Kató László 1975 3070 Bátonyterenye Mini táv M14
Kazi György 1968 1144 Budapest Hosszú táv H10
Kazi Alex 1999 1144 Budapest Közép táv K53
Kékesi András 1979 3262 Markaz Mini táv M11
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv R105
Király Lajos 1977 3327 Novaj NAGY SE Rövid táv R154
Király Ákos 1972 8230 Balatonfüred Rövid táv R208
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R155
Kis András 1979 6728 Szeged Primavera SZKSC Hosszú táv H3
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H40
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv R3
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 2161 Csomád Közép táv K70
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K7
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H24
Kiss Tamás 1971 1174 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R92
Kiss Zóra 1990 2484 Agárd Rövid táv R220
Kiss Mónika 1983 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K131
Kiss Zoltán 1976 2220 vecsés Közép táv K38
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K32
Kiss Tamás 1970 1029 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K81
Kóbor Edit 1967 1123 Budapest Száguldó Virágok SE Közép táv K63
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv R23
Kocsis Péter 1980 4551 Nyíregyháza NYÍR-MTB Rövid táv R93
Kókai Gábor 1966 2230 Gyömrő GIANT Gyömrő Rövid táv R175
Kókai Béla 1981 5123 Jászárokszállás Jbike Team Rövid táv R192
Kókány Pál 1975 1157 Budapest Rövid táv R24
Kömöz Róbert 1975 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv R65
Kondacs Zoltán 1965 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K12
Koós Tibor 1958 3671 Borsodnádasd KTM TESZT TEAM Mini táv M10
Koós Dezső 1954 3671 Borsodnádasd Rövid táv R174
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Rövid táv R106
Koppány Barnabás 1978 3300 Eger EGER MTB Közép táv K188
Kőrösi Erika 1987 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K71
Kőszegi Krisztián 1977 8096 Sukoró Trek SE Közép táv K103
Kószó Balázs 1973 6723 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K55
Kotroczó Dorka 2001 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R166
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács Tamás 1984 1204 Budapest Rövid táv R119
Kovács Károly 1978 2870 Kisbér Evolúció Kisbér Közép táv K157
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K151
Kovács Zsolt 1972 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv M31
Kovács László 1966 1204 Budapest Trek SE Közép táv K113
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv R42
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy Rövid táv R73
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R4
Kovács Gergely 1975 7677 Orfű Mecsek Maraton Team SE. Közép táv K183
Kovács Edit 1967 1174 Budapest Rövid táv R213
Kovács Tamás 1974 5123 Jászárokszállás Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H41
Kovács Tamás 1989 1089 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H18
Kővári Péter 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R221
Krisztián Gergő 1982 4405 Nyíregyháza Rövid táv R11
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv R125
Kun László 1972 1026 Budapest Kancellária SE Rövid táv R78
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv K107
Kupán Kornél 1978 1032 Budapest Rövid táv R17
Kuti Zoltán 1976 2120 Dunakeszi Közép táv K54
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv H6
Lakatos Tádé 1996 1015 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K152
Lakatos Ede 1963 3348 Szilvásvárad Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv R14
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Közép táv K46
Láng Rudolf 1987 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R250
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K20
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv R87
László Csaba Tibor 1987 1214 Budapest Rövid táv R159
Lebedy Máté 1981 2000 Szentendre Közép táv K189
Lénárt László 1956 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Rövid táv R76
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv R160
Lévai Tamás 1978 1117 Budapest Freeriderz SC Közép táv K207
Loboda Attila 1974 6050 Lajosmizse Hosszú táv H5
Lőcsei Gábor 1976 1142 Budapest Hosszú táv H25
Lőkös Gabriella 1982 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R135
Lőkös László 1977 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R134
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K160
Lőrincz Ádám 1978 3300 Eger HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K203
Lőrincz Bendegúz 2002 2094 Nagykovácsi MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R29
Lőrincz Benedek 2004 2094 Nagykovácsi MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R27
Lőrincz Mátyás 1980 2094 Nagykovácsi MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R28
Losonczi Laszlo 1976 2120 Dunakeszi Közép táv K8
Ludányi László 1974 Maklár Mini táv M13
Ludmerczki Tibor 1973 2360 Gyál Közép táv K76
Magdics Gábor 1979 9463 Sopronhorpács Focus Team Hungary Hosszú táv H55
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K132
Májer Balázs 1986 2600 Vác Közép táv K56
Maradi István 1964 2045 Törökbálint Rövid táv R126
Marosffy Orsolya 1972 1112 Budapest Száguldó Virágok SE Rövid táv R60
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K22
Máté János 1974 1112 Budapest Rövid táv R241
Matus Tamás 1982 2192 Hévízgyörk Rövid táv R127
Mátyási Szabolcs 1977 1131 Budapest Közép táv K186
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R66
Mayer Zsolt 1962 1165 budapest Közép táv K6
Medek Miklós 1973 6400 Kiskunhalas Közép táv K164
Megyesi Péter 1986 2170 Aszód Rövid táv R152
Méhész Tamás 1977 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R185
Melihercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R167
Mészáros Milán 1986 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R188
Mészáros Tamás 2003 5124 Jászágó Jbike Team Rövid táv R55
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R54
Mihályi Balázs 1969 2536 Nyergesújfalu Közép táv K178
Mihályi Zoltán 1966 2536 Nyergesújfalu Közép táv K176
Mikóczi Géza 1978 1112 Budapest VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Hosszú táv H52
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R184
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv R214
Misku Zoltán 1987 6600 Szentes Merida Maraton Team-CST Közép táv K153
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K133
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K72
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K40
Molnár László 1965 7627 Pécs Közép táv K179
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H14
Molnár Csaba 1977 6600 Szentes Közép táv K184
Molnár János 1977 3240 Parád Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Hosszú táv H30
Molnár Róbert 1986 6600 Szentes Közép táv K185
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Közép táv K47
Molnár Ferenc 1960 1142 Budapest Rövid táv R26
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv K33
Molnár-Farkas Gergő 1990 1115 Budapest Rövid táv R223
Mráz Katalin 1979 5000 Szolnok Száguldó Virágok SE Közép táv K82
Mráz János 1978 6723 SZEGED Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K78
Mrázik András 1987 2614 Penc Közép táv K158
nagy györgy 1976 3300 eger Közép táv K49
Nagy Tibor 1973 1145 Budapest Rövid táv R251
Nagy Tamás 1967 3300 Eger EGER MTB Rövid táv R236
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K108
Nagy Csaba 1970 7624 Pécs ZEKE Rövid táv R107
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K39
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K134
Nagy Attila 1977 1124 Budapest Közép táv K117
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K86
Nagy Zoltán 1974 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K175
Nagypál Attila 2000 3300 Eger Közép táv K168
Naszódi Zsolt 1985 7261 Taszár(KELLYS-NUTRIXXION) Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K204
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K114
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv R182
Németh Szabolcs 1996 1213 Budapest Közép táv K169
Németh István 1964 1048 Budapest Mini táv M17
Németh Roland 1978 2030 Èrd VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Rövid táv R44
Neruda Nándor 1983 1026 Budapest Bike4life Rövid táv R112
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R74
Noé Balázs 1977 1024 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K23
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K29
Nyircsák Roland 1973 3397 Maklár EGER MTB Közép táv K142
Nyírő Erzsébet 1984 2500 Esztergom Evolúció Kisbér Rövid táv R108
Ócsai Csilla 1988 3400 mezőkövesd Mini táv M30
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R72
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Rövid táv R102
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K87
Oláh Dóra 1992 1174 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R231
Olàh Zoltàn 1974 2310 Szigetszentmiklós Rövid táv R67
Oravecz Olivér 1978 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R169
Oravecz Lora 2004 3100 Salgótarján PCCC Rövid táv R168
Orbán Dániel 1982 1034 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H15
Osgyáni Dávid Sándor 1997 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R170
Oskó Dániel 1981 1014 Budapest Közép táv K163
Osvárt Dániel 1998 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R243
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H48
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M21
Pálosi Zoltán 1974 9400 Sopron Focus Team Hungary Hosszú táv H57
Pap Sándor 1977 9407 Sopron Focus Team Hungary Hosszú táv H56
Pap Gergely 2007 3078 Bátonyterenye Mini táv M16
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K24
Papp Zoltán 1969 5800 Mezőkovácsháza Közép táv K44
Papp Dénes 1974 1124 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Hosszú táv H4
Papp Krisztina 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R103
Pásztor László 1974 1147 Budapest Trek SE Rövid táv R193
PÁSZTOR ZOLTÁN 1973 4600 kisvárda NYÍR-MTB Rövid táv R232
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid táv R128
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R194
Paulovits László 1967 1033 Budapest Crosskovácsi SE Közép táv K73
Pechál Nikolett 1985 2600 Vác Bringabanda SC Rövid táv R131
Péli Gábor 1986 3300 Eger Egri Bájkerek Közép táv K111
Pelyhe László 1966 3346 Bélapátfalva NAGY SE Rövid táv R202
Péter Nándor 2008 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M9
Pethô József 1971 2094 Nagykovácsi Bike4life Közép táv K136
Petia Csaba 1979 2475 Kápolnásnyék Superior MTB Team Közép táv K59
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Közép táv K154
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R90
Plajer Lajos 1956 9400 SOPRON Focus Team Hungary Rövid táv R226
Podháczky Ildikó 1999 2900 Komárom Evolúció Kisbér Rövid táv R240
Pogány Tamás 1977 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Hosszú táv H16
Polonkai László 1963 3525 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M22
Pósfalvi Tamás 1969 9700 Szombathely Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H42
Poteczin Anikó 1974 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv R162
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv K139
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K41
Puki Attila 1985 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R136
Pusztai László 1989 1048 Budapest Superior MTB Team Hosszú táv H59
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv R153
P. Varga Zoltán 1971 6050 Lajosmizse Rövid táv R45
Rácz Ákos 1977 2049 Diósd Sólyom Team Rövid táv R21
Rácz Szabolcs 1972 3300 Eger Salgótarjáni HKE Hosszú táv H33
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Rövid táv R203
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE Közép táv K118
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R99
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R100
Reichardt Liza 2004 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R171
Riegel Dániel 1987 2045 Törökbálint Superior MTB Team Rövid táv R215
Ringelhann Fanni 1990 9700 Szombathely Focus Team Hungary Közép táv K195
Róbert Helle 1971 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R56
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R249
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv R89
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Rövid táv R7
Samu Krisztina 1991 9700 Szombathely KTM TESZT TEAM Rövid táv R130
Sándor Bertalan 1970 3433 Nyékládháza Közép táv K4
Sass József 1977 2096 Üröm MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K36
Sátori Szabolcs 1971 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv R49
Sátori Bence 2002 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv R50
Schettrer Zsolt 1978 1213 Budapest Veres Ördögök SE Rövid táv R666
Schleining Rudolf 1985 6710 Szeged Primavera SZKSC Hosszú táv H20
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R10
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid táv R239
Sike András 1972 2120 Dunakeszi EGER MTB Közép táv K88
Silinger István 1969 8700 Marcali Marcali KSE Hosszú táv H23
Simon Kitti 1993 4243 Téglás NYKSE Rövid táv R137
Simon Zsolt 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R83
Sinka Gyula 1979 1211 Budapest Közép táv K161
Sógor Bence 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M12
Sógor Artúr 1977 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K135
Sónyák Szabolcs 1989 4029 Debrecen Superior MTB Team Rövid táv R68
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R109
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M5
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Közép táv K89
Sós Béla 1958 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R57
Steványik Benedek 2001 4551 Nyíregyháza ViniBike.hu Rövid táv R84
Sulykos Gergely 1981 1112 Budapest Hosszú táv H38
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Rövid táv R146
Szabó László 1972 1048 Budapest Jbike Team Rövid táv R20
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R164
Szabó László 1986 2858 Császár Evolúció Kisbér Közép táv K75
Szabó Szabolcs 1977 2370 Dabas Közép táv K94
Szabó Gábor 1973 1143 Budapest Közép táv K18
Szabó Attila 1967 6794 Üllés Közép táv K212
Szabó Ádám Lajos 1980 6794 Üllés Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K211
Szajlai Gáspár Péter 1978 3399 Andornaktálya HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R85
Szakács Márk 1990 2083 Solymár Közép táv K170
Szakács Oszi 1985 3411 Szomolya Közép táv K210
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H36
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Közép táv K140
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K95
Száva Tamás 1970 5200 Törökszentmiklós Közép táv K83
Szécsi Sándor 1983 2534 Tát Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid táv R176
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R189
Szedlacsek Ottó 1979 3700 Kazincbarcika Rövid táv R71
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Telekom SC Közép táv K525
Székely Árpád 1986 1121 Budapest evosoft Hosszú táv H7
Székely Bertalan 1973 2040 Budaörs Rövid táv R157
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R38
Szente András 1970 1126 Budapest Közép táv K129
Szihalmi Zsolt 1982 1139 Budapest Primavera SZKSC Rövid táv R2
Szikszer Bálint 1998 6723 Szeged Primavera SZKSC Közép táv K77
Szilágyi Szabolcs 1971 2100 Gödöllő Hosszú táv H39
Szilvási Sándor 1978 1181 Budapest Közép táv K198
Szívós János 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R37
Szlovencsák Panka 2001 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Mini táv M25
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Közép táv K121
Szollár József 1981 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R138
Szöllősi Virág 1995 2022 Tahitótfalu Focus Team Hungary Közép táv K196
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Mini táv M18
Sztanko Arni 1988 93030 Nagyszarva NYKSE Rövid táv R139
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K3
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R33
Szvercsek Zsolt 1967 6087 Dunavecse Mini táv M15
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Rövid táv R43
Takács Szabolcs 1973 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K90
Takács Ildikó 1985 3900 Szerencs NYKSE Rövid táv R140
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE Közép táv K125
Takáts Máté 1988 1116 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K25
Taks Sándor 1979 2192 Hévízgyörk Rövid táv R122
Táky Péter 1973 2535 Mogyorósbánya Rövid táv R195
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H50
Tamás Bianka 1999 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv K190
Tanács Gabriella 1985 6763 Szatymaz Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 6078 Jakabszállás Közép táv K102
Tángli András 1972 2400 Dunaújváros Rövid táv R113
Tapsonyi Sándor 1981 2900 Komárom Brigetio KSE Közép táv K180
Tarkó Norbert 1978 2700 Cegléd Rövid táv R34
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R161
Távoly Péter 1972 1026 Budapest Speed-Way Team Rövid táv R22
Tilistyák Gergő 1988 1221 Budapest Hosszú táv H21
Tomasovszki Tamás 1987 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R141
Tönköly Erika 1968 1033 Budapest Száguldó Virágok SE Rövid táv R110
Tóth Tibor 1988 3300 Eger evosoft Közép táv K205
Tóth Levente 1996 4623 Tuzsér Közép táv K48
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R69
Tóth István 1960 2092 Budakeszi SILVER KAJAK Rövid táv R147
Tóth Lili 1993 2000 Szentendre Bike4life Rövid táv R121
Tóth Árpád 1960 2000 Szentendre Bike4life Közép táv K97
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R222
TÓTH RAJMUND 1970 1138 budapest Trek SE Közép táv K9
Tóthpál Attila 1980 3300 Eger Közép táv K64
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv R75
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv K13
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K143
Udvarias Attila 1979 5100 Jászberény Rövid táv R200
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R150
Urbán Tamás 1988 2614 Penc Rövid táv R209
Vadányi Marcell 2005 1144 Budapest Mini táv M24
Vadócz Máté 1980 8097 Nadap Szingo SE Közép táv K127
Vámos László 1979 1239 Budapest Rövid táv R181
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K202
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv K156
Varga István 1980 8095 Pákozd Szingo SE Közép táv K104
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv R190
Varga Dániel Bence 2001 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R172
Varga József 1968 6000 Kecskemét Rövid táv R227
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R101
Varga Zsolt 1968 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R173
Vargáné Potoczki Erika 1983 2120 Dunakeszi Mini táv M2
Várkonyi Gábor 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K21
várnagy marcell 1989 6724 szeged Rövid táv R143
Várnai Jenő 2001 3300 Eger Dr. Bátorfi-Agria KTK Rövid táv R197
Várnai Jenő 1972 3300 Eger Rövid táv R196
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv M20
Vas Péter 1971 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H47
Vasné Pál Katalin 1974 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv M19
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K14
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K65
Verebélyi Zsolt 1965 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv K126
Vincze Ádám 1983 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R142
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Trek SE Közép táv K171
Virág Zoltán 1975 2083 Solymár PCCC Rövid táv R235
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K34
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv H27
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Hosszú táv H31
Wilfing Zoltán 1974 9431 Fertőd Focus Team Hungary Hosszú táv H58
Zádori István 1977 6794 Üllés Közép táv K191
Zakkar Sándor 1969 3346 Bélapátfalva Rövid táv R229
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv K155
Zentai László 1966 8200 Veszprém Rövid táv R242
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K91
Zimmer Mátyás 1978 2000 Szentendre evosoft Közép táv K145
Zonkó Ferenc 1958 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K148
Zsejki Balázs 2000 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K197
Zsejki Ákos 1971 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv K193
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Hosszú táv H17
Zsigmondi Zoltán 1972 1025 Budapest Közép táv K213


Vissza az előző oldalra