XIX. Duna Maraton - 2018-07-08 10:00 (elfogadott nevezések)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória Rajtszám
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv R77
Bagi Csaba 1976 2600 Vác Közép táv K45
Bakocs Péter 1976 1141 Budapest Közép táv K96
Bakonyi Györgyi 1972 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R70
Baksay Gergely 1976 1224 Budapest Közép táv K32
Baksay Dániel 2006 1224 Budapest Superior MTB Team Mini táv M6
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K83
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K8
Bali Emese 2005 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M8
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R129
Bálint József 1984 3142 Mátraszele Salgótarjáni HKE Rövid táv R130
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K6
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K102
Berecz Enikő 1975 4287 Vámospércs Superior MTB Team Rövid táv R112
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R109
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K72
Bognár Tamás 1978 3212 Gyöngyöshalász Rövid táv R39
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv K109
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K24
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R17
Bordás Sándor 1977 Rövid táv R52
Boros Gyula 1965 3534 Miskolc Rövid táv R35
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R30
Brachna Gábor 1975 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R71
Brájer Gábor 1975 1108 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K55
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R25
Buvár Eszter 2000 5800 Mezőkovácsháza Superior MTB Team Közép táv K67
Cservák Zalán 2003 3860 Encs Rövid táv R90
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R20
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv R60
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv K56
Csonka Lajos 1972 8220 Balatonalmádi Sólyom Team Rövid táv R80
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R31
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Rövid táv R10
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R42
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv K57
Dallos Péter 1963 3300 Eger Rövid táv R23
Darányi Máté 2001 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R72
Darányi Bence 1995 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K58
Demeter Zoltan 1980 2000 Szentendre Rövid táv R12
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Trek SE Rövid táv R36
Dienes Barnabás 1977 3257 Bükkszenterzsébet EGER MTB Közép táv K90
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Közép táv K29
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Közép táv K68
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K110
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R113
dr. Bakos Gergő 1981 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Hosszú táv H21
Dr. Buvár István 1973 5800 Mezőkovácsháza Hosszú táv H8
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 5800 Mezőkovácsháza Rövid táv R84
Dr. Szabó Ákos 1974 5600 Békéscsaba Közép táv K42
Dudás-Szabó Lajos 1971 6600 Szentes Rövid táv R43
Dzúró Zoltán 1968 3534 Miskolc Közép táv K97
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K14
Elmi Márk 1982 3663 Arló Rövid táv R128
Elmi Dávid 1985 1015 Budapest Rövid táv R68
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd Közép táv K62
Farkas Attila 1974 2000 Szentendre Salgótarjáni HKE Hosszú táv H24
Fazekas Norbert 1989 4030 Debrecen Rövid táv R61
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R126
Fejes Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fejes Gergő 1992 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Közép táv K91
Fernye Lajos 1982 3411 Szomolya Egri Bájkerek Hosszú táv H5
Fésüs László 1969 1112 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Rövid táv R38
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Rövid táv R103
Flamich Dávid 2003 2600 Vác Rövid táv R102
Fodor Gábor 1975 2484 Agárd Salgótarjáni HKE Hosszú táv H25
Fodor Zsolt 1978 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K95
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K33
Fülöp Zoltán 1983 1186 Budapest Hosszú táv H10
Gál Erika 1968 3529 Miskolc Rövid táv R33
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K111
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R54
Goldoványi Krisztina 1978 1174 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R73
Gotthárd Balázs 1989 3903 Bekecs team3K Hosszú táv H12
Gréczi István 1989 2131 Göd Bringabanda SC Közép táv K73
Hacsi Ákos 1988 3700 Kazincbarcika team3K Közép táv K74
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R8
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K21
Hegedűs Beáta 1988 8200 Veszprém Rövid táv R91
Hegyi Gábor 1974 7627 Pécs Közép táv K46
Hevesi Kata 1967 3300 Eger Rövid táv R81
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K34
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K19
Horváth Ákos 1981 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R104
Horváth Zoltán 1977 1076 Budapest Rövid táv R97
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Rövid táv R131
Horváth Ferenc 1952 1116 Budapest Rövid táv R63
Horváth Zita 1987 1015 Budapest Rövid táv R62
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R22
Horváth Zsolt 1972 2192 Hévízgyök Rövid táv R78
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H4
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K71
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K98
Hugauf Marcell 1994 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Rövid táv R105
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv R26
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team Mini táv M4
Jakab Gábor 2002 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R120
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K26
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R92
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv R44
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R27
Kálóczi Balázs 1992 8200 Veszprém VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K48
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony Superior MTB Team Közép táv K80
Kanyári Zsombor 1998 4531 Nyírpazony ViniBike.hu Rövid táv R93
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K37
Kárai István 1974 4150 Püspökladány Rövid táv R88
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Pécsi Sport Nonprofit Zrt. Közép táv K52
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Rövid táv R34
Kaszanyiczki László Máté 1984 1171 Budapest Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Hosszú táv H9
Kazi György 1968 1144 Budapest Közép táv K93
Kazi Alex 1999 1144 Budapest Közép táv K92
Kelemen Krisztián 1984 2100 Gödöllő Rövid táv R98
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv R87
Kis Péter 1979 2700 Cegléd Közép táv K35
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R14
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 2161 Csomád Közép táv K47
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K10
Kiss László 1990 1188 Budapest Közép táv K115
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H19
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K22
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M3
Kiss Tamás 1970 1029 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K59
Kocsi Sándor TREK Nagykáta SE 1955 2760 nagykáta Rövid táv R4
Kollár Dani 1994 9028 Győr Rövid táv R99
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Közép táv K75
Kondacs Zoltán 1965 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K114
Konrád Attila 1980 2623 Kismaros Rövid táv R45
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv K69
Kőszegi Csaba 1970 2475 Kápolnásnyék Trek SE Rövid táv R56
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Trek SE Rövid táv R15
Kotroczó Dorka 2001 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R132
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy Rövid táv R46
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács Gergely 1993 2700 Cegléd Közép táv K36
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R5
Kovács László 1966 1204 Budapest Trek SE Közép táv K2
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv R106
Kubát Károly 1973 2330 Dunaharaszti Rövid táv R55
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv H17
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Közép táv K53
Láng Melinda 1981 2600 Vác MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K76
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv R119
Lászlók Zsolt 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Hosszú táv H22
Lengyel Ábel 2006 4287 Vámospércs Superior MTB Team Mini táv M7
Lizán Péter 1973 2314 Halásztelek Vegan Energy Food Team Hosszú táv H16
Loboda Attila 1974 6050 Lajosmizse Közép táv K38
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K103
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K105
Májer Balázs 1986 2600 Vác Közép táv K43
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Rövid táv R114
Makadán Tibor 1973 1117 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K104
Maróti Dávid 2002 9024 Győr Rövid táv R66
Maróti János 2001 9024 Győr Rövid táv R67
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K27
Máthé Gábor 1997 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R121
Matus Tamás 1982 2192 Hévízgyörk Rövid táv R82
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R19
Melihercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R133
Mészáros Gábor 1991 1068 Budapest Rövid táv R48
Mészáros Milán 1986 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R122
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R28
Miklós Mária 1977 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K101
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv R115
Minya Gergely 1990 4481 Nyíregyháza Közép táv K117
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K106
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K70
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K7
Molnár Lóránd 1988 6723 Szeged Közép táv K94
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv K49
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R40
Molnár László 1965 7627 Pécs Közép táv K84
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H2
Molnár-Farkas Gergő 1990 1115 Budapest Rövid táv R47
Móni Péter 1983 2536 Nyergesújfalu Közép táv K20
Mráz János 1978 6723 SZEGED Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K78
Nagy Ágnes 1965 3300 Eger EGER MTB Közép táv K39
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K86
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K107
Nagy Péter 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R134
Nagy Zoltán 1974 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K63
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K17
Nánai Csaba 1977 2000 Szentendre Bringabanda SC Közép táv K28
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K25
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv R85
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R21
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB Team Közép táv K3
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R3
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K116
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K81
Osgyáni Dávid Sándor 1997 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R135
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő Rövid táv R29
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H15
Palásti Zsolt 1978 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv R64
Pallag Tamás 1987 2096 Üröm Közép táv K87
Pap Péter 1984 4400 Nyíregyháza Közép táv K11
Papp Atilla 1972 1037 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K30
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R69
Potor János 1987 4405 Nyíregyháza Közép táv K16
Pribula Adrián 1974 2100 Gödöllő Rövid táv R100
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K66
Putzer Alex 1981 2490 Pusztaszabolcs Közép táv K88
Rácz Szabolcs 1972 3300 Eger Salgótarjáni HKE Hosszú táv H26
Rácz Ákos 1977 2049 Diósd Sólyom Team Rövid táv R83
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Rövid táv R57
Raffai Zsolt 1986 2193 Galgahévíz Rövid táv R75
Raffai Pál 1983 2181 Iklad Rövid táv R74
Raji Ferenc 1975 3731 Szuhakálló team3K Rövid táv R94
Rakovics Vilmos 1955 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R79
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R101
Répási Roland 1983 4002 Debrecen Rövid táv R58
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R59
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv R354
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv R116
Sándor Zoltán 1984 2170 Aszód Rövid táv R49
Schreiner Szabolcs 1976 6088 Apostag Közép táv K99
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R7
Sike András 1972 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K108
Sike Ágnes 1985 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv R95
Simon Zsolt 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R108
Solymosi Gábor 1981 3300 Eger Rövid táv R86
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R111
Sós Béla 1958 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R65
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R110
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M5
Svéd Csaba 1981 2481 Velence Trek SE Közép táv K64
Szabó Gábor 1986 6078 Jakabszállás Közép táv K40
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv K60
Szabó Gábor 1974 8000 Székesfehérvár Közép táv K54
Szajlai Gáspár Péter 1978 3399 Andornaktálya HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R89
Szalai Ádám 1986 3535 Miskolc Rövid táv R127
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H20
Szamos Márton 1993 3300 Eger Közép táv K118
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv K12
Szász István 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K100
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K82
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R123
Szedlacsek Ottó 1979 3700 Kazincbarcika team3K Hosszú táv H13
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Rövid táv R525
Szegedi Attila 1985 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Rövid táv R107
Székely Bertalan 1973 2040 Budaörs Rövid táv R53
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R16
Szerző Péter 1992 2045 Törökbálint FRO Racing Rövid táv R32
Szívós János 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R41
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Hosszú táv H23
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Rövid táv R13
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K4
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R2
Szügyi András 1989 1076 Budapest Hosszú táv H3
Szurmik Attila 1984 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H6
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Superior MTB Team Rövid táv R117
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE Közép táv K119
Takáts Máté 1988 1039 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv K31
Tamás Pál 1987 4400 Nyíregyháza Közép táv K9
Tanács Gabriella 1985 6763 Szatymaz Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 6078 Jakabszállás Közép táv K89
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R125
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárno Mini táv M2
Telek György 1971 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K50
Tenta Tamás 1976 1212 Budapest Rövid táv R96
Török Ince 1998 6800 Hódmezővásárhely Hosszú táv H14
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv K41
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R118
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R11
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R6
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv R50
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv K51
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K13
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R9
Utassy Sándor 1976 3257 Bükkszenterzsébet HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R37
Varga Zoltán 1983 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H7
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv K113
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv R124
Varga Zsolt 1968 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R136
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K5
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv R24
Várkonyi Gábor 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K79
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K61
Végh Tibor 1963 2600 Vác Rövid táv R51
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K77
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K23
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv H27
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K15
Wolsky Norbert 1980 6723 Szeged Közép táv K65
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R76
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K112
Zonkó Ferenc 1958 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K44