XIX. Duna Maraton - 2018-07-08 10:00 (várólista)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória
Baknák Ramóna 1981 8400 Ajka Rövid táv
Bánrévi Zsolt 1989 3300 Eger Rövid táv
Baranya Rebeka 2003 9071 Gönyű Rövid táv
Bázsa Péter 1993 2120 Dunakeszi Rövid táv
Borsos Benedek 1996 1029 Budapest SVS Pro Team Hosszú táv
Buza Mónika 1978 1101 Budapest Sólyom Team Rövid táv
Cseh Veronika 1990 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv
Csepi Dusán 1979 1091 Budapest Közép táv
Csontó Ádám 1994 3524 Miskolc BVSC Közép táv
Dalos István 1965 6034 Helvécia Közép táv
Dalos Attila 1967 2093 Budajeno Közép táv
Debreczeni Alex 1970 1112 Budapest Hosszú táv
Dobozi András 1983 2085 Pilisvörösvár Rövid táv
Elek Zoltán 1979 1225 Budapest Rövid táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Rövid táv
Farkas Miklós 1983 2030 Érd Rövid táv
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Közép táv
Fekete István 1978 2517 Kesztölc Rövid táv
Fenusz Márk 1991 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv
Földi Bence 1993 1135 Budapest BVSC Közép táv
Gajdics Attila 1975 1015 Budapest Rövid táv
Gál Bertalan 1976 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Gerzsenyi Zsolt 1973 2030 Érd Rövid táv
haffner kata 1990 2851 Környe VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv
Hetyei Tamás 1983 8000 Székesfehérvár Közép táv
Hodász Tibor 1978 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv
Huszka Róbert Sándor 1994 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kalmár Laca 1968 1156 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kecskeméti László 1982 3744 Múcsony Közép táv
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Közép táv
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kiss István 2007 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv
Kiss Gábor 1978 3600 Ózd Ózdi KE Rövid táv
Koch Kristóf 1979 3300 Eger K4Bike Rövid táv
Koczka László 1975 6088 Apostag Rövid táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Kuti Csaba 1972 1112 Budapest Rövid táv
Lénárt László 1956 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Rövid táv
Maroti Dávid 2002 9024 Győr Tatanka Racing Team Rövid táv
Michalik László 1953 2100 Gödöllő Közép táv
Mihályi Balázs 1969 2536 Nyergesújfalu Közép táv
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Nagy Szilard 1973 8438 Veszprémvarsány Bakony Racing Team Rövid táv
Nagy Barnabás 1997 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Novák Zita Lilla 1993 1074 Budapest Rövid táv
Olajos Attila 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv
Oszetzky Zoltán 1967 1033 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Rövid táv
Pataki Ferenc 1963 1038 Budapest PCCC Közép táv
Pátkay Balázs 1974 1186 Budapest Közép táv
Pécsi Péter 1974 5600 Békéscsaba Rövid táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Közép táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Rátkay Kristóf 1990 1039 Budapest Rövid táv
Rigó Gergő Krisztián 1996 1113 Budapest Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesület Rövid táv
Simon Krisztián 1977 2091 Etyek Rövid táv
Simonyi András 1982 2600 Vác Waberer's Trek Team Közép táv
Szabados Péter 1970 2464 Gyúró Superior MTB Team Közép táv
Szabó Gábor 1974 2000 Szentendre Közép táv
Szabó Alex 2008 1148 Budapest Mini táv
Szobota László 1990 4621 Fényeslitke Közép táv
Szrenkó Zoltán 1975 1063 Budapest Rövid táv
szücs balázs 1979 9023 győr Rövid táv
Takács Ildikó 1985 3900 Szerencs NYKSE Rövid táv
Tóth Márk 1992 2094 Nagykovácsi Rövid táv
Tóth István 1960 2092 Budakeszi SILVER KAJAK Rövid táv
Tulcsik Melinda 1988 1126 Budapest Rövid táv
Varga Márk 2007 1134 Budapest BVSC Mini táv
Varga László 1995 1044 Budapest Közép táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Közép táv
Zsolnai Gábor 1976 1106 Budapest Rövid táv