XVIII. Bukk Maraton - 2018-08-05 09:20 (elfogadott nevezések)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória Rajtszám
Ádám Szalkai 2005 1171 Budapest Mini táv M43
Ádók Róbert 1992 6900 Makó Közép táv K166
Albrecht Pál 1980 2220 Vecsés Rövid táv R140
Almási Anita 1980 6723 Szeged Mini táv M40
Andrusch István 1971 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R224
Angeli Ervin 1955 1152 Budapest Mini táv M13
Angyal Zsolt 1976 2192 Hévízgyörk Rövid táv R99
Árva Zsolt 1988 3529 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H34
Árvay Dénes 1981 1074 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H36
Attila Pintér 1967 3300 Eger Rövid táv R271
Bagi Csaba 1976 2600 Vác Közép táv K103
Bahul József 1980 3300 Eger Ózdi KE Hosszú táv H50
Bajzát Zoltán 1984 3324 Felsőtárkány Rövid táv R278
Bajzát Zoltán 1981 3300 Eger EGER MTB Közép táv K277
Bakocs Péter 1976 1141 Budapest Közép táv K70
Bakondi Attila 1978 3300 Eger Közép táv K278
Bakonyi Györgyi 1972 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Mini táv M80
Bakos Tamás 1989 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K168
Bakos János 1978 2700 Cegléd Rövid táv R306
Baksay Gergely 1976 1224 Budapest Superior MTB Team Közép táv K33
Baksay Dániel 2006 1224 Budapest Superior MTB Team Mini táv M4
Balazs Gyenes 1983 2013 Pomaz Közép táv K210
Balázs Miklós 1964 1192 Budapest Közép táv K169
Balázs Viktor 1982 3259 Szentdomonkos Rövid táv R280
Balázs Beáta 1981 1039 Budapest Bringabanda SC Közép táv K58
Balázsi Péter 1974 1147 Budapest Közép táv K8
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R131
Bali Emese 2005 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Mini táv M10
Bálint Zsolt 1968 2025 Visegrád MiGreen Team Visegrád Rövid táv R336
Bálint József 1984 3142 Mátraszele Salgótarjáni HKE Rövid táv R132
Bálint Tímea 1992 6647 Csanytelek Rövid táv R352
Bálint Blanka 2005 2025 visegrád MiGreen Team Visegrád Mini táv M52
Bàlint Schwendtner 1993 1107 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R229
Báló Dorka 2005 3300 Eger Rövid táv R244
Báló Krisztián 1976 3300 Eger Rövid táv R245
Baluka Balázs 1978 1171 Budapest Waberer's Trek Team Hosszú táv H31
Bánfi Tibor 1976 1091 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K6
Bányai Károly Róbert 1987 3300 Eger Rövid táv R379
Baráth Simon 2002 4031 Debrecen Rövid táv R309
Bardóczki Valentin 1997 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R90
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid táv R144
Barta Tamás 1969 3761 Tornakápolna Pedelec 0-500Wh E3
Becsei Kornél 1981 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R162
Becsey Ákos 1995 2040 Budaörs Közép táv K265
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv K180
Benedek Zoltán 1965 1123 Budapest Közép táv K284
Benedek Gábor 1978 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K46
Benke Gábor 1991 4400 Nyíregyháza Közép táv K170
Bérczes Lajos 1974 1086 Budapest Bike4life Hosszú táv H38
Berecz Enikő 1975 4287 Vámospércs Superior MTB Team Rövid táv R62
Berecz Péter 1986 3346 Bélapátfalva Rövid táv R266
Bereczki István 1973 4030 Debrecen Rövid táv R254
Bereczky Gáspár 1966 1104 Budapest Rövid táv R301
Berta Rajmund 1985 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R151
Bertóti Rita 1970 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M5
Bihari Tibor 1979 6723 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú táv H47
Binder László 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K157
Biro Gergely 1979 3300 Eger Rövid táv R315
Bìrò Tamàs 1975 3300 Eger Rövid táv R260
Bittmann Zsolt 1973 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Rövid táv R310
Bittmann Panna 2004 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Mini táv M46
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K83
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 5540 Szarvas Rövid táv R253
Bobula Dalma 1998 7627 Pécs Rövid táv R284
Bócz Bendegúz 2000 2117 Isaszeg Rövid táv R357
Boda Péter Kristóf 1991 3300 Eger Mesterbike 575 Team Hosszú táv H35
Bódán Zsófia 1994 3659 Sáta NAGY SE Rövid táv R299
Bodnár Márton 1985 1107 Budapest HegyiBringa SE Hosszú táv H52
Bodócs Mihály 1967 2094 Nagykovács Crosskovácsi SE Rövid táv R184
Bodonyi Péter 1953 1026 Budapest Rövid táv R193
Bodzán József 1974 5746 Kunágota Közép táv K171
Bogádi György 1957 1235 Csernely Rövid táv R157
Bognár Tamás 1978 3212 Gyöngyöshalász Rövid táv R39
Bognár Tibor 1977 1181 Budapes Közép táv K64
Bognár Balázs 1978 2049 Diósd Superior MTB Team Közép táv K53
Bokros Ferenc 1963 3564 Hernádnémeti Rövid táv R236
Bondár László 1959 5700 Gyula Rövid táv R316
Borbély Zsolt 1979 3535 Miskolc Rövid táv R18
Borbély István 1991 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K25
Börcsök Attila 1986 6728 Szeged Közép táv K158
Bordás Sándor 1977 Rövid táv R52
Boros Gyula 1965 3534 Miskolc Rövid táv R35
Borsi Tamás 1984 1113 Budapest Ózdi KE Rövid táv R333
Böszörményi László 1954 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R30
Böszörményi Tamás 1973 2151 Fót Sólyom Team Rövid táv R143
Bóta Tamás 1985 3325 Noszvaj Rövid táv R322
Brachna Gábor 1975 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R126
Brájer Gábor 1975 1108 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K98
Brandhuber Attila 1964 2085 Pilisvörösvár PCCC Rövid táv R225
Brezina Albert 1979 2621 Verőce Rövid táv R25
Bucsi Zoltán 1970 2030 Érd Mini táv M17
Budai Sándor 1966 2230 Gyömrő Rövid táv R360
Budai Gyula 1963 3300 Eger Mini táv M60
Bugyi Imre 1975 8500 Pápa Rövid táv R243
Bula Zsófia 2004 2621 Verőce Mini táv M66
Bula Tamás 1974 2621 Verőce Közép táv K282
Buruczki Szilárd 1979 1121 Budapest Cube-Csömör Hosszú táv H56
Bús Miklós 2004 2700 Cegléd C.E.S. Mini táv M56
Buvár Eszter 2000 5800 Mezőkovácsháza Superior MTB Team Közép táv K89
Buza Mónika 1978 1101 Budapest Sólyom Team Rövid táv R331
Cipó István 1975 3300 Eger Közép táv K122
Csaba Fáczán 1976 3300 Eger Rövid táv R251
Csámpa Tibor 1971 1188 Budapest Cube-Csömör Közép táv K159
Csank Zsolt 1976 3397 Maklár EGER MTB Rövid táv R363
Csehely Rebeka 2003 3950 Sárospatak Mini táv M65
Csehely Tamás 1976 3950 sárospatak HegyiBringa SE Rövid táv R288
Csendes Tamás 1979 8411 Veszprém-Kádárta NYKSE Rövid táv R211
Csépányi Péter 1972 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv K247
Csépe Ákos 2002 3300 Eger Rövid táv R374
Csepi Dusán 1979 1091 Budapest Közép táv K91
Cser Attila 1978 2040 Budaörs Sólyom Team Közép táv K142
Cserpák Péter 1978 3521 Miskolc Rövid táv R290
Cservák Zalán 2003 3860 Encs team3K Rövid táv R84
Csikász Gergely 1986 3516 Miskolc Rövid táv R20
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Rövid táv R119
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K183
Csömöz Szabolcs 1985 2316 Tököl Közép táv K99
Csonka Dávid 1984 1144 budapest Ózdi KE Rövid táv R382
Csonka Lajos 1972 8220 Balatonalmádi Sólyom Team Rövid táv R101
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid táv R31
Csontos Balázs 2001 2000 Szentendre Rövid táv R283
Csorba János 1974 6050 Lajosmizse Rövid táv R10
Csörögi Zoltán 1979 2119 Pécel Rövid táv R305
Czakó Péter 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R42
Czibere Gábor 1965 2100 Gödöllő Rövid táv R371
Czinkoczki Zoltán 1981 2626 Nagymaros Bringabanda SC Közép táv K112
Deák Ferenc 1967 1182 Budapest Közép táv K143
Deák Anikó 1978 2000 Szentendre Rövid táv R172
Debre László 1970 2600 Vác Közép táv K218
Dékány Tamás 1983 9023 Győr Közép táv K222
Demeter Zoltan 1980 2000 Szentendre Superior MTB Team Rövid táv R12
Demjén Gábor 1972 9028 Győr Waberer's Trek Team Rövid táv R36
Dienes Barnabás 1977 3257 Bükkszenterzsébet EGER MTB Közép táv K63
Dolonai György 1962 2117 Isaszeg Meditech Sport Club Közép táv K30
Dömök Nándor 1979 6000 Kecskemét Rövid táv R173
Domonkos Dániel 1989 1098 Budapest Rövid táv R361
Dósa Márton 1980 2659 Érsekvadkert Vitalitás SE Hosszú táv H49
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Közép táv K90
Doszpoly Beatrix 1976 3761 Tornakápolna Pedelec 0-500Wh E4
Doszpoly Loránd 1971 3761 Tornakápolna Pedelec 0-500Wh E5
Dózsa Imre Márk 2004 1144 Budapest Rövid táv R237
Dózsa Zétény 2004 2621 Verőce Superior MTB Team Rövid táv R63
Dózsa György 1967 2621 verőce Superior MTB Team Közép táv K54
Dózsa Imre 1975 1144 Budapest Mini táv M15
dr. Bakos Gergő 1981 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Közép táv K203
dr. Bús László 1974 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K254
Dr. Buvár István 1973 5800 Mezőkovácsháza Hosszú táv H18
Dr. Buvárné Fári Andrea 1973 5800 Mezőkovácsháza Rövid táv R94
Dr. Czibók Csilla 1959 2083 Solymár Rövid táv R120
Dremák Krisztián 1981 2886 Réde Superior MTB Team Közép táv K287
Dr. Hudáky Péter 1971 2092 Budakeszi Pedelec 501+Wh E201
dr. Juhász Attila Simon 1972 3324 Felsőtárkány Pedelec 0-500Wh E10
dr. Kelemen István 1977 3300 Eger Közép táv K205
Dr Papp Attila Ákos 1974 1048 Budapest Rövid táv R267
Dr. Szabó Ákos 1974 5600 Békéscsaba Közép táv K100
Dr. Szakács Zoltán 1959 2083 Solymár Közép táv K141
Dr. Tajdi Bence 1987 1135 Budapest Mesterbike 575 Team Rövid táv R375
Dr. Takács Eszter 1981 2162 Őrbottyán Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K238
Dr Vágó Brigitta 1988 3872 Novajidrány Merida Maraton Team-CST Mini táv M19
Dudás-Szabó Lajos 1971 6600 Szentes Rövid táv R43
Dzúró Zoltán 1968 3534 Miskolc Közép táv K71
Egei Tamás 1963 2089 Telki Waberer's Trek Team Közép táv K206
Egerszegi Linda 1986 9023 Győr Mini táv M35
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv K14
Elek Gábor 1976 1138 Budapest Hosszú táv H32
Elmi Márk 1982 3663 Arló Rövid táv R130
Elmi Dávid 1985 1015 Budapest Rövid táv R115
Erdős Attila 1973 2112 Veresegyház Rövid táv R141
Éreth Eszter 1987 1094 Budapest Rövid táv R259
Erős András 1990 3414 Bükkzsérc Merida Maraton Team-CST Közép táv K253
Farkas Balázs 1997 3630 Putnok Ózdi KE Rövid táv R334
Farkas Milán 1980 1164 Budapest Rövid táv R232
Farkas Attila 1974 2000 Szentendre Salgótarjáni HKE Hosszú táv H24
Fazakas László 1976 2220 Vecsés Mini táv M36
Fazakas Bálint 2010 2220 Vecsés Mini táv M37
Fazekas Jácint 1975 2183 Galgamácsa Waberer's Trek Team Közép táv K289
Fedor István 1978 2310 Szigetszentmiklós Merida Maraton Team-CST Közép táv K184
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R128
Fehér Csaba 1973 3200 Gyöngyös Közép táv K72
Fehér Viktor 1973 5126 Jászfényszaru Rövid táv R148
Fejes Gergő 1992 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv H10
Fejes '1x1' Barnabás 1969 2094 Nagykovácsi Hosszú táv H11
Fekete Barnabás 1974 Kazincbarcika Közép táv K80
Fekete Zsolt 1975 2942 Nagyigmánd Bakony Racing Team Közép táv K244
Feldhoffer Bálint 2005 2040 Budaörs Superior MTB Team Rövid táv R356
Feldhoffer Botond 2003 2040 Budaörs Superior MTB Team Rövid táv R355
Ferencz Anna 1986 1067 Budapest Bringabanda SC Rövid táv R285
Fernye Lajos 1982 3411 Szomolya Egri Bájkerek Hosszú táv H4
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Hosszú táv H21
Fésüs László 1969 1112 Budapest Meditech Sport Club Rövid táv R38
Fésűs Gábor 1982 1112 Budapest Közép táv K199
Fetter Zsolt 1974 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K191
Figler Anita 1974 3525 Miskolc Rövid táv R88
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Közép táv K274
Flamich Dávid 2003 2600 Vác Rövid táv R73
Fodor István 1984 3300 Eger NAGY SE Mini táv M14
Fodor Gábor 1975 2484 Agárd Salgótarjáni HKE Hosszú táv H25
Fodor Dávid 1996 3671 Borsodnádasd Ózdi KE Közép táv K248
Fodor Sándor 1967 3300 Eger MLINKÓSOK Mini táv M41
Fodor Zsolt 1978 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K69
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R302
Fogarasi László 1965 1142 Budapest Bike4life Rövid táv R198
Fogarasi Péter 1969 1039 Budapest Bike4life Rövid táv R199
Freeman Karl 1969 1011 Ercsi Közép táv K34
Frölich Tamás 1983 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv K249
Fuchs Réka 2000 2040 Budaörs Közép táv K267
Fuchs Ernő 1969 2040 Budaörs Közép táv K266
Fülöp Zoltán 1983 1186 Budapest Közép táv K77
Füri Mátyás 2005 1144 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R321
Füri Márton János 2001 1144 Budapest Bikeexpress SE Közép táv K241
Gábor Bence 1973 2096 Üröm Mini táv M68
Gábor Milán 2008 2096 Üröm Superior MTB Team Mini táv M67
Gajda Pál 1974 6000 Kecskemét Közép táv K160
Gál Balázs 2000 1171 Budapest(Rákoscsaba) Közép táv K128
Gál Julianna 2001 3300 EGER Mini táv M57
Gál Erika 1968 3529 Miskolc Rövid táv R33
Gáspár Gábor 1977 8000 Székesfehérvár Rövid táv R241
Gáspár András 1975 2220 Vecsés Rövid táv R330
Gavidia Ignacio 1983 Közép táv K263
Géczy Balázs 1978 1171 Budapest NMI Team Közép táv K234
Gelencsér Ferenc 1966 1046 Budapest Superior MTB Team Közép táv K55
Gelle Olívia 2000 2921 Komárom Brigetio KSE Rövid táv R152
Gercsényi András 1982 3031 Zagyvaszántó Mátra Biker SC Rövid táv R223
Giriti Sándor 1967 2170 Aszód Rövid táv R109
Glózer Áron 1980 1213 Budapest Rövid táv R358
Gombolai László 1970 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Közép táv K226
Gönczi Attila 1969 3521 Miskolc Freeriderz SC Hosszú táv H45
Göncző Attila 1974 2700 Cegléd C.E.S. Rövid táv R317
Gór Szabolcs 1985 3644 Tardona Rövid táv R273
Gortva László 1968 2310 Szigetszentmiklós DH Giraffe KCSE Rövid táv R188
Gotthárd Balázs 1989 3903 Bekecs team3K Hosszú táv H15
Gréczi István 1989 2131 Göd Bringabanda SC Közép táv K79
Gregor Barnabás 1980 2315 szigethalom Közép táv K255
Grosz Zoltán 1976 1131 Budapest Bringabanda SC Hosszú táv H60
Gudella Ádám 2007 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M22
Gyarmathy Tamás 1974 3300 Eger Rövid táv R366
Györe Evelin 2001 2700 Cegléd C.E.S. Rövid táv R339
Györe Szabolcs 1973 2700 Cegléd C.E.S. Rövid táv R340
Győre Zoltán 1975 2000 Szentendre Bike4life Hosszú táv H39
Gyügyei Károly 1977 1164 Budapest Közép táv K23
Gyűrű Tamás 1982 2142 nagytarcsa Rövid táv R324
Habóczky Sándor 1970 1037 Budapest Vasárnapi Tekergők Audentes Közép táv K173
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom FEMAT-ZKSE Rövid táv R346
Halász László 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R8
Halász Angéla 2001 2145 Kerepes Rövid táv R160
Halász Jozsef 1968 2145 Kerepes Közép táv K130
Halász Károly 1963 3348 Szilvásvárad Mini táv M73
Hankó Benedek 2005 2013 Pomáz Mini táv M38
Hankó Tamás 1978 2013 Pomáz Közép táv K224
HARGITAI ZOLTÁN 1987 1114 Budapest Közép táv K213
Harkai Máté 1998 6724 Szeged Rövid táv R189
Harsányi Zoltán 1980 1042 Budapest Közép táv K21
Hasenfratz Péter 1976 2085 Pilisvörösvár PCCC Hosszú táv H62
Havasi Andrea 1978 3300 Eger Mini táv M74
Házy Attila 1980 2660 Balassagyarmat Rövid táv R372
Hegedűs Beáta 1988 8200 Veszprém Waberer's Trek Team Rövid táv R85
Hegedűs Ádám 1979 1039 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H46
Hegyi Timea 1980 2030 érd Közép táv K156
Hegyi Gábor 1974 7627 Pécs Közép táv K104
Heiszer Zsolt 1965 2045 Törökbálint Meditech Sport Club Közép táv K153
Helle Róbert 1971 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R318
Herenik Katalin 1984 1092 Budapest Kancellária SE Rövid táv R311
Hermann Róbert 1980 2484 Agárd Közép táv K161
Hernáth Attila 1962 9700 Szombathely Agro-Alfa Team Közép táv K154
Hevesi Kata 1967 3300 Eger Rövid táv R102
Hévizi Gergely 1979 1034 Budapest Alpinbike Team Endura Giant High5 Rövid táv R182
Hidvégi Ariel 1977 1041 Budapest Merida Maraton Team-CST Pedelec 501+Wh E203
Hodász Tibor 1978 2094 Nagykovácsi Rövid táv R165
Hódi Zoltán 1987 6800 Hódmezővásárhely Közép táv K259
Holló Tibor 1973 2338 Áporka Merida Maraton Team-CST Közép táv K35
Holluby András 1971 1031 Budapest Meditech Sport Club Közép táv K268
Homonnay András 1982 1025 Budapest ROPRINT Racing Team Közép táv K257
Hornung András 1994 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K19
Horváth József 1975 1152 Budapest Mesterbike 575 Team Hosszú táv H3
Horváth Ferenc 1952 1116 Budapest Rövid táv R122
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv R166
Horváth Gábor 1982 6724 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K144
Horváth Adél 1999 9735 Csepreg Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép táv K292
Horváth Máté 1977 3534 Miskolc Közép táv K229
Horváth Ádám 1987 3246 Mátraderecske Salgótarjáni HKE Rövid táv R133
Horváth Zsolt 1972 2192 Hévízgyök Rövid táv R103
Horváth Miklós 1976 4027 Debrecen Chili Sport Rövid táv R22
Horváth Zita 1987 1015 Budapest Rövid táv R121
Horváth Zoltán 1977 1076 Budapest Rövid táv R171
Horváth Ákos 1981 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid táv R75
Horváth Ágnes 1975 8230 Balatonfüred Meditech Sport Club Közép táv K82
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid táv R69
Hrenkó Norbert 2001 4400 Nyíregyháza ViniBike.hu Közép táv K290
Hudák Szilvia 1981 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Közép táv K73
Hugauf Marcell 1994 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Rövid táv R76
Hugyecz Attila 1989 3300 Eger Rövid táv R26
Hunics Balázs 2004 1223 Budapest Superior MTB Team Mini táv M6
Ibrányi Attila 1981 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Közép táv K227
Imre Eszter 2005 3531 Miskolc Rövid táv R369
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Rövid táv R341
Imre György 1974 3531 Miskolc Rövid táv R368
Izsó Dániel 2006 3800 Szikszó AKSE Mini táv M20
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE Rövid táv R164
jakab péter 1982 4400 nyíregyháza Rövid táv R200
Jakab József 1952 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R212
Jakab Gábor 2002 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R57
Janó Ádám 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R149
Jánosi Zoltán 1977 3300 Eger Rövid táv R238
Jaros Péter 1969 3200 Gyögyös Mátra Biker SC Rövid táv R91
JAROS Zsolt 1971 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid táv R92
Jenei Zoltán 1971 2837 Vértesszőlős Rövid táv R183
Jobbágy Balázs 1992 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K27
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv R167
Juhász Ferenc 1974 3300 Eger Közép táv K129
Juhász Ákos 1984 2170 Aszód Rövid táv R44
Juhász József 1977 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R86
Juhász Sándor 1981 5091 Tószeg Közép táv K136
Juhász Gergely 1980 6800 Hódmezővásárhely Életerő KSE Hosszú táv H57
Kakuk Simon 1968 3324 Felsőtárkány Rövid táv R255
Kalla Brigitta 1974 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R27
Kálóczi Balázs 1992 8200 Veszprém VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K106
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv R139
Kámán Csaba 1970 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R175
Kámán Krisztián 1998 1134 Budapest ROPRINT Racing Team Rövid táv R174
Kameniczki Ferenc 1969 3324 Felsőtárkány Mini táv M63
Kandzsarov Peter 1976 1113 Budapest Közép táv K167
Kanyári Zsombor 1998 4531 Nyírpazony ViniBike.hu Rövid táv R93
Kanyári Botond 2000 4531 Nyírpazony Superior MTB Team Közép táv K84
Káplár Ferenc 1968 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Közép táv K38
Kapornai Gábor 1979 2600 Vác Mini táv M39
Karácsonyi Ildikó 1977 9730 Kőszeg Merida Maraton Team-CST Közép táv K186
Karácsonyi Zsolt 1974 1156 Budapest Közép táv K139
Kárai István 1974 4150 Püspökladány Rövid táv R96
Karakai Viktor 1978 1181 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K185
Karcsai Imréné Anna 1955 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R297
Kardos Tibor 1960 7633 Pécs Pécsi Junior KE Közép táv K109
Karl Bianka 1999 1103 Budapest Közép táv K288
Kármán József 1955 2764 tápióbicske Waberer's Trek Team Rövid táv R34
Kárpáti Bálint 2005 1182 Budapest Merida Kőbánya TC Rövid táv R362
Kaskó Tamás 1979 Rövid táv R246
Kaszanyiczki László Máté 1984 1171 Budapest Egyszeregy KE. - deviantmtb.hu Hosszú táv H19
Kató László 1975 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Mini táv M27
Katona Bálint 1986 4025 Debrecen Közép táv K179
Kazi György 1968 1144 Budapest Hosszú táv H12
Kazi Alex 1999 1144 Budapest Hosszú táv H29
Kele János 1971 2254 Szentmártonkáta Közép táv K236
Kelemen Krisztián 1984 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R77
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv R17
Kelemen Imre 1968 2536 Nyergesújfalu Vialand Racing Team Közép táv K285
Kelemen Attila 1974 4600 Kisvárda Közép táv K271
Kemény Zsolt 1983 4030 Debrecen Közép táv K188
Kenesei Benjámin 1998 2067 Szárliget Közép táv K219
Kenyó Endre 1974 2230 Gyömrő Rövid táv R230
Kenyó Kristóf 2002 2230 Gyömrő Rövid táv R231
Kenyóné Süli Melinda 1976 2230 Gyömrő Mini táv M28
Kerek Róbert 1977 3023 Petőfibánya Sportstuff Racing Rövid táv R95
Kersánszki Attila 1980 2509 Dorog Mini táv M70
Kersánszki Tamás 1975 1112 Busapest Rövid táv R159
Kimmel János 1974 2016 Leányfalu Rövid táv R286
Király Ákos 1972 8230 Balatonfüred Rövid táv R213
Király József 1983 3024 Lőrinci-Selyp Közép táv K217
Király Eszter 1988 1063 Budapest Rövid táv R270
Király Csaba 1982 2143 Kistarcsa Közép táv K230
Király Lajos 1977 3327 Novaj NAGY SE Rövid táv R170
Kis Szabolcs 1980 1182 Budapest Rövid táv R13
Kis András 1979 6728 Szeged Szegedi Kerékpáros SC Közép táv K283
Kis Péter 1979 2700 Cegléd Közép táv K36
Kis József 1972 4400 Nyíregyháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H40
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv R353
Kisjeszeni-Jeszenszky Zsolt 1971 2161 Csomád Közép táv K105
Kispál Gábor 1979 5100 Jászberény Jbike Team Közép táv K10
Kiss István 1976 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K22
Kiss András 1975 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H6
Kiss Vince Daniel 2006 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M3
Kiss Dániel 1987 3714 Sajópálfala Rövid táv R384
Kiss Benedek 1970 1024 Budapest Rövid táv R153
Kiss Tamás 1970 1029 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K92
Kiss István 2007 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M48
Kiss László 1990 1188 Budapest Közép táv K114
Kiss Zoltán 1976 2220 Vecsés Közép táv K240
Kiss Luca Rozália 2006 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Mini táv M77
Kiss Réka 2004 2040 Budaörs Mini táv M75
Kocsi Sándor Waberer's Trek Team 1955 2760 nagykáta Rövid táv R4
Kocziha Zoltán 1973 5600 Békéscsaba Fenntartható Térségért Alapítvány Közép táv K204
Ködmön Dorottya 1992 3257 Bükkszenterzsébet Rövid táv R274
Kőfalusi Viktor 1983 1075 Budapest Közép táv K261
Kókai Béla 1981 5123 Jászárokszállás Jbike Team Rövid táv R261
Kókai Gábor 1966 2230 Gyömrő GIANT Gyömrő Rövid táv R145
Kókány Pál 1975 1157 Budapest Rövid táv R262
Kollár László 1975 8500 Pápa Rövid táv R257
Kollár Dani 1994 9028 Győr Rövid táv R70
Kömöz Róbert 1975 2030 Érd ROPRINT Racing Team Rövid táv R190
Koncz Róbert 1968 1188 Budapest Közép táv K86
Kondacs Zoltán 1965 6725 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K113
Konrád Attila 1980 2623 Kismaros Rövid táv R45
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv K59
Koppány Barnabás 1978 3300 Eger EGER MTB Közép táv K181
Kormos Csaba 1978 3300 Eger Mini táv M62
Kormos Bence 2006 3300 Eger Mini táv M61
Kormos István Péter 1990 3343 Bekölce Rövid táv R265
Kormos Judit Renáta 1990 3300 Eger Rövid táv R264
Koroknai Ágnes 1994 3390 Füzesabony Rövid táv R294
Kortis Zalán Nimród 2003 3248 Ivád Rövid táv R292
Korubszky Zoltán 1979 Rövid táv R247
Kőszegi Krisztián 1977 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Rövid táv R263
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Waberer's Trek Team Rövid táv R15
Kőszegi Csaba 1970 2475 Kápolnásnyék Waberer's Trek Team Rövid táv R111
Kotroczó Dorka 2001 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R134
Kovács László 1966 1204 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv K2
Kovács Zoltán 1978 4031 Debrecen Rövid táv R5
Kovács Gergely 1975 7677 Orfű Pécsi Junior KE Közép táv K123
Kovács Tamás Zomby 1984 3246 Mátraderecske NAGY SE Hosszú táv H43
Kovács András 1973 1062 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K187
Kovács Péter 1980 1141 Budapest Közép táv K196
Kovács Tamás 1984 1204 Budapest Rövid táv R201
Kovács Fruzsina 1987 2721 Pilis Közép táv K243
Kovács Zsolt 1972 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv M23
Kovács Gergely 1993 2700 Cegléd Közép táv K37
Kovács Dani 1990 Kodály Zoltán Sajószentpéter Mini táv M45
Kovács Anikó 1982 2166 Püspökszilágy BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R46
Kovács Tibor 1979 3300 Eger Ózdi KE Közép táv K250
Kovács István 1975 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv K251
Kovács Tamás 1974 5123 Jászárokszállás Merida Maraton Team-CST Pedelec 501+Wh E9
Kövesdi Gábor René 1991 3396 Kerecsend Rövid táv R323
Krompàczki Péter 1985 2170 Aszód KTM TESZT TEAM Rövid táv R78
Kuba Roland 1994 94360 Nána Hosszú táv H54
Kubát Károly 1973 2330 Dunaharaszti Rövid táv R110
Kubik Csenge 1998 1108 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R303
Kubik Zsolt 1971 1108 Budapest Mini táv M78
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 1234 Nagyvárad Közép táv K209
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv K119
Kupán Kornél 1978 1032 Budapest Rövid táv R202
Kurinczi Engelbert 1976 2600 Vác Közép táv K221
Kuti Zoltán 1976 2120 Dunakeszi Közép táv K264
Kuti Csaba 1972 1112 Budapest Mini táv M29
Laczko András 1977 3000 Hatvan Sportstuff Racing Rövid táv R326
Laczkó Krisztián 1976 2162 Őrbottyán Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K237
Ladányi Miklós 1974 1201 Budapest Merkapt Maraton Team SE Hosszú táv H14
Lakatos Nikoletta 1995 3300 Eger Rövid táv R281
Lakatos Susann 1976 8175 Balatonfűzfő Rövid táv R195
Lakatos Ede 1963 3348 Szilvásvárad Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv R147
Landi Zoltán 1978 9400 Sopron Superior Team Sopron Közép táv K110
Láng György 1971 2094 Nagykovácsi Közép táv K172
Láng Melinda 1981 2600 Vác Meditech Sport Club Közép táv K43
Láng Szabolcs 1978 2621 Veröce Rövid táv R56
Lassu Bence 1998 1048 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R168
László Brigitta 1975 3300 Eger Mini táv M50
Lászlók Zsolt 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Hosszú táv H22
Lebedy Máté 1981 2000 Szentendre Közép táv K162
Lekeny Márk 1993 6726 Szeged Közép táv K163
Lénárt Marton 1982 3300 Eger Pedelec 0-500Wh E6
Lender György 1965 1145 Budapest HegyiBringa SE Rövid táv R154
Lengyel Ábel 2006 4287 Vámospércs Superior MTB Team Mini táv M7
Lizán Péter 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Közép táv K276
Loboda Attila 1974 6050 Lajosmizse Közép táv K39
Lőcsei Gábor 1976 1142 Budapest Meditech Sport Club Közép táv K133
Lőkös László 1977 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R191
Lőrincz János 1967 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K47
Losonczi Laszlo 1976 2120 Dunakeszi Közép táv K242
Lovrity Krisztián 1980 2091 Etyek Rövid táv R233
Ludmerczki Tibor 1973 2360 Gyál Rövid táv R327
Macsó Kornél 1980 3070 Bátonyterenye Közép táv K190
Magyar Bálint 1977 8960 Lenti Bringabanda SC Közép táv K152
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K49
Májer Balázs 1986 2600 Vác Közép táv K101
Majlath Gyula 1980 3033 Rozsaszentmarton Közép táv K201
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Rövid táv R64
Makadán Tibor 1973 1117 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K48
Makk László 1979 7624 Pécs Rövid táv R383
Márkus Melinda 1984 1182 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R289
Marlok Szabolcs 1991 2084 Pilisszentiván Rövid táv R146
Marlok Róbert 1963 9142 Rábapatona Rövid táv R328
Marosvolgyi Bence 2003 2049 Diosd Superior MTB Team Mini táv M58
Marosvölgyi Krisztian 1975 2049 Diosd Superior MTB Team Rövid táv R55
Maroti Dávid 2002 9024 Győr Tatanka Racing Team Rövid táv R116
Maróti Bence 1987 2030 Érd Rövid táv R192
Maróti Dávid 2002 9024 Győr Rövid táv R54
Maróti János 2001 9024 Győr Tatanka Racing Team Rövid táv R117
Márton András 1978 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K28
Máthé Gábor 1997 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R58
Matus Tamás 1982 2192 Hévízgyörk Rövid táv R104
Mayer Gábor 1982 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R19
Méhész Tamás 1977 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R219
Melichercsik János 1950 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R135
Mérai Péter 1969 3300 Eger Rövid táv R319
Mészáros Gábor 1977 3300 eger Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Közép táv K279
Mészáros Péter 1984 1095 Budapest Közép táv K291
Mészáros Milán 1986 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R59
Mészáros Tamás 2003 5124 Jászágó Jbike Team Rövid táv R320
Mészáros Gábor 1991 1068 Budapest Rövid táv R48
Mészáros Szabolcs 1977 3300 Eger Rövid táv R380
Mészáros Zsolt 1974 6772 Deszk Közép táv K200
Miczkó János 1971 2220 Vecsés Rövid táv R28
Mihályi Balázs 1969 2536 Nyergesújfalu Közép táv K281
Mihályi Gergely 2001 2536 Nyergesújfalu Rövid táv R367
Mihályi Zoltán 1966 2536 Nyergesújfalu Közép táv K280
Miklós Mária 1977 2117 Isaszeg BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K45
Mikó Zsolt 1974 2023 Dunabogdány Hegyimazsolák Szentendre SE Hosszú táv H55
Mikó Zsolt 2006 2023 Dunabogdány Superior MTB Team Mini táv M69
Mikolasek Andras 1967 2132 Göd Rövid táv R312
Mikuska Tamás 1989 3075 Márkháza Superior MTB Team Rövid táv R65
minarovics krisztian 1978 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team Közép táv K269
Minárovics Krisztián 2002 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team Rövid táv R351
Minya Gergely 1990 4481 Nyíregyháza Közép táv K116
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K50
Móder Zoltán 1975 8060 Mór Evolúció Kisbér Közép táv K76
Mohácsi Géza 1976 1171 Budapest Bringabanda SC Közép táv K7
Molnár Lóránd 1988 6723 Szeged Életerő KSE Közép táv K65
Molnár László 1966 1188 Budapest TSSE Rövid táv R40
Molnár László 1965 7627 Pécs Közép táv K60
Molnár András 1976 3262 MARKAZ Rövid táv R275
Molnár Csaba 1977 6600 Szentes Közép táv K174
Molnár Dávid 1987 3714 Sajópálfala Rövid táv R385
Molnár Richárd 1976 3300 Eger Közép táv K208
Molnár Gergely 1980 2600 Vác Közép táv K107
Molnár Csaba 1979 1078 Budapest Gyilkos Lódarazsak SE Hosszú táv H2
Molnár-Farkas Gergő 1990 1115 Budapest Rövid táv R47
Molnos Csaba 1979 7100 Szekszárd Rövid táv R203
Móni Péter 1983 2536 Nyergesújfalu Közép táv K20
Mráz János 1978 6723 SZEGED Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K78
Mráz Katalin 1979 5000 Szolnok Száguldó Virágok SE Közép táv K270
Mrázik András 1987 2614 Penc Közép táv K124
Müller Antal 1977 2025 Visegrad MiGreen Team Visegrád Rövid táv R337
Nabha Ilias 1976 1037 budapest Közép táv K207
Nagy Péter 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R136
Nagy Bence Bendeguz 1979 1048 Budapest Superior MTB Team Közép táv K66
Nagy László 1967 2141 Csömör BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K51
Nagy Ferenc 1979 7300 Komló Döke Komlói Egyesülete Közép táv K260
Nagy Zoltán 1974 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K93
Nagy János 1952 1144 Budapest Pedelec 0-500Wh E2
Nagy Adam 2009 2111 Szada BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M51
Nagy László 1980 3300 Eger Rövid táv R296
Nagy Balázs 1975 5600 Békéscsaba Rövid táv R268
Nagy Tamás 1967 3300 Eger EGER MTB Rövid táv R23
Nagy Zoltán 1969 2100 Gödöllő Rövid táv R376
Nagy Tamás 1978 6000 Kecskemét Közép táv K18
Nagy Attila 1977 1124 Budapest Közép táv K189
Nagy Sándor Attila 1968 3580 Tiszaújváros Brigetio KSE Hosszú táv H33
Nagy Tamás Balázs 2003 5600 Békéscsaba Rövid táv R269
Nagy Bálint 2007 3300 Eger Mini táv M81
Nagy Noémi 1979 8146 Jenő Szingo SE Közép táv K202
Nagy Ágnes 1984 7100 Szekszárd Rövid táv R313
Nagy Barnabás 1997 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H59
Nagy Norbert 1993 3580 Tiszaújváros Közép táv K121
Nagy Attila 1968 9700 Szombathely Rövid táv R240
Nagygyőr Csiila 1975 2700 Cegléd C.E.S. Mini táv M53
Nagygyőr Árpád 1972 2700 Cegléd C.E.S. Rövid táv R338
Nagyistók Gábor 1970 1015 Budapest Agro-Alfa Team Közép táv K145
Nánai Csaba 1977 2000 Szentendre Bringabanda SC Közép táv K29
Nedeczky Csaba 1966 1027 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K26
Nemes Krisztián 1976 2800 Tatabánya Rövid táv R304
Németh Róbert 1975 2365 Inárcs Hosszú táv H48
Németh Lajos 1964 1112 Budapest Rövid táv R97
Németh Kornél 2002 3516 Miskolc Rövid táv R359
Németh Szabolcs 1996 1213 Budapest Közép táv K131
Németh Róbert 1984 1115 Budapest Közép táv K176
Németh Roland 1978 2030 Èrd VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K137
Neruda Nándor 1983 1026 Budapest evopro Rövid táv R196
Neufeld Dávid 1992 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R21
Nochta Zsolt 1992 8056 Bakonycsernye VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K132
Nónay Fanni 1997 Eger Rövid táv R348
Novák Zoltán 1974 8193 Sóly VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Közép táv K3
Nyári Krisztina 1967 2220 Vecsés Mini táv M12
Nyircsák Roland 1973 3397 Maklár EGER MTB Közép táv K175
Ócsai Csilla 1988 3400 Mezőkövesd Mini táv M59
Ódor János 1968 8447 Ajka-Ajkarendek KIVÁLÓK KSE Rövid táv R3
Ökrös Benedek 1983 1139 Budapest Mesterbike 575 Team Közép táv K115
Oláh Levente 1991 1036 Budapest Közép táv K87
Orosz Krisztián 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K40
Osgyáni Dávid Sándor 1997 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv R137
Osterling Ádám 2002 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R29
Pakot András Gusztáv 2006 1108 Budapest Merida Kőbánya TC Mini táv M64
Pál Zsolt 1968 1149 Budapest Biondo Bike Hosszú táv H9
Pál Krisztián 1981 8095 Pákozd Pedelec 0-500Wh E8
Palásti Zsolt 1978 6100 Kiskunfélegyháza Rövid táv R123
Paless Gergely 1999 2117 Isaszeg Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R364
Pallag Tamás 1987 2096 Üröm Közép táv K61
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M21
Pap Péter 1984 4400 Nyíregyháza Közép táv K11
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Ózdi KE Rövid táv R335
Papp Atilla 1972 1037 Budapest Meditech Sport Club Közép táv K31
Papp Zoltán 1969 5800 Mezőkovácsháza Közép táv K214
Papp Gergely 1978 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K235
Papp Mihály 1973 5310 Kisújszállás Rövid táv R216
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv K16
Papp Tibor György 1980 1148 Budapest Rövid táv R381
Pásztor László 1974 1147 Budapest Waberer's Trek Team Rövid táv R155
Pásztor Károly 1975 2723 Nyáregyháza Rövid táv R185
Pásztor Ádám 1983 3300 Eger Rövid táv R276
Pásztor Attila 1985 6775 Kiszombor Közép táv K231
Pásztor György 1980 6775 Kiszombor Mini táv M42
Pásztor Norbert 1981 2360 Gyál Rövid táv R210
Pataki Ferenc 1963 1038 Budapest PCCC Közép táv K295
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid táv R343
Pataki Zsóka 2001 1038 Budapest PCCC Rövid táv R342
Pátrovics Richárd 1970 1196 Budapest Rövid táv R291
Patyi Péter 1969 2543 Süttő Rövid táv R194
Pázmándi Peti 1987 3533 Miskolc HOTE SE Rövid táv R248
Pazsitka Péter 1985 1101 Budapest Közép táv K233
Peták Levente 1990 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv K252
Péter Nándor 2008 3100 salgótarján Mini táv M11
Péter Mayerhoffer 1980 5600 Békéscsaba Rövid táv R365
Pethô József 1971 2094 Nagykovácsi Bike4life Rövid táv R204
Petrovits-Juhász Tímea 1986 1137 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K182
Piliskó Richárd 1986 1188 Pestszentimre Közép táv K197
Pincze Boglárka 2006 2071 Páty Mini táv M31
Pincze Gábor 1976 2071 Páty PCCC Közép táv K212
Pintér Patrik 2001 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R118
Pisák István 1981 2225 Üllő Közép táv K245
Plaszkó Roland 1980 3580 Tiszaújváros Rövid táv R249
Pósfalvi Tamás 1969 9700 Szombathely Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H42
Potor János 1987 4405 Nyíregyháza Közép táv K17
Pozsgai József 1986 3671 Borsodnadasd Rövid táv R370
Prájczer Péter 1978 9422 Harka Focus Team Hungary Rövid táv R239
Pribula Adrián 1974 2100 Gödöllő MASH Racing Team Rövid táv R79
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv K138
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv K94
Putzer Alex 1981 2490 Velence FRO Racing Közép táv K67
P. Varga Zoltán 1971 6050 Lajosmizse Rövid táv R150
Rácz Szabolcs 1972 3300 Eger Salgótarjáni HKE Hosszú táv H26
Rácz Tamás 1977 4225 Debrecen Rövid táv R127
Rácz Ákos 1977 2049 Diósd Sólyom Team Rövid táv R106
Rácz Balázs 1999 2141 Csömör Merida Maraton Team-CST Rövid táv R308
Radnai Attila 1990 3182 Karancslapujtő Rövid táv R112
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE Közép táv K135
Raffai Pál 1983 2181 Iklad Rövid táv R124
Raffai Zsolt 1986 2193 Galgahévíz Rövid táv R108
Raji Ferenc 1975 3731 Szuhakálló team3K Rövid táv R87
Rakovics Márton 1986 1064 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R71
Rakovics Vilmos 1955 1138 Budapest Vuelta Sportegyesület Rövid táv R105
Répási Roland 1983 4002 Debrecen Rövid táv R113
Révfalusi Balázs 1998 8085 Vértesboglár Waberer's Trek Team Hosszú táv H53
Riegel Dániel 1987 2045 Törökbálint Superior MTB Team Rövid táv R176
Róbert Turnáczki 1979 3561 Felsőzsolca Közép táv K256
Rőth András 1978 2330 Dunaharaszti Rövid táv R114
Rózsavölgyi Éva 1979 2360 Gyál Rövid táv R354
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K195
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R279
Salgóvári István 1972 2049 Diósd Superior MTB Team Rövid táv R72
Sándor Zoltán 1984 2170 Aszód Rövid táv R49
Sápi Csaba 1971 2192 Hévízgyörk Rövid táv R349
Sári Tamás 1978 3300 Eger Rövid táv R250
Sárközi László 1985 1134 Budapest Közép táv K148
Sárosi Endre 1973 4400 Nyíregyháza Közép táv K286
Sátori Szabolcs 1971 2092 Budakeszi Rövid táv R177
Sátori Bence 2002 2092 Budakeszi Crosskovácsi SE Rövid táv R178
Savanyu Roland 1976 7581 Balatonfűzfő Rövid táv R197
Schettrer Zsolt 1978 1213 Budapest Veres Ördögök SE Rövid táv R666
Schmidt Zoltán 1983 2151 Fót Hosszú táv H30
Schmidtné Laposa Viktória 1984 2151 Fót Közép táv K134
Schreiner Szabolcs 1976 6088 Apostag Közép táv K74
Sebők Gábor 1989 3300 Eger NAGY SE Rövid táv R7
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid táv R161
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Mini táv M49
Sike András 1972 2120 Dunakeszi Közép táv K52
Sikos Melinda 1982 1115 Budapest Mini táv M24
Simon Péter 1967 3231 Gyöngyössolymos Mini táv M54
Simon Péter 1976 1121 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R214
Simon Bence 2004 3231 Gyöngyössolymos Mini táv M55
Simon Zsolt 1973 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R81
Simon Péter 1998 3200 Gyöngyös Superior MTB Team Rövid táv R100
Sipos Attila 1984 1123 Budapest Bringabanda SC Hosszú táv H61
Sipos Dávid 1984 2659 Érsekvadkert Rövid táv R347
Soltész Noel 2006 3300 Eger Mini táv M72
Soltész Bálint 1978 3300 Eger Mini táv M71
Solymosi Gábor 1981 3300 Eger Rövid táv R98
Sólyom László 1980 1022 Budapest Rövid táv R277
Somogyi Laura 2006 2040 Budaörs Mini táv M79
Sónyák Szabolcs 1989 4029 Debrecen Superior MTB Team Rövid táv R156
Soós Tibor 1970 1118 Budapest Pedelec 501+Wh E202
Sós Bendegúz 2000 2030 Érd Superior MTB Team Közép táv K56
Sós Lilla 2003 2030 Érd Superior MTB Team Mini táv M8
Sós Béla 1958 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R125
Sós Sándor 1971 2030 Érd Superior MTB Team Rövid táv R67
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Közép táv K275
Steványik Benedek 2001 4551 Nyíregyháza ViniBike.hu Rövid táv R205
Svéd Csaba 1981 2481 Velence Waberer's Trek Team Közép táv K95
Szabo Gabor 1973 3153 Doroghaza Mini táv M30
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv R228
Szabó Zsolt 1982 6723 Szeged Életerő KSE Közép táv K125
Szabó Bence 2001 2235 Mende Rövid táv R307
Szabó Gábor 1974 8000 Székesfehérvár Közép táv K111
Szabó Imre 1963 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Közép táv K96
Szabó Gábor 1986 6078 Jakabszállás Közép táv K41
Szabó Ádám Lajos 1980 6794 Üllés Team Heavy Pedál - Szeged Rövid táv R242
Szabó Attila 1967 6794 Üllés Közép táv K232
Szajlai Gáspár Péter 1978 3399 Andornaktálya HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R83
Szakács Márk 1990 2083 Solymár Közép táv K146
Szakács Oszi 1985 3411 Szomolya Rövid táv R74
Szakonyi Gábor 1972 7500 Nagyatád Hosszú táv H51
Szalai Ádám 1986 3535 Miskolc Rövid táv R129
Szalay Péter 1981 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H7
Szalisznyó Róbert 1966 3300 Eger EGER MTB Közép táv K246
Szalontay András 1958 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid táv R218
Szamos Márton 1993 3300 Eger Közép táv K117
Szanto Csaba 1973 2600 Vac Superior MTB Team Közép táv K12
Szántó Krisztina 1970 2071 Páty Mini táv M32
Szarka Regő 2005 3327 Novaj Ózdi KE Rövid táv R206
Szász István 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Közép táv K75
Szaszkó Gergő 1979 3300 Eger EGER MTB Közép táv K62
Szatmári Hajnalka 1976 1154 Budapest Mini táv M76
Szatmáry András 1990 2141 Csömör Cube-Csömör Hosszú táv H58
Száva Tamás 1970 5200 Törökszentmiklós Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv K258
Szedeli Krisztián 2001 7090 Tamási Tamási MTB SC Rövid táv R60
Szedlacsek Ottó 1979 3700 Kazincbarcika team3K Hosszú táv H16
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Telekom SC Rövid táv R525
Szegedi Attila 1985 2045 Törökbálint Vegan Energy Food Team Rövid táv R80
Székely Árpád 1986 1121 Budapest evosoft Hosszú táv H27
Székely Bertalan 1973 2040 Budaörs Rövid táv R53
Szekér István 1969 6050 Lajosmizse Rövid táv R16
Szemere Márton 1976 2000 Szenetendre Közép táv K262
Szente András 1970 1126 Budapest Rövid táv R158
Szentpéteri Balázs 1976 1162 Budapest Rövid táv R373
Szép Damján 2009 8943 Bocfölde Mini táv M82
Szép Dorián 2000 8943 Bocfölde Mini táv M83
Szép Zsolt 1975 1165 Budapest Rövid táv R282
Szerző Péter 1992 2045 Törökbálint FRO Racing Rövid táv R32
Szigeti Lilla 1987 4400 Nyíregyháza Rövid táv R169
Szívós János 1969 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv R41
Szlávik Nándor 1990 2700 Cegléd Rövid táv R345
Szlovencsák Panka 2001 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Mini táv M2
Szögi Csaba 1983 1237 Budapest Közép táv K215
Szőke Zoltán 1986 1161 Budapest Salgótarjáni HKE Hosszú táv H23
Szollár József 1981 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R207
Szöllősi Imre 1983 1146 Budapest Közép táv K216
Szomszéd Ottó 1974 3078 Bátonyterenye Rövid táv R14
Szűcs Ákos 1979 8000 Székesfehérvár Pedelec 0-500Wh E7
SZŰCS Tibor 1972 2370 Dabas Közép táv K4
SZŰCSNÉ Eke Enikő 1976 2370 Dabas Rövid táv R2
Szurmik Attila 1984 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H5
Szvercsek Zsolt 1967 6087 Dunavecse Mini táv M16
Szvercsek Márk 2001 6087 Dunavecse Superior MTB Team Rövid táv R66
Takács Zoltán 1985 3872 Novajidrány Merida Maraton Team-CST Rövid táv R220
Takács Máté 1987 1098 Budapest Közép táv K198
Takács Gábor 1966 3170 Szécsény Salgótarjáni HKE Közép táv K118
Takács Szabolcs 1973 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép táv K211
Takáts Máté 1988 1039 Budapest Meditech Sport Club Közép táv K32
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv K155
Tamás Pál 1987 4400 Nyíregyháza Közép táv K9
Tamás Bence 2006 3532 Miskolc Freeriderz SC Mini táv M25
Tanács Gabriella 1985 6763 Szatymaz Team Heavy Pedál - Szeged Közép táv K85
Tánczos Csaba 1987 6078 Jakabszállás Közép táv K68
Tari László 1973 3360 Heves Rövid táv R325
Tatai Bálint 2003 2947 Ete Evolúció Kisbér Rövid táv R82
Távoly Tamás 1970 1077 Budapest Speed-Way Team Közép táv K294
Tehelné Brányik Zsuzsa 1967 94501 Komárno Mini táv M9
Telek György 1971 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K108
Tenta Tamás 1976 1212 Budapest Rövid táv R89
Tomasovszki Tamás 1987 4400 Nyíregyháza NYKSE Rövid táv R215
Tömördi Zsolt 1977 9400 Sopron Soproni Kerékpár Club Rövid táv R329
Tordai Csaba 1964 1172 Budapest Waberer's Trek Team Közép táv K177
Torhány Erik 1972 1223 Budapest Rövid táv R314
Törőcsik Péter Bálint 1983 9021 Győr Közép táv K228
Török Viola 1991 3300 Eger Rövid táv R256
Török Ince 1998 6800 Hódmezővásárhely Hosszú táv H8
Török Csaba 1974 3664 Járdánháza Ózdi KE Rövid táv R332
Tóth Gergely 1989 4033 Debrecen Rövid táv R287
Tóth Árpád 1960 2000 Szentendre Bike4life Közép táv K150
Tóth István 1974 1121 budapest Közép táv K151
Tóth Ferenc 1982 1119 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R68
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv K194
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv K42
Tóth Lili 1993 2000 Szentendre Bike4life Rövid táv R217
Tóth Tibor 1988 3300 Eger evosoft Közép táv K225
Tóth Márk Martin 2008 Crosskovácsi SE Mini táv M33
Tóth István 1960 2092 Budakeszi SILVER KAJAK Rövid táv R234
Tóth Attila Zoltán 1980 1118 Budapest KTM TESZT TEAM Pedelec 0-500Wh E1
Tóth Mónika 1975 3325 Noszvaj EGER MTB Rövid táv R11
Tóth Tamás 1974 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid táv R6
Tóth László 1977 1135 Budapest Rövid táv R272
Tóth Dávid 2000 2760 Nagykáta Waberer's Trek Team Rövid táv R350
Tóth Ferenc 1978 1121 Budapest Közép táv K149
TÓTH RAJMUND 1970 1138 budapest Waberer's Trek Team Közép táv K178
Tóthpál Attila 1980 3300 Eger Rövid táv R252
Tóth-Pál János 1978 2135 Csörög Rövid táv R50
Tóvaj Dániel 1997 3014 Hort Sportstuff Racing Mini táv M34
Tumbász József 1963 4200 Hajdúszoboszló Közép táv K13
Udvarias Attila 1979 5100 Jászberény Rövid táv R208
Ujj Róbert 1980 3300 Eger Rövid táv R9
Ungor Péter 1974 3346 Bélapátfalva Rövid táv R258
Urbán Tamás 1988 2614 Penc Rövid táv R209
Utassy Sándor 1976 3257 Bükkszenterzsébet HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Rövid táv R37
Vadányi Marcell 2005 1144 Budapest Mini táv M18
Váradi András 2001 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid táv R298
Varga István 1980 8095 Pákozd Szingo SE Közép táv K140
Varga József 1968 6000 Kecskemét Rövid táv R186
Varga László R. 1969 2085 Pilisvörösvár Közép táv K193
Varga Marcell 2003 8130 Enying Tamási MTB SC Rövid táv R61
Varga Viktor 1999 8130 Enying Tamási MTB SC Közép táv K44
Varga Csaba 1976 3250 Pétervására HUNting Dogs Cycling Team Pétervására Közép táv K5
Varga Márk 2007 1134 Budapest BVSC Mini táv M47
Varga Zsolt 1968 3070 Bátonyterenye Salgótarjáni HKE Rövid táv R138
Varga Zoltán 1983 6100 Kiskunfélegyháza Hosszú táv H20
Varga Bálint 1999 2085 Pilisvörösvár PCCC Közép táv K192
Varga Norbert 1989 4558 Ófehértó Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv K273
Varga Szabolcs 1984 8419 Csesznek Rövid táv R24
Vargyai József 1954 2851 Környe Rövid táv R295
Vargyuné Varga Orsolya 1986 3324 Felsőtárkány Rövid táv R378
Várkonyi Gábor 1978 6724 Szeged Életerő KSE Közép táv K81
várnagy marcell 1989 2440 százhalombatta Superior MTB Team Rövid táv R187
Várnai Jenő 2001 3300 Eger K4Bike Rövid táv R180
Várnai Jenő 1972 3300 Eger Rövid táv R179
Varró József 1984 9400 Sopron KTM TESZT TEAM Hosszú táv H28
Vas Barnabás 2006 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Mini táv M26
Vas Péter 1971 2340 Kiskunlacháza Merida Maraton Team-CST Hosszú táv H44
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K239
Vaszkó Péter 1991 6723 Szeged Közép táv K164
Végh Tibor 1963 2600 Vác Rövid táv R51
Végh Zoltán 1987 1086 BUDAPEST Közép táv K293
Veingartner Balázs 1976 8412 Gyulafirátót Közép táv K88
Veres Viktor 1978 Rövid táv R377
Veres Balázs 1991 6723 Szeged Közép táv K165
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Waberer's Trek Team Közép táv K126
Virág László 1978 3300 Eger Közép táv K223
Virág Zoltán 1975 2083 Solymár PCCC Rövid táv R226
Virág Viktor 1974 5100 jászberény Jbike Team Közép táv K24
Vödrös Gergely 1980 1023 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv R227
Vratarics Kornél 1988 3300 Eger Hosszú táv H17
Vukovics József 1968 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv K15
Wagner Viktória 1976 1141 Budapest Rövid táv R235
Wágner János 1956 2694 Cserháthaláp Vitalitás SE Rövid táv R300
Weisz Dániel 1992 3580 tiszaujvaros Közép táv K127
Wolford Zoltán 1999 6800 Hódmezővásárhely Superior MTB Team Közép táv K220
Wolsky Norbert 1980 6723 Szeged Közép táv K97
Zakkar Sándor 1969 3346 Bélapátfalva Rövid táv R293
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid táv R107
Zentai Zsolt 1980 1119 Budapest Superior MTB Team Közép táv K57
Zentai László 1966 8200 Veszprém Rövid táv R163
Zimmer Mátyás 1978 2000 Szentendre evosoft Közép táv K120
Zonkó Ferenc 1958 1039 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv K102
Zsigmondi Zoltán 1972 1025 Budapest Közép táv K272
Zsivity Zorán 1986 5600 békéscsaba Mesterbike 575 Team Hosszú táv H37
Zsoldos Levente András 2004 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv R344
Zsutai Máté 1993 3300 Eger Rövid táv R181