XVIII. Bukk Maraton - 2018-08-05 09:20 (várólista)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória
Albrecht Pál 1980 2220 Vecsés Rövid táv
Bobula Dalma 1998 7627 Pécs Rövid táv
Darányi Bence 1995 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Darányi Máté 2001 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
dr. Kelemen István 1977 3300 Eger Közép táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Mini táv
Fehér Viktor 1973 2192 Hévízgyörk Rövid táv
Fest Tibor 1961 1174 Budapest Blue Scorpions - MAVIC Hosszú táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Goldoványi Krisztina 1978 1174 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Hegedüs Zsolt 1983 4031 Debrecen Rövid táv
Heiszer Zsolt 1965 2045 Törökbálint MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv
Horváth Gergő 1988 7400 Kaposvár Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa Rövid táv
Horváth Zoltán 1977 1076 Budapest Rövid táv
Izsó Dániel 2006 3800 Szikszó AKSE Mini táv
Izsó Norbert 2001 3800 Szikszó AKSE Rövid táv
Judák János 1969 2115 Vácszentlászló Rövid táv
Karácsonyi Zsolt 1974 1156 Budapest Közép táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Hosszú táv
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kiss Ica 1989 3300 Eger Rövid táv
Kovács Gergely 1975 7677 Orfű Mecsek Maraton Team SE. Közép táv
Kovács Zsolt 1972 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Mini táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Közép táv
Lakatos Ede 1963 3348 Szilvásvárad Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Rövid táv
Lőcsei Gábor 1976 1142 Budapest MEDITECH SC-VITACTIVA Közép táv
Nagy Ferenc 1979 7300 Komló Döke Komlói Egyesülete Közép táv
Papp Zoltán 1969 5800 Mezőkovácsháza Közép táv
Primász Péter 1981 8420 Zirc Merida Maraton Team-CST Közép táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Radványi Norbert 1998 3508 MIskolc AKSE Közép táv
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Szabo Attila 1981 1146 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv
Tamás Szaniszló 1990 3524 Miskolc Közép táv
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv
Tóth Tibor 1988 3300 Eger evosoft Hosszú táv
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Közép táv
Vastag Szabolcs 1976 2151 Fót BIKE ZONE Gödöllő Közép táv
Vingl Balázs 1998 8420 Zirc Trek SE Közép táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Közép táv