XVIII. Bukk Maraton - 2018-08-05 09:20 (várólista)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória
Barsi Zsuzsa 1987 1115 Budapest Rövid táv
Böjte Csongor 1982 1089 Budapest Rövid táv
Borbély József Attila 1975 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Bozsik Gyula 1976 1039 Budapest Rövid táv
Budai Zalán 2003 3300 Eger Mini táv
Cseh Veronika 1990 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv
Dalos István 1965 6034 Helvécia Közép táv
Dalos Attila 1967 2093 Budajenő Közép táv
Dandé József 1978 6600 Szentes Rövid táv
Darányi Máté 2001 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Darányi Bence 1995 2119 Pécel Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Dupkala Luboš 1968 Hosszú táv
Elek Zoltán 1979 1225 Budapest Rövid táv
Fáczán Csaba 1976 3300 Eger Rövid táv
Farkas Miklós 1983 2030 Érd Rövid táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Mini táv
Fónagy Gábor 1979 3300 Eger Közép táv
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Goldoványi Krisztina 1978 1174 Budapest Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Győri Gyula 1972 3600 Ózd Közép táv
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv
Hetyei Tamás 1983 8000 Székesfehérvár Pedelec 0-500Wh
Izbéki Bálint 1982 1144 Budapest Hosszú táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kecskeméti László 1982 3744 Múcsony Közép táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Hosszú táv
Kiss Csaba 1980 3378 Mezőszemere Pedelec 0-500Wh
Kiss Ica 1989 3300 Eger Rövid táv
Klamancsek Katalin 1968 3518 Miskolc Rövid táv
Kortis zalán 2003 3248 Ivád Rövid táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Lakatos Balázs 2003 1015 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Lobermayer Istvan 1972 3518 Miskolc Rövid táv
Lórencz Péter 1980 3534 Miskolc Ózdi KE Rövid táv
Mandzsu Márton 1991 2151 Fót Waberer's Trek Team Rövid táv
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Molnár Ildikó 1981 2100 Gödöllő Közép táv
Nagy Sandor Csaba 1974 3300 Eger Rövid táv
Németh István 1964 1048 Budapest Mini táv
Olajos Attila 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Közép táv
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Rövid táv
Papp Róbert 1981 3600 Ózd Rövid táv
PÁSZTOR ZOLTÁN 1973 4600 kisvárda NYÍR-MTB Rövid táv
Pécsi Péter 1974 5600 Békéscsaba Rövid táv
Pelyhe László 1966 3346 Bélapátfalva NAGY SE Rövid táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Közép táv
Pintér Levente 1988 3325 Noszvaj Pedelec 501+Wh
Polonkai László 1963 3525 Miskolc HOTE SE Mini táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Szabo Attila 1981 1146 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Szabó Gábor 1974 2000 Szentendre Közép táv
Szabó Attila 1967 6794 Üllés Közép táv
Száraz Zoltán 1965 2700 Cegléd C.E.S. Rövid táv
Szentgyorgyi Krisztian 1973 1039 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Szilágyi Szabolcs 1971 2100 Gödöllő MASH Racing Team Hosszú táv
Szőke Judit 1961 3259 Szentdomonkos Rövid táv
Takács András 1977 8200 Veszprém Rövid táv
Takács Ildikó 1985 3900 Szerencs NYKSE Rövid táv
Tamás Szaniszló 1990 3524 Miskolc Közép táv
Tóth Sándor 1978 2315 Szigethalom Rövid táv
Traier Csaba 1972 2030 Érd Közép táv
Varga László 1995 1044 Budapest Közép táv
Várhidi Zoltán 1980 1024 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv
Vikartovszky János 1977 8428 Borzavár Tatanka Racing Team Rövid táv
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Közép táv