XVII. Matra Maraton - 2018-09-09 10:00 (várólista)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória
Abrán József 1971 2145 Kerepes Közép táv
Andreyev Kostyantyn 1978 1025 Budapest Rövid táv
Bajzát Zoltán 1981 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Bakondi Attila 1978 3300 Eger Közép táv
Balazs Gyenes 1983 2013 Pomaz Közép táv
Balogh Zsolt 1975 5100 Jászberény Rövid táv
Baráth Gellért 1985 2400 DUNAÚJVÁROS Rövid táv
Bartkevics Viktor 1977 2614 Penc Közép táv
Berecz Péter 1986 3346 Bélapátfalva Rövid táv
Boda Péter Kristóf 1991 3300 Eger Mesterbike 575 Team Hosszú táv
Bodrogai Gábor 1966 2000 Szentendre Hosszú táv
Böhm Lajos 1965 9400 Sopron Focus Team Hungary Közép táv
Bondár László 1959 5700 Gyula Rövid táv
Borbély József Attila 1975 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Bóta Tamás 1985 3325 Noszvaj Rövid táv
Buruczki Szilárd 1979 1121 Budapest Cube-Csömör Hosszú táv
Bús Miklós 2004 2700 Cegléd C.E.S. Mini táv
Cseh Veronika 1990 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv
Dalos István 1965 6034 Helvécia Közép táv
Dévai Dániel 1985 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Hosszú táv
dr. Bús László 1974 2700 Cegléd C.E.S. Közép táv
Dr Papp Attila Ákos 1974 1048 Budapest Rövid táv
Dr. Takács Eszter 1981 2162 Őrbottyán Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Elek Zoltán 1979 1225 Budapest Rövid táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Mini táv
Farkas János " Öcsike " 1989 3243 Bodony NAGY SE Közép táv
Fekete Zsolt 1975 2942 Nagyigmánd Bakony Racing Team Közép táv
Feldhoffer Bálint 2005 2040 Budaörs Superior MTB Team Rövid táv
Feldhoffer Botond 2003 2040 Budaörs Superior MTB Team Rövid táv
Ferencz Anna 1986 1067 Budapest Bringabanda SC Rövid táv
Fodor Sándor 1967 3300 Eger MLINKÓSOK Mini táv
Földesi Gábor 1971 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Hosszú táv
Földesi András 2001 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Közép táv
Frölich Tamás 1983 3600 Ózd Ózdi KE Közép táv
Gábriel Ádám 2002 1125 Budapest Rövid táv
Galcsik Róbert 1979 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Közép táv
Gáspár András 1975 2220 Vecsés Rövid táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Gerzsenyi Zsolt 1973 2030 Érd Rövid táv
Gór Szabolcs 1985 3644 Tardona Rövid táv
Halász Bálint 1980 1124 Budapest Közép táv
Hattyár Dániel 1985 9700 Szombathely Focus Team Hungary Hosszú táv
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv
Hetyei Tamás 1983 8000 Székesfehérvár Közép táv
Horváth Adél 1999 9735 Csepreg Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép táv
Horváth Bence 2008 9400 Sopron Focus Team Hungary Mini táv
Horváth Csaba 1978 9400 Sopron Focus Team Hungary Hosszú táv
Hosszumezei Tibor Ivó 1987 4565 Pusztadobos Rövid táv
id. Motován Miklós 1950 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Rövid táv
Járfás Zoltán 1973 2000 Szentendre Hosszú táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Kakas László 1975 1115 Budapest Focus Team Hungary Hosszú táv
Kecskeméti László 1982 3744 Múcsony Közép táv
Kékesi András 1979 3262 Markaz Mini táv
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv
Kenesei Benjámin 1998 2067 Szárliget Rövid táv
Keöd Ágoston 1989 9121 Győrszemere Bakony Racing Team Hosszú táv
Király László 1968 2740 Abony Közép táv
Kirner Richard Leonard 1986 1111 Budapest Bringabanda SC Rövid táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Hosszú táv
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kiss István 2007 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Mini táv
Koch Kristóf 1979 3300 Eger K4Bike Rövid táv
Koczka László 1975 6088 Apostag Rövid táv
Kollár László 1975 8500 Pápa Rövid táv
Kőrösi Erika 1987 3235 Mátraszentistván Rövid táv
Kosányi Péter 2002 9400 Sopron Focus Team Hungary Rövid táv
Kovács Kinga 1999 5940 Tótkomlós UTE Közép táv
Kovács Máté Antal 1995 3014 Hort Sportstuff Racing Mini táv
Kovács István Zsolt 1984 7173 Zomba Hosszú táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Laczkó Krisztián 1976 2162 Őrbottyán Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv
Lakatos Balázs 2003 1015 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Les Norbert 1980 3243 Bodony Közép táv
Lovrity Krisztián 1980 2091 Etyek Rövid táv
Ludmerczki Tibor 1973 2360 Gyál Rövid táv
Magdics Gábor 1979 9463 Sopronhorpács Focus Team Hungary Hosszú táv
Mandzsu Márton 1991 2151 Fót Waberer's Trek Team Rövid táv
Márkus Melinda 1984 1182 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
Marlok Róbert 1963 9142 Rábapatona Közép táv
Maruszki Péter 1986 2614 Penc Rövid táv
Mészáros Gábor 1977 3300 eger Szilvásváradi Túrakerékpáros Klub Közép táv
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Mogony Zsolt 1978 2163 Vácrátót Rövid táv
Molnár András 1976 3262 MARKAZ Rövid táv
Motován Ádám 2006 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv
Motován Miklós 1978 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Közép táv
Nagy Ferenc 1979 7300 Komló Döke Komlói Egyesülete Közép táv
Nagy Zoltán 1978 3324 Felsőtárkány Rövid táv
Nagy Barnabás 1997 2100 Gödöllő BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv
Németh Róbert 1975 2365 Inárcs Közép táv
Németh Imre 1982 2344 Dömsöd Hosszú táv
Olajos Attila 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Közép táv
Pap Sándor 1977 9407 Sopron Hosszú táv
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Rövid táv
Papp Róbert 1981 3600 Ózd Rövid táv
Pataki Ferenc 1963 1038 Budapest PCCC Közép táv
Pataki Zsóka 2001 1038 Budapest PCCC Rövid táv
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid táv
Pátrovics Richárd 1970 1196 Budapest Rövid táv
Petes-Varga Károly 1976 3200 Gyöngyös Mini táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Közép táv
Piliskó Richárd 1986 1188 Pestszentimre Közép táv
Pisák István 1981 2225 Üllő Közép táv
Polonkai László 1963 3525 Miskolc HOTE SE Mini táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Ribár Gyula 1987 3534 Miskolc Mini táv
Rigó Zsolt 1979 2181 Iklad BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv
Rittgasszer Tamás 2002 2013 Pomáz Superior MTB Team Rövid táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Sárosi Endre 1973 4400 Nyíregyháza Közép táv
Sass József 1977 2096 Üröm Meditech Sport Club Közép táv
Sike Roland András 2008 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Mini táv
Simonyi András 1982 2600 Vác Waberer's Trek Team Közép táv
Sőregi Gréti 1997 3300 Eger Mini táv
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Merida Kőbánya TC Közép táv
Stein József - György 1976 410298 Nagyvárad Velo Sport Oradea Közép táv
Süle Róbert 1990 9730 Kőszeg Focus Team Hungary Hosszú táv
Szabo Attila 1981 1146 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Szabo Gabor 1973 3153 Doroghaza Mini táv
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv
Szabó Ádám Lajos 1980 6794 Üllés Team Heavy Pedál - Szeged Rövid táv
Szalisznyó Róbert 1966 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Szatmári Bianka Virág 2004 5100 Jászberény Rövid táv
Szentgyorgyi Krisztian 1973 1039 Budapest Superior MTB Team Mini táv
Szép Damján 2009 8943 Bocfölde FEMAT-ZKSE Mini táv
Szilágyi Szabolcs 1971 2100 Gödöllő MASH Racing Team Hosszú táv
Szögi Csaba 1983 1237 Budapest Közép táv
Szőts András 2003 2089 Telki Telki BikeTeam Rövid táv
Szőts Angéla 2005 2089 Telki Telki BikeTeam Mini táv
Szutor Gábor 2003 4034 Debrecen Kontent-DKSI Mini táv
Takács Máté 1987 1098 Budapest Közép táv
Takács András 1977 8200 Veszprém Rövid táv
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc Freeriderz SC Közép táv
Tamás Szaniszló 1990 3524 Miskolc Közép táv
Tóth Gergely 1989 4033 Debrecen Rövid táv
Tóth László 1977 1135 Budapest Rövid táv
Tóvaj Dániel 1997 3014 Hort Sportstuff Racing Mini táv
Vamos Tamas 1971 1026 Budapest Rövid táv
Vámosi László 1983 8900 ZALAEGERSZEG FEMAT-ZKSE Közép táv
Varga Szabolcs 1982 3259 Szentdomonkos Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Rövid táv
Varga László 1995 1044 Budapest Közép táv
Vargyai József 1954 2851 Környe Rövid táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv
Végh Kristóf 2003 9400 Sopron Mini táv
Végh Zoltán 1987 1086 Budapest Közép táv
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv
Zeke Norbert 1989 3200 Gyöngyös Rövid táv
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Rövid táv
Zsoldos Levente András 2004 2112 Veresegyház BIKE ZONE Gödöllő Rövid táv