XVII. Matra Maraton - 2018-09-09 10:00 (várólista)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória
Bajzát Zoltán 1981 3300 Eger EGER MTB Közép táv
Bali Sára 2002 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid táv
Bittmann Zsolt 1973 8420 Zirc KTM TESZT TEAM Rövid táv
Bodrogai Gábor 1966 2000 Szentendre Hosszú táv
Borbély József Attila 1975 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Borsos Benedek 1996 1029 Budapest SVS Pro Team Hosszú táv
Chovanyecz Emese 1979 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Közép táv
Cseh Veronika 1990 2800 Tatabánya Alpinbike Team Endura Giant High5 Közép táv
Dr Papp Attila Ákos 1974 1048 Budapest Rövid táv
Eisemann Róbert 1981 2800 Tatabánya Brigetio KSE Közép táv
Elek Zoltán 1979 1225 Budapest Rövid táv
Farkas Viktória 1981 1164 Budapest Mini táv
Fésüs László 1969 1112 Budapest Meditech Sport Club Rövid táv
Fodor Sándor 1967 3300 Eger MLINKÓSOK Mini táv
Foki Hanna 2003 8900 Zalaegerszeg Rövid táv
Gábor Bence 1973 2096 Üröm Superior MTB Team Rövid táv
Gábor Milán 2008 2096 Üröm Superior MTB Team Mini táv
Gergő Zoltán 1974 2300 Ráckeve / Érd Rövid táv
Gerzsenyi Zsolt 1973 2030 Érd Rövid táv
Halász Bálint 1980 1124 Budapest Közép táv
Hegyi Tímea 1980 2030 érd Közép táv
Hetyei Tamás 1983 8000 Székesfehérvár Közép táv
Horváth Győző 1973 1139 Budapest Superior MTB Team Rövid táv
id. Motován Miklós 1950 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv
Juhász Imre 1972 1046 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Kékesi András 1979 3262 Markaz Mini táv
Kelemen Péter 1975 1035 Budapest Saxum KSC Rövid táv
Keszthelyi-Klein Kristóf 1990 2145 Kerepes Közép táv
Kimmel Balázs 1987 2510 Dorog Superior MTB Team Rövid táv
Kimmel János 1974 2016 Leányfalu Rövid táv
Király László 1968 2740 Abony Közép táv
Kis Lehel 1995 1135 Budapest Hosszú táv
Kisgergely György 1966 3300 Eger FASTER HARDER SCOOTER Rövid táv
Kollár László 1975 8500 Pápa Rövid táv
Kopasz Milán 1989 1131 Budapest Közép táv
Kosányi Péter 2002 9400 Sopron Focus Team Hungary Rövid táv
Kovács Piroska 1989 3700 Kazincbarcika Rövid táv
Kovács István Zsolt 1984 7173 Zomba Hosszú táv
Lakatos Balázs 2003 1015 Budapest Merida Maraton Team-CST Rövid táv
Lászlók Zsolt 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Hosszú táv
Lovrity Krisztián 1980 2091 Etyek Rövid táv
Malik Olívia 1992 6041 Kerekegyháza Mini táv
Mandzsu Márton 1991 2151 Fót Waberer's Trek Team Rövid táv
Mikula Gábor 1975 1148 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép táv
Mogony Zsolt 1978 2163 Vácrátót Rövid táv
Motován Ádám 2006 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Mini táv
Motován Miklós 1978 9423 Ágfalva Focus Team Hungary Közép táv
Nagy Zoltán 1978 3324 Felsőtárkány Rövid táv
Németh Gábor 1982 8900 Zalaegerszeg FEMAT-ZKSE Hosszú táv
Németh Imre 1982 2344 Dömsöd Hosszú táv
Olajos Attila 1976 5100 Jászberény Jbike Team Rövid táv
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Közép táv
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Rövid táv
Papp Róbert 1981 3600 Ózd Rövid táv
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv
Pátrovics Richárd 1970 1196 Budapest Rövid táv
Petes-Varga Károly 1976 3200 Gyöngyös Mini táv
Petrovits Gábor 1975 2481 Velence Merida Maraton Team-CST Közép táv
Piliskó Richárd 1986 1188 Pestszentimre Közép táv
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Közép táv
Pusztai László 1989 1048 Budapest Superior MTB Team Hosszú táv
Pusztai Árpád 1964 4028 Debrecen Rövid táv
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv
Simonyi András 1982 2600 Vác Waberer's Trek Team Közép táv
Smátrola Tamás 1969 1141 Budapest Rövid táv
Sylvester Balázs 2000 8983 Nagylengyel FEMAT-ZKSE Közép táv
syposs zoltan 1970 1190 becs Hosszú táv
syposs krisztian 2004 1190 Becs Rövid táv
Szabo Attila 1981 1146 Budapest Vegan Energy Food Team Hosszú táv
Szabo Gabor 1973 3153 Doroghaza Mini táv
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Tatanka Racing Team Rövid táv
Szentgyorgyi Krisztian 1973 1039 Budapest Superior MTB Team Mini táv
Szőts Angéla 2005 2089 Telki Telki BikeTeam Mini táv
Szőts András 2003 2089 Telki Telki BikeTeam Rövid táv
Takács András 1977 8200 Veszprém Rövid táv
Takács Máté 1987 1098 Budapest Közép táv
Tamás Szaniszló 1990 3524 Miskolc Közép táv
Tóth István 1975 5753 Saalbach Közép táv
Varga László 1995 1044 Budapest Közép táv
Vass József 1973 4600 Kisvárda Kisvárda és Környéke Bringások KSE Közép táv
Velychko Tomas 1961 90400 Huszt Közép táv
Veres Viktor 1978 3359 Tenk Közép táv
Záray László 1989 3200 Gyöngyös Merida Maraton Team-CST Közép táv