XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019-05-26 10:00 (elfogadott nevezések)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória Rajtszám
Ábri Krisztián 1992 2040 Budaörs Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R338
Ambrózy Péter 1979 1203 Budapest PROTÚR Rövid távRövid táv Master 2 férfi R315
Angyal Dániel 1992 1016 Budapest Közép távKözép táv Felnőtt férfi K247
Árva Zsolt 1988 3529 Miskolc DVTK-Freeriderz Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H36
Bahul József 1980 3300 Eger Ózdi KE Mini távMini táv felnőtt férfi M37
Bakó Csaba 1968 1121 Budapest Telekom SC Közép távKözép táv Master 3 férfi K158
Bakocs Péter 1976 1141 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R351
Bakonyi Györgyi 1972 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R354
Baksa Tamás 1986 1112 Budapest Rövid távRövid táv Master 1 férfi R367
Balázs Viktor 1982 3259 Szentdomonkos Rövid távRövid táv Master 1 férfi R210
Banya Zoltán 1980 2700 Cegléd Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H35
Barcsik Emese Zita 1986 6756 Tiszasziget Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 nő K212
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R313
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Tamási BringaSport Egyesületre Közép távKözép táv Felnőtt férfi K203
Bereczki István 1973 4030 Debrecen Rövid távRövid táv Master 2 férfi R342
Berta Marcell 1992 8700 Marcali Marcali KSE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K210
Bicskei Sándor 1965 2481 Velence Rövid távRövid táv Master 3 férfi R214
Biki Norbert 1977 8443 Bánd Kiválók-BakonySport KSE Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H37
Birinyi János 1974 3600 Ózd Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R261
Bittmann Panna 2004 8420 Zirc KTM Team Hungary Mini távMini táv u17 nő M74
Blahut Szabolcs 1976 5600 Békéscsaba Pedáldöngölők HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R350
Blazsó Márton 1980 6723 Szeged Mesterbike 575 Team Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H58
Bodoki Róbert 1978 2000 Szentendre Közép távKözép táv Master 2 férfi K172
Bokor Balázs 1983 8000 Székesfehérvár Közép távKözép táv Master 1 férfi K186
Bondár Lászlo 1959 Rövid távRövid táv Master 4 férfi R336
Borsi Tamás 1984 1113 Budapest Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R262
Borsos Benedek 1996 1029 Budapest SVS Pro Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H41
Bottlik Gábor 1991 6087 Dunavecse Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R349
Bottlik József 2001 6087 Dunavecse Közép távKözép táv U19 férfi K201
Budenszki Péter 1973 1165 Budapest Vitalitás SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K196
Cipó István 1975 3300 Eger Közép távKözép táv Master 2 férfi K223
Csámpa Tibor 1971 1188 Budapest Buruczki Training System - BTS SE Közép távKözép táv Master 2 férfi K243
Csányi László 1970 1039 Budapest FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R251
Cseh Bálint 2002 1171 Budapest Mini távMini táv felnőtt férfi M58
Cseh András 1968 1171 Budapest Mini távMini táv master 3 férfi M57
Csehely Tamás 1976 3950 sárospatak HegyiBringa SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R244
Csépányi Péter 1972 3600 Ózd Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R264
Cserpák Péter 1978 3521 Miskolc Rövid távRövid táv Master 2 férfi R246
Csintalan Miklós 1953 94501 Komárom Brigetio KSE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R385
Csizmazia Bence 2004 2234 Maglód Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv u17 férfi M69
Csobay Nóra 1984 1076 Budapest Merida Maraton Team-CST Közép távKözép táv Master 1 nő K246
Csonka Dávid 1984 1144 budapest Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 1 férfi R263
Csonka-Tóvári Zsuzsanna 1978 2030 Érd Sólyom Team Rövid távRövid táv Master 2 nő R222
Csontó Ádám 1994 3524 Miskolc Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R382
Czére Krisztián 1976 9200 Mosonmagyaróvár ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R386
Dalos István 1965 6034 Helvécia Közép távKözép táv Master 3 férfi K205
Dalos Attila 1967 2093 Budajenő Közép távKözép táv Master 3 férfi K236
Dámóczi Attila 1970 3980 Sátoraljaújhely Mini távMini táv felnőtt férfi M32
Deák Zoltán 1963 1033 Budapest FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R252
Debre László 1970 2600 Vác Közép távKözép táv Master 2 férfi K164
Demeter Tamás 1978 3700 Kazincbarcika Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R265
Demjén Gábor 1972 9025 Győr Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R296
Dobó István 1976 2613 Rád MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 férfi R281
Dobó Márton 2001 2613 Rád MiGreen Team Visegrád Rövid távRövid táv U19 férfi R282
Doszev Gábor 1990 2713 Csemő Bringabanda SC Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R359
Doviscsák László 1968 2015 Szigetmonostor Közép távKözép táv Master 3 férfi K230
Dr. Gombos Ádám 1978 1082 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R318
dr. Kelemen István 1977 3300 Eger Közép távKözép táv Master 2 férfi K226
Dr Papp Attila Ákos 1974 1048 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R217
Dr. Windisch Mária 1980 2040 Budaörs FESTO - AM SE Mini távMini táv felnőtt nő M36
Dúl Bernadett 1990 3664 Járdánháza Ózdi KE Rövid távRövid táv Felnőtt nő R266
Ertinger Imre Gábor 1977 1151 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R316
Fábián Zoltán 1968 9909 Magyarnádalja ZEKE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R276
Facskó Andrea 1979 2700 Cegléd FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 nő R253
Fáczán Csaba 1976 3300 Eger Rövid távRövid táv Master 2 férfi R328
Farkas György 1958 8800 Nagykanizsa Rövid távRövid táv Master 4 férfi R258
Farkas Attila 1976 1118 Budapest Közép távKözép táv Master 2 férfi K228
Farkas Tibor 1990 8190 Birkfeld Közép távKözép táv Felnőtt férfi K217
Farkas Balázs 1997 3630 Putnok Ózdi KE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K176
Fecske Róbert 1988 7636 Pécs Közép távKözép táv Master 1 férfi K225
Fehér Gellért 1982 9155 Lébény Pénzügyőr SE Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H46
Fejes Gábor 1989 3645 Dédestapolcsány Dr. Bátorfi-Agria KTK Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H59
Fekete Zsolt 1975 2942 Nagyigmánd Bakony Racing Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K224
Flamich Gábor 1975 2600 Vác Közép távKözép táv Master 2 férfi K234
Fodor Sándor 1967 3300 Eger Rövid távRövid táv Master 3 férfi R288
Fodor Dávid 1996 3671 Borsodnádasd Ózdi KE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K175
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 3300 Eger Egri Triatlon Klub Rövid távRövid táv Master 3 nő R346
Fojta Éva 1969 2045 Törökbálint Mini távMini táv master 3 nő M53
Földi Bence 1993 1135 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Felnőtt férfi K218
Forrás Lajos 1966 1125 Budapest Közép távKözép táv Master 3 férfi K216
Frölich Tamás 1983 3600 Ózd Ózdi KE Közép távKözép táv Master 1 férfi K177
Füri Márton János 2001 1144 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv U19 férfi K181
Gábor Szűki 1977 6800 Hódmezővásárhely Team Heavy Pedál - Szeged Közép távKözép táv Master 2 férfi K197
Gál Gyula 1972 2045 Törökbálint Rövid távRövid táv Master 2 férfi R339
Gáspár Gábor 1977 8000 Székesfehérvár Rövid távRövid táv Master 2 férfi R230
Gercsényi András 1982 3021 Lőrinci Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R305
Gergácz Péter 1986 9700 Szombathely KTM Team Hungary Rövid távRövid táv Master 1 férfi R223
Gerzsenyi Zsolt 1973 2030 Érd Rövid távRövid táv Master 2 férfi R391
Giriti Sándorné ÁGI 1966 2170 Aszód ÁkosBike Team Aszód Rövid távRövid táv Master 3 nő R364
Gombolai László 1970 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R294
Gönczi Attila 1969 3521 Miskolc DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K156
Gönczy Gergő 1996 2230 Gyömrő Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H50
Gór Szabolcs 1985 3644 Tardona Rövid távRövid táv Master 1 férfi R229
Gőz Péter 1984 3385 Tiszanána Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R277
Gyallai Soma 1997 3231 Gyöngyössolymos GYÖTRI KLUB Közép távKözép táv Felnőtt férfi K183
Gyallai János 1965 3231 Gyöngyössolymos GYÖTRI KLUB Közép távKözép táv Master 3 férfi K182
Gyarmathy Tamás 1974 3300 Eger Rövid távRövid táv Master 2 férfi R329
Gyenes Balázs 1983 2013 Pomaz Közép távKözép táv Master 1 férfi K238
Gyimesi Gábor 1971 7632 Pécs Mini távMini táv felnőtt férfi M51
Gyorgy Levente 1971 4300 Marosvasarhely Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H38
Gyűrű Tamás 1982 2142 nagytarcsa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R378
Háden Tamás 1979 2315 Szigethalom FEMAT-ZKSE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R237
Hajas Katalin 1991 1082 Budapest Rövid távRövid táv Felnőtt nő R319
Halász Márk 1984 8790 Zalaszentgrót Rövid távRövid táv Master 1 férfi R212
Halász Károly 1963 3300 Eger Mini távMini táv master 3 férfi M59
Hámori Kornél 1979 1118 Budapest Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R387
Haraszti Boldizsár 1996 3780 Edelény Közép távKözép táv Felnőtt férfi K180
HARGITAI ZOLTÁN 1987 1114 Budapest Rövid távRövid táv Master 1 férfi R365
Hebling Lili 2001 8225 Szt.királyszabadja VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Rövid távRövid táv U19 nő R357
Herczeg Ferenc 1966 6088 Apostag Közép távKözép táv Master 3 férfi K191
Herczeg Lili 1992 6088 Apostag Közép távKözép táv Felnőtt nő K192
Hernáth Márton 1993 9700 Szombathely Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K249
Hernáth Kornél 1996 9700 Szombathely Agro-Alfa Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K250
Hevér Zsuzsa 1967 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid távRövid táv Master 3 nő R219
Homonnay András 1982 1025 Budapest ROPRINT Racing Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K239
Horvath Balazs 1983 9751 Vep Közép távKözép táv Master 1 férfi K173
Horváth Barnabás 1979 2626 Nagymaros Rövid távRövid táv Master 2 férfi R283
Horváth Adél 1999 9735 Csepreg Dr. Bátorfi-Agria KTK Közép távKözép táv Felnőtt nő K233
Horváth Krisztián 1976 2481 Velence Rövid távRövid táv Master 2 férfi R215
Horváth Ervin 1985 9756 Ikervár Közép távKözép táv Master 1 férfi K170
Horváth Dávid 1979 2120 DUNAKESZI, DUNAKESZI Rövid távRövid táv Master 2 férfi R379
Horváth Márk 1995 7694 Hosszúhetény ZEKE Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R377
Horváth Attila Vilmos 1982 1196 Budapest Cube-Csömör Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H48
Horváth Zoltán 1978 7843 Kémes Rövid távRövid táv Master 2 férfi R384
Hugauf Marcell 1994 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép távKözép táv Felnőtt férfi K204
Ibrányi Attila 1981 2660 Balassagyarmat Vitalitás SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K199
ifj Herczeg Ferenc 1988 6088 Apostag Közép távKözép táv Master 1 férfi K190
Illés Márton 2004 2230 Gyömrő Péceli TE Cseuz Ördögei Mini távMini táv u17 férfi M72
Imre Zsófia 1970 1038 Budapest PCCC Rövid távRövid táv Master 2 nő R224
Izbéki Bálint 1982 1144 Budapest Közép távKözép táv Master 1 férfi K169
Jakab Árpád 1981 8800 Nagykanizsa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R334
Jakó Zsolt 1978 2090 Remeteszőlős Serrenők Közép távKözép táv Master 2 férfi K214
Jamrik Egon 1997 2660 Balassagyarmat Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R360
Juhász Gergely 1980 6800 Hódmezővásárhely Team Heavy Pedál - Szeged Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H44
Kádár-Németh Krisztián 1980 6726 Szeged Életerő KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K213
Kakuk Bence 1987 2120 Dunakeszi Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H45
Kalcsits Tibor 1981 1225 Budapest Közép távKözép táv Master 1 férfi K159
Káldi Tamás 1975 1123 Budapest FEMAT-ZKSE Közép távKözép táv Master 2 férfi K162
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R308
Karcsai Imréné Anna 1955 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid távRövid táv Master 4 nő R218
Kárpáti Bálint 2005 1182 Budapest Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R298
Kecskeméti László 1982 3744 Múcsony Közép távKözép táv Master 1 férfi K237
Keller Huba 2007 2600 Vác Mini távMini táv u13 fiú M39
Keller Péter 1975 2146 Mogyoród Mini távMini táv felnőtt férfi M38
Kenesei Benjámin 1998 2067 Szárliget Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R332
Kéninger Zoltán 1967 4552 napkor Mini távMini táv master 3 férfi M27
Kenyó Endre 1974 2230 Gyömrő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R324
Kenyó Kristóf 2002 2230 Gyömrő Rövid távRövid táv U19 férfi R325
Kenyóné Süli Melinda 1976 2230 Gyömrő Mini távMini táv felnőtt nő M55
Kerekes Csaba 1973 5650 Mezőberény Rövid távRövid táv Master 2 férfi R361
Kersánszki Tamás 1975 1112 Busapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R306
Kimmel János 1974 2016 Leányfalu Rövid távRövid táv Master 2 férfi R238
Kiss Ferenc 1972 1172 Budapest Közép távKözép táv Master 2 férfi K155
Kiss Bálint 1980 2457 Adony Mini távMini táv felnőtt férfi M61
Kiss Péter 1974 2461 Tárnok Mini távMini táv felnőtt férfi M60
Kiss Gábor 1978 3600 Ózd Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R267
Kiss Luca Rozália 2006 2040 Budaörs Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv U15 lány R355
Kiss-Móger Mihály 2005 2461 Tárnok Mini távMini táv u15 fiú M62
Kocsis Péter 1980 4551 Nyíregyháza NYÍR-MTB Rövid távRövid táv Master 1 férfi R233
Ködmön Dorottya 1992 3257 Bükkszenterzsébet Rövid távRövid táv Felnőtt nő R337
Kókai Béla 1981 5123 Jászárokszállás Jbike Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R330
Kollár Dani 1994 9028 Győr Közép távKözép táv Felnőtt férfi K194
Kormos Csaba 1973 3396 Kerecsend Rövid távRövid táv Master 2 férfi R293
Kortis zalán 2003 3248 Ivád Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv U17 férfi R239
Kőszegi Krisztián 1977 8096 Sukoró Trek Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R247
Kőszegi Kornélia 1987 8096 Sukoró Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 nő R358
Kovács Károly 1969 3348 Szilvásvárad Rövid távRövid táv Master 3 férfi R321
Kovács Tibor 1979 3300 Eger Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K178
Kovács Máté Antal 1995 3014 Hort Sportstuff Racing Mini távMini táv felnőtt férfi M29
Kovács Sándor 1961 2015 Szigetmonostor Közép távKözép táv Master 3 férfi K189
Kovács Miklós 1975 2627 Zebegény Rövid távRövid táv Master 2 férfi R259
Kovács István 1975 3600 Ózd Ózdi KE Közép távKözép táv Master 2 férfi K179
Kovács Tamás 1974 5123 Jászárokszállás Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 2 férfi R311
Kramarik Éva 1978 2021 Tahitótfalu Rövid távRövid táv Master 2 nő R271
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 1234 Nagyvárad Közép távKözép táv Master 1 férfi K211
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H52
Kurinczi Engelbert 1976 2600 Vác Közép távKözép táv Master 2 férfi K167
Kuzma Ádám 1988 1173 Budapest Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt férfi M63
Ladvenicza Tamás 1971 2100 Gödöllő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R278
László Brigitta 1975 3300 Eger Mini távMini táv felnőtt nő M28
László Hidasi 1968 2094 Nagykovácsi Crosskovácsi SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R383
Lengyel Tamás 1974 3078 Bátonyterenye Rövid távRövid táv Master 2 férfi R353
Lizán Péter 1973 2030 Érd Vegan Energy Food Team Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H49
Lukács Rajmund 1990 3325 Noszvaj Limit Racing Team SE Közép távKözép táv Felnőtt férfi K244
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H54
Majkó György 1968 2600 Vác Közép távKözép táv Master 3 férfi K171
Majoros Csaba 1989 98201 Tornalja Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K245
Majoros Dávid 2005 1164 Budapest Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R299
Makara Alexandra 1985 3780 Edelény Mini távMini táv felnőtt nő M75
Marosffy Orsolya 1972 1112 Budapest Száguldó Virágok SE Közép távKözép táv Master 2 nő K160
Mayer András 1964 1155 Budapest Börzsöny Császárai Rövid távRövid táv Master 3 férfi R248
Megyesi Péter 1986 1237 Budapest Rövid távRövid táv Master 1 férfi R272
Ments Ervin 1974 9653 Répcelak Rövid távRövid táv Master 2 férfi R211
Mérai Péter 1969 3300 Eger Rövid távRövid táv Master 3 férfi R375
Mikó Zsolt 2006 2023 Dunabogdány Superior MTB Team Mini távMini táv u15 fiú M70
Milankovic Mladen 1980 24220 Csantavér Mini távMini táv felnőtt férfi M54
Mitro Csaba 1985 04401 Kassa Rövid távRövid táv Master 1 férfi R371
Móczár Adorján 1970 2120 Dunakeszi BIKE ZONE Gödöllő Közép távKözép táv Master 2 férfi K235
Molnár András 1976 3262 MARKAZ Rövid távRövid táv Master 2 férfi R331
Molnár Gábor 1979 2131 Göd Közép távKözép táv Master 2 férfi K220
Molnár Gergő 1989 6088 Apostag Rövid távRövid táv Master 1 férfi R285
Molnár Antal 1980 4220 Hajdúböszörmény Rövid távRövid táv Master 1 férfi R234
Mühl Tamás 1983 9813 Gersekarát Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H40
Mura István 1980 410197 Nagyvárad Közép távKözép táv Master 1 férfi K188
Nabha Ilias 1976 1037 budapest Közép távKözép táv Master 2 férfi K221
Nagy Noémi 1979 1113 Budapest Fehérvár Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 nő K187
Nagy Péter 1974 3100 Salgótarján Salgótarjáni HKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R381
Nagy Sándor Attila 1968 3580 Tiszaújváros Brigetio KSE Közép távKözép táv Master 3 férfi K168
Nagy Csaba 1971 8181 Berhida Rövid távRövid táv Master 2 férfi R297
Nagy László 1976 1133 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R284
Nemes Krisztián 1976 2800 Tatabánya Rövid távRövid táv Master 2 férfi R231
Németh Gabriella 1984 8800 Nagykanizsa Rövid távRövid táv Master 1 nő R374
Nochta Zsolt 1992 8056 Bakonycsernye VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi H42
Nyircsák Roland 1973 3397 Maklár EGER MTB Közép távKözép táv Master 2 férfi K206
Obermayer Nóra 1977 1235 Tatabánya Rövid távRövid táv Master 2 nő R292
Oravecz Marcell 2002 3300 Eger Rövid távRövid táv U19 férfi R380
Oskó Dániel 1981 1014 Budapest Közép távKözép táv Master 1 férfi K185
Osztermann László 1977 9751 Vép Superior Team Sopron Közép távKözép táv Master 2 férfi K229
Paár Vilmos 1977 9222 Hegyeshalom ROAD Kse Rövid távRövid táv Master 2 férfi R388
Pakot András Gusztáv 2006 1108 Budapest Kőbánya Cycling Team Rövid távRövid táv U15 fiú R300
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Rövid távRövid táv Master 4 férfi R322
Pap Gyula 1957 3531 Miskolc Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R268
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép távKözép táv Master 2 férfi K207
Pataki Barnabás 2003 1038 Budapest PCCC Rövid távRövid táv U17 férfi R225
Pátrovics Richárd 1970 1196 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R228
Pázmándi Peti 1987 3533 Miskolc HOTE SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K165
Pincze Gábor 1976 2071 Páty PCCC Közép távKözép táv Master 2 férfi K161
Pintér Attila 1976 3300 Eger Rövid távRövid táv Master 2 férfi R327
Pintér Attila 1977 4400 Nyíregyháza ViniBike Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi H55
Pozsgai József 1986 1234 Borsodnádasd Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Rövid távRövid táv Master 1 férfi R320
Prohászka László 1965 2360 Gyál FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 3 férfi R254
Purnhauser Pál 1977 1234 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R291
Puskás Ferenc Lajos 1972 4400 Nyíregyháza Rövid távRövid táv Master 2 férfi R240
Rákóczi Ferenc 1970 2481 Velence Mini távMini táv felnőtt férfi M64
Rákóczi Soma 2010 2481 Velence Mini távMini táv u13 fiú M65
Ramada Gábor 1978 2481 Velence Rövid távRövid táv Master 2 férfi R362
Répási Roland 1983 4002 Debrecen Rövid távRövid táv Master 1 férfi R366
Révfalusi Balázs 1998 8085 Vértesboglár Trek Team Közép távKözép táv Felnőtt férfi K240
Ribár Gyula 1987 3534 Miskolc Mini távMini táv felnőtt férfi M73
Rudas Bálint 1977 2049 Diósd Rövid távRövid táv Master 2 férfi R323
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid távRövid táv U17 férfi R302
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép távKözép táv Master 3 férfi K202
Salló Zoltán 1962 3300 Eger Rövid távRövid táv Master 3 férfi R376
Sándor László 1992 6042 Fülöpháza Közép távKözép táv Felnőtt férfi K193
Sánta János 1974 3770 Sajószentpéter Rövid távRövid táv Master 2 férfi R310
Sárvári János 1980 3324 Felsőtárkány Rövid távRövid táv Master 1 férfi R389
Schmidt Zoltán 1983 2151 Fót Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H53
Schwarz Janis 1996 6000 Kecskemét Közép távKözép táv Felnőtt férfi K242
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid távRövid táv Master 3 férfi R343
Simányi Katalin 1975 2100 Gödöllő Team CoachKuzma Egyesület Mini távMini táv felnőtt nő M67
Simon Péter 1967 3231 Gyöngyössolymos Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 3 férfi R273
Simon Natália 1971 1089 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 nő R286
Simon Róbert 1979 2146 Mogyoród Rövid távRövid táv Master 2 férfi R347
Simon Viktor 2008 1171 Budapest Kőbánya Cycling Team Mini távMini táv u13 fiú M66
Simonyi András 1982 2600 Vác Trek Team Rövid távRövid táv Master 1 férfi R216
Somogyi András 1990 1138 Budapest Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R287
Soós Győző 1970 2235 Mende FESTO - AM SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R255
Soós József 1970 3070 Bátonyterenye Rövid távRövid táv Master 2 férfi R352
Specziár Viktor 1972 1094 Budapest Kőbánya Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K232
Sram Gábor 1979 2600 Vác Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R245
Staub Csaba 1981 8000 Székesfehérvár Kiválók-BakonySport KSE Közép távKözép táv Master 1 férfi K231
Stöckler Csaba 1975 2461 Tárnok Rövid távRövid táv Master 2 férfi R289
Straubinger Péter 1971 7625 Pécs ZEKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R235
Szabo Gabor 1973 3153 Doroghaza Mini távMini táv felnőtt férfi M52
Szabó György Csaba 1968 1118 Budapest Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K198
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Rövid távRövid táv Felnőtt férfi R301
Szabó László 1976 1087 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R368
Szabó László 1976 3700 Kazincbarcika team3K Rövid távRövid táv Master 2 férfi R309
Szalai Ádám 1986 3535 Miskolc Rövid távRövid táv Master 1 férfi R333
Szalai István 1957 2045 Törökbálint Rövid távRövid táv Master 4 férfi R341
Szalai Gábor 1980 2045 Törökbálint Rövid távRövid táv Master 1 férfi R340
Szalay Csaba 1984 9300 Csorna Rövid távRövid táv Master 1 férfi R257
Szalay Zsófia 1987 1054 Budapest Rövid távRövid táv Master 1 nő R256
Szalisznyó Róbert 1966 3300 Eger EGER MTB Rövid távRövid táv Master 3 férfi R249
Szalontay András 1958 2049 Diósd Merida Maraton Team-CST Rövid távRövid táv Master 4 férfi R232
Száraz Zoltán 1965 2700 Cegléd C.E.S. Közép távKözép táv Master 3 férfi K241
Szarka Regő 2005 3327 Novaj Ózdi KE Rövid távRövid táv U15 fiú R269
Szegedi Gábor 1982 6723 Szeged Team Heavy Pedál - Szeged Rövid távRövid táv Master 1 férfi R372
Szeibert György 1973 1108 Budapest Mini távMini táv felnőtt férfi M30
Székely Árpád 1986 2092 Budakeszi Meditech Sport Club Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H51
Szentpéteri Balázs 1976 1162 Budapest Buruczki Training System - BTS SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R236
Szép Zsolt 1975 1165 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R250
Szépné Csibi Mónika 1977 1165 Budapest Mini távMini táv felnőtt nő M34
Szigeti Ferenc 1980 2481 Velence Rövid távRövid táv Master 1 férfi R393
Szilágyi Zoltán 1985 9653 Répcelak Rövid távRövid táv Master 1 férfi R314
Szilágyi Zoltán 1988 1133 Budapest Rövid távRövid táv Master 1 férfi R303
Sziráki Marcell 2011 2013 Pomáz Mini távMini táv u13 fiú M33
Szlovencsák Panka 2001 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Mini távMini táv felnőtt nő M68
Szögi Csaba 1983 1237 Budapest Közép távKözép táv Master 1 férfi K163
Szolcsànyi Enikő 1967 6727 Szeged Rövid távRövid táv Master 3 nő R373
Szollár Zsolt 1993 8800 Nagykanizsa Közép távKözép táv Felnőtt férfi K195
Szöllősi Imre 1983 1146 Budapest Közép távKözép táv Master 1 férfi K248
Szoó István 1979 1038 Budapest, III. Mini távMini táv felnőtt férfi M26
Szücs Gergely 1973 1145 Budapest Hit.hu Cycling Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K166
Szücs Miklos 1973 87640 Biessenhofen Rövid távRövid táv Master 2 férfi R312
Szutor Gábor 2003 4034 Debrecen Kontent-DKSI Rövid távRövid táv U17 férfi R392
Szvetnyik Zoltán 1977 1212 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R270
Takács Szabolcs 1973 2440 Százhalombatta Sólyom Team Közép távKözép táv Master 2 férfi K184
Takács Máté 1987 1098 Budapest Superior MTB Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K215
Takács Boglárka 1994 1203 Budapest Rövid távRövid táv Felnőtt nő R221
Tamás Bence 2006 3532 Miskolc DVTK-Freeriderz Rövid távRövid táv U15 fiú R213
Tamás Tibor 1969 3532 Miskolc DVTK-Freeriderz Közép távKözép táv Master 3 férfi K157
Tapaszto Zsolt 1982 310023 Arad Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H39
Tatár Antal 1973 2314 Halásztelek Superior MTB Team Rövid távRövid táv Master 2 férfi R227
Tatár Márton 2004 2314 Halásztelek Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R226
Tenta Tamás 1976 1212 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R344
Tilistyák Gergő 1988 1221 Budapest OTE Sports Team Közép távKözép táv Master 1 férfi K227
Tordai Csaba 1964 1172 Budapest Trek Team Közép távKözép táv Master 3 férfi K174
Torma Gábor 1974 1147 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R241
Török József 1968 8225 Szentkirályszabadja Rövid távRövid táv Master 3 férfi R307
Török Csaba 1974 3664 Járdánháza Ózdi KE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R260
Tóth László 1977 1135 Budapest Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R274
Tóth Tibor 1970 2000 Szentendre Hegyimazsolák Szentendre SE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R304
Tóth Árpád 1960 2000 Szentendre Bike4life Közép távKözép táv Master 3 férfi K200
Tóth Tibor 1988 3300 Eger evosoft Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H57
Tóth Attila Zoltán 1980 1118 Budapest KTM Team Hungary Közép távKözép táv Master 1 férfi K208
Tóth Csaba Tamás 1970 7625 Pécs ZEKE Rövid távRövid táv Master 2 férfi R335
Tóth Bálint 2003 1222 Budapest Superior MTB Team Rövid távRövid táv U17 férfi R348
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép távKözép táv Master 2 férfi K222
Tóth Márk Martin 2008 1028 Budapest Crosskovácsi SE Mini távMini táv u13 fiú M56
Tótpál Zsolt 1975 1223 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R317
Tourneur Olivier 1977 1126 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R242
Turnáczki Róbert 1979 3561 Felsőzsolca Rövid távRövid táv Master 2 férfi R243
Vámos László 1979 1239 Budapest Rövid távRövid táv Master 2 férfi R390
Váradi András 2001 3300 Eger MLINKÓSOK Rövid távRövid táv U19 férfi R220
Varga Balázs 1977 9653 Répcelak Rövid távRövid táv Master 2 férfi R326
Varga Lívia 1968 1039 Budapest FESTO - AM SE Mini távMini táv master 3 nő M35
Varga László 1974 3700 Kazincbarcika barcycle Rövid távRövid táv Master 2 férfi R345
Varga István 1980 8095 Pákozd Szingo SE Közép távKözép táv Master 1 férfi K219
Varga Márk 2007 1134 Budapest Mini távMini táv u13 fiú M31
Varsányi Bernadett 1979 6800 Hódmezővásárhely Rövid távRövid táv Master 2 nő R279
Végh Zoltán 1987 1086 Budapest Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi H56
Venyige Sándor 1955 2587 Biharkeresztes Mini távMini táv master 4 férfi M71
Vingelmann Szabolcs 1978 2093 Budajenő Rövid távRövid táv Master 2 férfi R290
Wágner János 1956 2694 Cserháthaláp Vitalitás SE Rövid távRövid táv Master 4 férfi R295
Zanathy András 1967 2022 Tahitótfalu Rövid távRövid táv Master 3 férfi R275
Zeke Norbert 1989 3200 Gyöngyös Mátra Biker SC Rövid távRövid táv Master 1 férfi R369
Zelmer Erhard 1958 1221 Budapest Vegan Energy Food Team Rövid távRövid táv Master 4 férfi R356
Zgut Éva 1978 2025 Visegrád Rövid távRövid táv Master 2 nő R363
Zsemberi Zoltán 1977 2600 Vác Bringabanda SC Rövid távRövid táv Master 2 férfi R370
Zsigmondi Zoltán 1972 1025 Budapest Közép távKözép táv Master 2 férfi K209
Zsótér Gergely 1984 3300 Eger Rövid távRövid táv Master 1 férfi R280