XVIII. Specialized Maraton Szilvásvárad-TMS - 2019-05-26 10:00 (elfogadott nevezések)
Versenyző neve Születési év Település Egyesület Verseny kategória Rajtszám
Ábri Krisztián 1992 2040 Budaörs Rövid táv R338
Ambrózy Péter 1979 1203 Budapest PROTÚR Rövid táv R315
Barcsik Emese Zita 1986 6756 Tiszasziget Életerő KSE Közép táv K212
Barkóczi Balázs 1977 6050 Lajosmizse Rövid táv R313
Belencsák Dorián 1999 2616 Keszeg Superior MTB Team Közép táv K203
Bereczki István 1973 4030 Debrecen Rövid táv R342
Berta Marcell 1992 8700 Marcali Marcali KSE Közép táv K210
Bondár Lászlo 1959 Rövid táv R336
Bottlik József 2001 6087 Dunavecse Közép táv K201
Cipó István 1975 3300 Eger Közép táv K223
Cseh András 1968 1171 Budapest Mini táv M57
Cseh Bálint 2002 1171 Budapest Mini táv M58
Dalos István 1965 6034 Helvécia Közép táv K205
Doviscsák László 1968 2015 Szigetmonostor Közép táv K230
Dr. Gombos Ádám 1978 1082 Budapest Rövid táv R318
dr. Kelemen István 1977 3300 Eger Közép táv K226
Ertinger Imre Gábor 1977 1151 Budapest Rövid táv R316
Fáczán Csaba 1976 3300 Eger Rövid táv R328
Farkas Tibor 1990 8190 Birkfeld Közép táv K217
Farkas Attila 1976 1118 Budapest Közép táv K228
Fecske Róbert 1988 7636 Pécs Közép táv K225
Fekete Zsolt 1975 2942 Nagyigmánd Bakony Racing Team Közép táv K224
Fodor-Fejes Adrian Adél 1966 3300 Eger Rövid táv R346
Fojta Éva 1969 2045 Törökbálint Mini táv M53
Földi Bence 1993 1135 Budapest BIKE ZONE Gödöllő Közép táv K218
Forrás Lajos 1966 1125 Budapest Közép táv K216
Gál Gyula 1972 2045 Törökbálint Rövid táv R339
Gercsényi András 1982 3021 Lőrinci Mátra Biker SC Rövid táv R305
Gyarmathy Tamás 1974 3300 Eger Rövid táv R329
Gyimesi Gábor 1971 7632 Pécs Mini táv M51
Hajas Katalin 1991 1082 Budapest Rövid táv R319
Hugauf Marcell 1994 2040 Budaörs Fillari Team Budaörs Közép táv K204
Jakab Árpád 1981 8800 Nagykanizsa Rövid táv R334
Jakó Zsolt 1978 2090 Remeteszőlős Serrenők Közép táv K214
Kádár-Németh Krisztián 1980 6726 Szeged Életerő KSE Közép táv K213
Kálvin Andor 1963 3060 Pásztó BVSE Rövid táv R308
Kenesei Benjámin 1998 2067 Szárliget Rövid táv R332
Kenyó Kristóf 2002 2230 Gyömrő Rövid táv R325
Kenyó Endre 1974 2230 Gyömrő Rövid táv R324
Kenyóné Süli Melinda 1976 2230 Gyömrő Mini táv M55
Kersánszki Tamás 1975 1112 Busapest Rövid táv R306
Ködmön Dorottya 1992 3257 Bükkszenterzsébet Rövid táv R337
Kókai Béla 1981 5123 Jászárokszállás Jbike Team Rövid táv R330
Kovács Károly 1969 3348 Szilvásvárad Rövid táv R321
Kovács Tamás 1974 5123 Jászárokszállás Merida Maraton Team-CST Rövid táv R311
Kuin Nagy Lóránt Tibor 1980 1234 Nagyvárad Közép táv K211
Kun Dávid 1975 1034 Budapest Hosszú táv H52
Máhr Péter 1998 2146 Mogyoród BIKE ZONE Gödöllő Hosszú táv H54
Ments Ervin 1974 9653 Répcelak Rövid táv R211
Milankovic Mladen 1980 24220 Csantavér Mini táv M54
Molnár András 1976 3262 MARKAZ Rövid táv R331
Molnár Gábor 1979 2131 Göd Közép táv K220
Nabha Ilias 1976 1037 budapest Közép táv K221
Nyircsák Roland 1973 3397 Maklár EGER MTB Közép táv K206
Osztermann László 1977 9751 Vép Superior Team Sopron Közép táv K229
Pallos Zoltán 1955 3533 Miskolc Freeriderz SC Rövid táv R322
Papp Álmos 1973 1163 Budapest Közép táv K207
Pintér Attila 1977 4400 Nyíregyháza ViniBike Hosszú táv H55
Pintér Attila 1976 3300 Eger Rövid táv R327
Pozsgai József 1986 1234 Borsodnádasd Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd Rövid táv R320
Rudas Bálint 1977 2049 Diósd Rövid táv R323
Sajcz László 1967 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Közép táv K202
Sajcz Gergő 2003 2233 Ecser Péceli TE Cseuz Ördögei Rövid táv R302
Sánta János 1974 3770 Sajószentpéter Rövid táv R310
Schmidt Zoltán 1983 2151 Fót Hosszú táv H53
Selmeczi Imre 1968 2013 Pomáz Rövid táv R343
Simon Róbert 1979 2146 Mogyoród Rövid táv R347
Staub Csaba 1981 8000 Székesfehérvár Kiválók-BakonySport KSE Közép táv K231
Szabo Gabor 1973 3153 Doroghaza Mini táv M52
Szabó Roland 2000 2881 Ászár Rövid táv R301
Szabó László 1976 3700 Kazincbarcika team3K Rövid táv R309
Szalai Gábor 1980 2045 Törökbálint Rövid táv R340
Szalai Ádám 1986 3535 Miskolc Rövid táv R333
Szalai István 1957 2045 Törökbálint Rövid táv R341
Székely Árpád 1986 2092 Budakeszi Meditech Sport Club Hosszú táv H51
Szilágyi Zoltán 1985 9653 Répcelak Rövid táv R314
Szilágyi Zoltán 1988 1133 Budapest Rövid táv R303
Szücs Miklos 1973 87640 Biessenhofen Rövid táv R312
Takács Máté 1987 1098 Budapest Superior MTB Team Közép táv K215
Tenta Tamás 1976 1212 Budapest Rövid táv R344
Tilistyák Gergő 1988 1221 Budapest OTE Sports Team Közép táv K227
Török József 1968 8225 Szentkirályszabadja Rövid táv R307
Tóth Tibor 1978 2400 Dunaújváros Közép táv K222
Tóth Csaba Tamás 1970 7625 Pécs ZEKE Rövid táv R335
Tóth Attila Zoltán 1980 1118 Budapest KTM Team Hungary Közép táv K208
Tóth Tibor 1970 2000 Szentendre Hegyimazsolák Szentendre SE Rövid táv R304
Tóth Bálint 2003 1222 Budapest Superior MTB Team Rövid táv R348
Tóth Márk Martin 2008 1028 Budapest Crosskovácsi SE Mini táv M56
Tótpál Zsolt 1975 1223 Budapest Rövid táv R317
Varga István 1980 8095 Pákozd Szingo SE Közép táv K219
Varga László 1974 3700 Kazincbarcika barcycle Rövid táv R345
Varga Balázs 1977 9653 Répcelak Rövid táv R326
Zsigmondi Zoltán 1972 1025 Budapest Közép táv K209