Versenyző neve | Szül. év | Egyesület | Verseny kategória |
---|---|---|---|
Abt Zsombor | 1991 | Közép távKözép táv Felnőtt férfi | |
Ádám Szalkai | 2005 | Rövid távRövid táv U15 fiú | |
Alexandru Bran | 1988 | 669 seiseinove team | Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi |
Attila Somogyi | 1966 | E-Bike RaceE-Bike senior 3 férfi | |
Bakó Csaba | 1968 | Telekom SC | Közép távKözép táv Master 3 férfi |
Barbat Coriolan | 1985 | 669 seiseinove team | Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Bardóczki Valentin | 1997 | Mátra Biker SC | Rövid távRövid táv Felnőtt férfi |
Bereczki Szilard | 1977 | Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13) | |
Bihari Tibor | 1979 | Team Heavy Pedál - Szeged | Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi |
Blastyákné Fekécs Szilvia | 1969 | Rövid távRövid táv Master 3 nő | |
Bodnár Márton | 1985 | HegyiBringa SE | Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi |
Bokros Ferenc | 1963 | Rövid távRövid táv Master 3 férfi | |
Borsos Benedek | 1996 | SVS Pro Team | Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi |
Bottlik Gábor | 1991 | Rövid távRövid táv Felnőtt férfi | |
Burgermeister Balázs | 1982 | Cube-Csömör | Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi |
Buruczki Szilárd | 1979 | Cube-Csömör | Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi |
Bús Miklós | 2004 | C.E.S. | Rövid távRövid táv U17 férfi |
Csákai Bence | 2003 | Telki BikeTeam | Rövid távRövid táv U17 férfi |
Cseh Veronika | 1990 | Alpinbike Team Endura Giant High5 | Közép távKözép táv Felnőtt nő |
Csonka Lajos | 1972 | Sólyom Team | Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Deák Zoltán | 1963 | FESTO - AM SE | Rövid távRövid táv Master 3 férfi |
Deme Erik | 2005 | Buruczki Training System - BTS SE | Rövid távRövid táv U15 fiú |
Deme Roland | 1979 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
dr. Bús László | 1974 | C.E.S. | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Erdélyi Gábor | 1977 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Farkas Richard | 1979 | Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi | |
Ferenczi Balázs | 1995 | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi |
Fodor Zsolt | 1985 | Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi | |
Gulyás Péter | 1981 | Közép távKözép táv Master 1 férfi | |
Hadobás Ádám | 1981 | Rövid távRövid táv Master 1 férfi | |
Hajzer Tamás | 1983 | Közép távKözép táv Master 1 férfi | |
Havrancsik Katalin | 1989 | Rövid távRövid táv Master 1 nő | |
Hebling Lili | 2001 | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | Rövid távRövid táv U19 nő |
Helle Róbert | 1971 | Jbike Team | Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Herceg Zoltán | 1974 | Superior MTB Team | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Hidvégi Ariel | 1977 | Merida Maraton Team-CST | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Illés Márton | 2004 | Péceli TE Cseuz Ördögei | Rövid távRövid táv U17 férfi |
Izbéki Bálint | 1982 | Közép távKözép táv Master 1 férfi | |
Juhász Imre | 1972 | Merida Maraton Team-CST | Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Kajári Anna | 1976 | Merida Maraton Team-CST | Rövid távRövid táv Master 2 nő |
Kakuk Simon | 1968 | Rövid távRövid táv Master 3 férfi | |
Kelemen Péter József | 1975 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Kelemen Krisztián | 1984 | MASH Racing Team | Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Kollár Dani | 1994 | Közép távKözép táv Felnőtt férfi | |
Kollár László | 1975 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Korcsog Klára | 1981 | Családi versenyCsaládi (U9, U11, U13) | |
Kovács Anikó | 1982 | Bringabanda SC | Rövid távRövid táv Master 1 nő |
Kővári Richárd | 1977 | C.E.S. | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Lakatos Balázs | 2003 | Merida Maraton Team-CST | Rövid távRövid táv U17 férfi |
Lassu Bence | 1998 | Superior MTB Team | Rövid távRövid táv Felnőtt férfi |
Lekeny Márk | 1993 | Közép távKözép táv Felnőtt férfi | |
Lelkes Márk | 1974 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Lóczy Mária | 1965 | Közép távKözép táv Master 3 nő | |
Luca Gabriel | 1977 | 669 seiseinove team | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Lukács Károly | 1978 | Közép távKözép táv Master 2 férfi | |
Majnár Krisztián | 1977 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Majnár Kristóf | 2005 | Rövid távRövid táv U15 fiú | |
Makk László | 1979 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Márton András | 1978 | Közép távKözép táv Master 2 férfi | |
Mátis Barnabás | 1981 | Pavé Cycling Academy | Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Melichercsik János | 1950 | Salgótarjáni HKE | Közép távKözép táv Master 3 férfi |
Mészáros László | 1986 | Közép távKözép táv Master 1 férfi | |
Mikula Gábor | 1975 | Merida Maraton Team-CST | Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Molnár László | 1965 | Közép távKözép táv Master 3 férfi | |
Molnár András | 1976 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Mrkva Tamás | 1985 | Közép távKözép táv Master 1 férfi | |
Nagy Norbert | 1980 | Kisvárda és Környéke Bringások KSE | Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Nagy Ferenc | 1979 | Döke Komlói Egyesülete | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Nagygyőr Árpád | 1972 | C.E.S. | Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Németh Lajos | 1964 | Rövid távRövid táv Master 3 férfi | |
Németh Roland | 1978 | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi |
Ökrös Benedek | 1983 | Mesterbike 575 Team | Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Olàh Zoltàn | 1974 | Green Riders | Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
Paár Vilmos | 1977 | ROAD Kse | Rövid távRövid táv Master 2 férfi |
PALUMBY ZSOMBOR | 1996 | SVS Pro Team | Hosszú távHosszú táv Felnőtt férfi |
Pap Gyula | 1957 | Rövid távRövid táv Master 4 férfi | |
Papp Zoltán | 1969 | Közép távKözép táv Master 3 férfi | |
Pataki Roland | 1992 | Bringabanda SC | Rövid távRövid táv Felnőtt férfi |
Pozsgai József | 1986 | Közép távKözép táv Master 1 férfi | |
Rantal-Tóth Zsuzsanna | 1978 | Rövid távRövid táv Master 2 nő | |
Répási Roland | 1983 | Rövid távRövid táv Master 1 férfi | |
Rostetter Mátyás | 1981 | OgreBike Team | Közép távKözép táv Master 1 férfi |
Sass József | 1977 | Meditech Sport Club | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Sátori Szabolcs | 1971 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Sátori Bence | 2002 | Telki BikeTeam | Rövid távRövid táv U19 férfi |
Schmid Christoph | 1963 | Közép távKözép táv Master 3 férfi | |
Sebők Gábor | 1989 | NAGY SE | Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Szabó Roland | 2000 | Rövid távRövid táv Felnőtt férfi | |
Szanto Csaba | 1973 | Superior MTB Team | Közép távKözép táv Master 2 férfi |
Szarka Regő | 2005 | Ózdi KE | Rövid távRövid táv U15 fiú |
Száz Péter | 2010 | Gyermek verseny (Mini táv u9-u11)Gyermek U11 fiú | |
Szegedi Gábor | 1982 | Team Heavy Pedál - Szeged | Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Szekeres Norbert | 2006 | Mini táv (volt Gyermek verseny) u13-tólMini táv u15 fiú | |
Toader Gabriela | 1983 | 669 seiseinove team | Közép távKözép táv Master 1 nő |
Tomán Zoltán | 1982 | Hosszú távHosszú táv Master 1 férfi | |
Tóth-Pál János | 1978 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Vass Gábor | 1978 | Rövid távRövid táv Master 2 férfi | |
Vödrös Gergely | 1980 | Merida Maraton Team-CST | Rövid távRövid táv Master 1 férfi |
Zgut Éva | 1978 | Rövid távRövid táv Master 2 nő | |
Zóka-Ujhelyi Zoltán | 1978 | Speed-Way Team | Hosszú távHosszú táv Master 2 férfi |
Vissza az előző oldalra